kostas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kostas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kostas“.

„Olympiacos“ papildė NBA žaidęs graikas

Pirėjo „Olympiacos“ komanda stiprina priekinę liniją. Graikijos klubas oficialiai paskelbė, kad pasirašė kontraktą su NBA patirties turinčiu Kostu Koufu. Aukštaūgis praėjusiame sezone gynė Maskvos CSKA garbę ir Eurolygoje rinkdavo 3,7 taško ir atkovodavo 2,8 kamuolio. 31 metų centras šiame sezone niekur nežaidė.
2021-02-20

Aktorius K. Smoriginas: esu senis, bet klausau Lady Gagos

Aktoriai dažnai juokauja – kiekvieno iš mūsų gyvenime ateina laikas, kai tinkamiausias tampi tėvų arba senelių vaidmenims. Panašu, toks laikas atėjo ir aktoriui, režisieriui, bardui Kostui Smoriginui. Naujame televizijos seriale „Meilė kaip mėnulis“ režisierius Kęstutis Jakštas jam pasiūlė tėvo vaidmenį. „Mano darbas – mano pašaukimas. Nuodėmė atsisakyti vaidmens, nes tai – visas mano gyvenimas“, – sako aktorius, kurio energija ir atsidavimu darbui negalima nesižavėti.
2014-09-03

Gražiausios K. Smorigino dainos skambės Taujėnų dvare

Besibaigiant vasarai, rugpjūčio 31 dieną, 16 val., pirmąkart į Taujėnų dvarą atvyksta aktorius, režisierius, atlikėjas Kostas Smoriginas. Gana retai pastaruoju metu koncertuojantis atlikėjas yra paruošęs geriausių savo dainų programą ir žada ją pristatyti Taujėnų dvaro lankytojams ir svečiams. Kostas Smoriginas, kaip atlikėjas, puikiai pažįstamas visoms kartoms.
2014-08-27

Bėgikai K. Skrabulis ir V. Kozlovas Suomijoje užėmė antrąsias vietas

Antradienį Suomijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Botnia Games“ Lietuvos atstovas Kostas Skrabulis 100 m distancijoje užėmė antrąją vietą (10,77 sek.), o 150 m bėgime buvo ketvirtas (16,13 sek.
2012-02-08

Bėgikas M. Skrabulis varžybose Austrijoje – trečias

Austrijoje vykusių 7-ųjų tarptautinių lengvosios atletikos varžybų „Indoor Classic Vienna“ vyrų 60 m bėgimo rungtyje antradienį Lietuvos atstovas Martas Skrabulis užėmė trečiąją vietą. Lietuvis finale distanciją įveikė per 7,01 sek. Nugalėjo turkas Ismailas Aslanas (6,91 sek.). Varžybose dalyvavo 77 bėgikai.