krepšinisa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krepšinisa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krepšinisa“.

Jasikevičiaus auklėtiniai Ispanijoje atsidūrė per žingsnį nuo finalo

Pergalę Ispanijos lygos pusfinalyje iškovojo Barselonos „Barcelona“ ekipa. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 90:79 (20:17, 20:26, 26:17, 24:19) nugalėjo Malagos „Unicaja“ komandą ir serijoje išsiveržė į priekį 2-1.  Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 13 aikštėje praleistas minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 2/2 baud.), sugriebė 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. „Unicaja“: Davidas Kravishas 13, Kendrickas Perry 12 (4 rez. perd.
176
2023-06-11

„AX Armani“ sezoną baigs be Malcolmo Delaney

Milano „AX Armani“ komanda likusiai sezono daliai prarado vieną lyderių Malcolmą Delaney. 33 metų gynėjas sezono tęsti negali dėl pilvo traumos. Milano klubas Eurolygoje sezoną jau baigė ir kovas tęs Italijos lygos atkrintamosiose. Ketvirtfinalio serijoje Milano ekipa susitiks su Emilijos Redžio „Reggiana“ ekipa. Eurolygoje veteranas rinkdavo 9,4 taško ir atlikdavo 2,8 perdavimo.
2022-05-12

Penkiolikai asmenų – LKF apdovanojimas „Už gyvenimo nuopelnus krepšiniui“

Balandžio 22 d. Lietuvos krepšinio šimtmečio šventės metu „Už gyvenimo nuopelnus krepšiniui“ bus pagerbti organizatoriai, istorikai ir kiti krepšinio sportui nusipelnę asmenys. Iš viso Lietuvos krepšinio federacija (LKF) apdovanos 15 labiausiai Lietuvos krepšiniui nusipelniusių žmonių.     Algimantas Bertašius gimė 1934 m. balandžio 3 d. Kaune. Inžinierius, sporto istorikas.
2022-04-19

Ispanijoje – galingas Lauryno Biručio pasirodymas

Pergalę Ispanijoje pasiekė du lietuvius savo gretose turinti Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (6/11) ekipa, kuri namuose 100:83 (29:27, 22:13, 25:21, 24:22) nugalėjo Lugo „Breogan“ (9/8) klubą, kurio garbę gina Mindaugas Kačinas.
2022-01-24

Gedimino Žiemelio aplinka siunčia žinią: „Jau greitai Vilniuje turėsime naują, modernią ir ambicingą krepšinio komandą“

Renginių rinkos kasdienybė praėjusius dvejus metus priminė važiavimą amerikietiškais kalneliais, tačiau žvilgsnis į šių metų renginių kalendorių nuteikia išties pozityviai: grįžta festivaliai, tarptautiniai atlikėjai, drąsiau planuojami turai, rašoma pranešime žiniasklaidai. Apie tai, ko galime pasimokyti iš praėjusių metų ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį planuojantis šiuos – kalbamės su Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenos vadovu Andriumi Žiauberiu.
2022-01-05

Šešiais tritaškiais rinktinėje debiutavęs Osvaldas Olisevičius: „Treneris liepė žaisti drąsiai“

Lengva pergale FIBA 2023 m. asaulio krepšinio čempionatą pradėjo Lietuvos rinktinė (1/0), penktadienio vakarą 89:69 Klaipėdoje sutriuškinusi Bulgarijos (0/1) krepšininkus. Lietuviai vangiau pradėjo rungtynes, bet pirmą kėlinį užbaigė ir antrojo kėlinio pradžioje pratęsė įspūdingą spurtą (25:0) ir parbloškė varžovus. Lietuviai nuo tada tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose ir neprisileido bulgarų arčiau nei dviženklė persvara.
2021-11-26

Paskelbtas Lietuvos krepšinio rinktinės dvyliktukas rungtynėms su Bulgarija

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė penktadienio vakarą startuos 2023 m. FIBA pasaulio čempionato atrankoje. Pirmoji lietuvių varžovė bus Bulgarijos nacionalinė komanda. Artėjant pirmajam mūšiui Lietuvos rinktinės strategas Kazys Maksvytis paskelbė dvyliktuką šiam mačui. Rungtynes praleis aukštaūgis Martinas Gebenas ir įžaidėjas Arnas Velička. Rinktinės sudėtis rungtynėms su Bulgarija: Gynėjai: Vytenis Čižauskas, Margiris Normantas, Mindaugas Girdžiūnas, Tomas Dimša.
2021-11-25

Danų treneris prieš mūšį su Lietuva: mūsų tikslas yra sukurti dar vieną stebuklą

Danijos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį atvyko į Vilnių, kur ruošis artėjančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Belgijos ir Lietuvos rinktinėmis. Pirmose tarpusavio rungtynėse Danijos rinktinė įveikė lietuvius 80:76 ir į Lietuvos sostinę atvyko su vienu tikslu – patekti į Europos čempionatą. „Manau mes vis dar turime labai gerus prisiminimus iš praėjusio karto.
2021-02-15

Emocingame mače – Jasikevičiaus techninė pražanga ir sunki „Barcelona“ pergalė

Barselonos „Barcelona“ klubas su Šarūnu Jasikevičiumi Ispanijos čempionato starte iškovojo sunkią pergalę. Katalonai rezultatu 89:86 (18:23, 27:21, 26:22, 18:20) įveikė Burgoso „San Pablo“ komandą. Mačas atkakliai klostėsi daugmaž visų rungtynių metų.
2020-09-20

„Barcelona“ nesunkiai pateko į Ispanijos krepšinio čempionato finalą

Pirmajame Ispanijos pirmenybių pusfinalyje pergalę iškovojo Barselonos „Barcelona“, kuri užtikrintai 98:84 (23:17, 20:24, 29:17, 24:26) pranoko Burgoso „San Pablo“ ekipą. Iki pertraukos rezultatas dar buvo apylygis, tačiau po pertraukos katalonai spurtavo ir susikrovė, kaip vėliau paaiškėjo, lemiamą pranašumą. „Barcelona“ gretose rezultatyviausias buvo Nikola Mirotičius, pelnęs 18 taškų. Kyle’as Kuricas pridėjo 16, Thomasas Huertelis 14 (11 rez. per.