krakoviak

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krakoviak“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krakoviak“.

Lengvaatletės karjerą baigusi I. Krakoviak-Tolstika: būtų garbė išugdyti mano lygio sportininką

1999 metais Geteborge (Švedija) vykusiame Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionate pirmą medalį Lietuvai šių varžybų istorijoje iškovojo Irina Krakoviak, kuri 800 m bėgime pasidabino sidabru. Po metų ji dalyvavo ir Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse, o 2005 metų planetos pirmenybėse tapo pirma ir vienintele lengvaatlete nepriklausomos Lietuvos istorijoje, kuriai teko bėgti pasaulio čempionato finale. Tada 1500 m distancijoje ji užėmė 11 vietą.
2014-02-12

Nemokamoje bėgimo treniruotėje – pamoka, kaip pasiruošti varžybų dienai

Iki „AVON moterų bėgimo“ liko vos dešimt dienų. Artėjant starto dienai daugeliui bėgikių mėgėjų kyla įvairiausių klausimų: kaip treniruotis paskutinę savaitę, kokį krūvį rinktis, kokį apšilimą daryti prieš varžybas ir daugelis kitų. Į visus juos atsakys Lietuvos lengvosios atletikos legenda, patyrusi vidutinių nuotolių bėgikė, šiuo metu trenere dirbanti Irina Krokoviak, teigiama pranešime spaudai.
2013-06-05

Penkiakovininkė L. Asadauskaitė nušluostė nosį bėgikėms

Penkiakovininkė vilnietė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė 3000 m distanciją įveikė per 10 min. 01,63 sek. ir pasiekė geriausią šalies sezono rezultatą. Per Lietuvos lengvosios atletikos taurės varžybas Vilniuje 3000 m distancijoje lenktyniavo ir 2011 m. geriausia Lietuvos sportininkė penkiakovininkė vilnietė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, kuri distanciją įveikė per 10:01,63 ir pasiekė geriausią šalies sezono rezultatą.
2012-01-30

Bėgikė I. Krakoviak atsisveikino, bet neišėjo

Bėgikės karjerą baigusi Irina Krakoviak bėgimo takelyje sukauptą patirtį dabar perduoda vaikams. Tarp jos auklėtinių – ir disko metiko Virgilijaus Aleknos atžalos. Su didžiuoju sportu atsisveikino viena geriausių Lietuvos vidutinio nuotolio bėgikių, Sidnėjaus olimpinių žaidynių, pasaulio ir Europos čempionatų dalyvė vilnietė Irina Krakoviak. Ji nuo praėjusių metų spalio dirba trenere Lengvosios atletikos mokykloje.