kostas gaigalas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kostas gaigalas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kostas gaigalas“.

Paaiškėjo Lietuvos konkūrų žiemos čempionato nugalėtojai

Balandžio 22–23 d. Žagarėje įvyko 2017 m. Lietuvos konkūrų žiemos čempionato finalas. Susumavus dviejų čempionato etapų geriausius rezultatus ir finalinių varžybų rezultatą, paaiškėjo, kurie duetai tapo dešimties skirtingų konkūrų kategorijų nugalėtojais bei prizininkais.
2017-04-24

Pirmąją Lietuvos konkūrų čempionato dieną – aštri kova tarp lyderių

Vakar Dargužių kaime greta Klaipėdos prasidėjusiame šeštajame „Atvirajame Lietuvos konkūrų čempionate 2010. „VMG taurėje“ iš karto užvirė aštri kova. Po pirmosios čempionato dienos favoritus skiria vos kelios sekundės. Pirmajame suaugusiųjų žirgų (nuo 7 metų) konkūre „Atidarymo prizas“ vakar nugalėtojo taurę iškovojo Joniškio klubo „Audruvis“ narys Kostas Gaigalas, jojęs su danų eržilu Casmir Hom.
2010-07-03

Pasaulio konkūrų taurės etapą Vilniuje laimėjo estas

Sekmadienį Vilniuje, Vingio parke vykusių Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos etapo atrankos rungties varžybų nugalėtoju tapo estas Hanno Ellermann su žirgu Poncorde.Jis ir antrąją vietą užėmusi Lenkijos raitelė Marlena Krasnik su iš Lietuvos kilusiu žirgu Corde Star negavo nė vieno baudos taško. Trečiąją vietą užėmė dar vienas estų raitelis Tiil Kivisild su žirgu Lara II.