kozlovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kozlovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kozlovas“.

Ką verta žinoti apie bėgiojimą paplūdimyje?

Užpuolus karštiems orams, daugelis bėgimo mėgėjų įprastus miesto takelius ir gatves mielai išmaino į miško, paūpio ar jūros pakrantę. Pasak vieno iš naktinio moterų bėgimo „We Own The Night“ trenerių Vitalijaus Kozlovo, nors bėgimas paplūdimio smėliu yra labiau malonumas nei profesionali treniruotė, tačiau čia galioja įprastam bėgimui būdingos taisyklės: apšilimas, tinkama apranga bei avalynė, reikiamo kiekio skysčių vartojimas.
2014-08-01

Bėgikas V. Kozlovas pateko į vasaros universiados lengvosios atletikos turnyro pusfinalį

Sėkmingai vasaros universiados Rusijoje lengvosios atletikos turnyro 800 m atrankos bėgimo barjerą įveikė ir į pusfinalį pateko Vitalijus Kozlovas. Trečiadienį Lietuvos vidutinių nuotolių bėgikas pirmajame atrankos bėgime sugaišo 1 minutę 54,80 sekundės ir, užėmęs trečiąją vietą, pateko tiesiai į pusfinalį. Tarp 39-ių atrankos varžybų dalyvių V. Kozlovas buvo 21-as.
2013-07-10

Lengvaatlečiai „COSMA“ taurės varžybose pagerino tris rekordus

Ketvirtose SK „COSMA“ taurės varžybose uždarose patalpose pasiekti trys geriausi Lietuvos sezono rezultatai. Varžybų nugalėtojais tapo: 60 m: Lina Grinčikaitė 7.44 ir Lukas Gaudutis 6.84. 200 m: Silva Pesackaitė 25.36 ir Domantas Žalga 22.41. 600 m: Modesta Morauskaitė 1:33.14 (geriausias sezono rezultatas) ir Vitalij Kozlov 1:19.57 (geriausias sezono rezultatas). Aukštis: Raivydas Stanys 2.20. Tolis: Lina Andrijauskaitė 6.14 ir Marius Vadeikis 7.52 (geriausias sezono rezultatas). ...
2012-02-22

Bėgikai K. Skrabulis ir V. Kozlovas Suomijoje užėmė antrąsias vietas

Antradienį Suomijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Botnia Games“ Lietuvos atstovas Kostas Skrabulis 100 m distancijoje užėmė antrąją vietą (10,77 sek.), o 150 m bėgime buvo ketvirtas (16,13 sek.
2012-02-08

Bėgikas M. Skrabulis varžybose Austrijoje – trečias

Austrijoje vykusių 7-ųjų tarptautinių lengvosios atletikos varžybų „Indoor Classic Vienna“ vyrų 60 m bėgimo rungtyje antradienį Lietuvos atstovas Martas Skrabulis užėmė trečiąją vietą. Lietuvis finale distanciją įveikė per 7,01 sek. Nugalėjo turkas Ismailas Aslanas (6,91 sek.). Varžybose dalyvavo 77 bėgikai.
2012-02-01

Bėgikas V. Kozlovas iškovojo pergalę Estijoje

Taline vykusio Estijos lengvosios atletikos „Aukso lygos“ („Kuldliiga“) žiemos sezono pirmojo etapo vyrų 800 m bėgimo rungtį laimėjo Lietuvos atstovas Vitalijus Kozlovas. Jis distanciją įveikė per 1 min. 52,57 sek. Trečias finišavo Mindaugas Norbutas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 2,84 sek. Šioje rungtyje dalyvavo 15 bėgikų.
2012-01-25

„Baltica“ ledo ritulininkai sutriuškino „Klin“ ekipą

Žemyninei ledo ritulio lygai (KHL) priklausančios Jaunimo lygos (MHL) čempionato Vakarų divizione sekmadienį Vilniaus „Baltica“ svečiuose 8:2 (3:0, 3:2, 2:0) sutriuškino Maskvos srities „Klin“ (Rusija) ledo ritulininkus. Vilniaus komandoje pasižymėjo Leonidas Kozlovas. Jis pelnė keturis įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Po įvartį pelnė Aleksandras Lačichinas, Ilja Afanasjevas, Robertas Mikesas ir Vadimas Chvolesas.
2011-12-25

„Baltica“ gavo dar vieną rimtą pamoką iš „Neman“

Antrame iš eilės draugiškame Vilniaus ledo ritulio klubo „Baltica“ susitikime su Baltarusijos vicečempionu „Neman“, šalies klubas varžovams nusileido rezultatu 0:8 (0:2, 0:3, 0:3). Įvarčius „Balticai“ pavyko pelnyti tik parodomųjų baudinių serijoje (1:0, 1:0, 1:0, 0:1, 0:0) teigiama pranešime spaudai. Juos realizavo Vadimas Chvolesas, Borisas Rejžekas ir Leonidas Kozlovas.
2011-12-16

Prestižinėse dailiojo čiuožimo varžybose – trylikametės lietuvės pergalė

Sekmadienį Vokietijoje vykusiose Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) varžybose „NRW Trophy 2011“  jaunių grupėje nugalėjo trylikametė vidurinės mokyklos 7-os klasės mokinė Aleksandra Golovkina. Lietuvės treneris Dmitrijaus Kozlovo. Jos amžiaus grupėje pasirodė 39 sportininkės iš 11 valstybių. Čiuožėja įrodė, kad galėtų atstovauti Lietuvai 2014 metų Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse. Viso varžybose dalyvavo 236 sportininkai iš 20 pasaulio valstybių.
2011-12-04

V. Kozlovas iškovojo pergalę Estijoje

Rakverėje vykusiame Estijos „Aukso lygos“ lengvosios atletikos varžybų antrajame etape Lietuvos atstovas Vitalijus Kozlovas laimėjo 800 m bėgimo rungtį. Mūsų šalies atstovas distanciją įveikė per 1 min. 48,25 sek.