konsultacijos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „konsultacijos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „konsultacijos“.

VMI darbuotojai pradėjo konsultuoti važinėdami mobiliu autobusu

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) pradėjo teikti naują paslaugą – darbuotojo vizitą mobiliuoju konsultacijų autobusu. Pirmosios konsultacijos teikiamos Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių gyventojams ir smulkioms įmonėms, esančioms toliau nuo miestų, pranešė VMI.  Kaip teigė Klaipėdos apskrities VMI vadovas Audrius Morkūnas, per pirmuosius du bandomojo projekto mėnesius numatyta aplankyti 38 gyvenvietes, kurios nuo VMI padalinių nutolusios daugiau nei 10 kilometrų.
2024-02-19

Ruošiamasi didelės apimties „Rail Baltica“ geležinkelio tiesimo darbų pirkimui

Už „Rail Baltica“ geležinkelio Lietuvos teritorijoje statybas atsakinga „LTG Infra“ pradėjo konsultacijas su rinka dėl planuojamo viršutinės geležinkelio kelio konstrukcijos įrengimo darbų pirkimo ruože nuo Kauno Latvijos sienos link. „Latvijos link bus nutiesta beveik 170 km ilgio geležinkelio linija, kuria keleiviniai traukiniai važiuos iki 249 km/h greičiu.
2024-02-06

Lietuvos teismuose – nemokamos teisinės konsultacijos

Spalio 25 d., 10.00–15.00 val. (išskyrus Kauno apygardos teismą – 8.30–14 val.), bus galima atvykti į konkretų teismą (konsultacijas teiksiantys teismai nurodyti toliau), užduoti asmeniškai Jums aktualių teisinių klausimų ir gauti atsakymų iš teisininkų profesionalų (advokatų, teisėjų padėjėjų ir kt.). Į teismus atvykę žmonės bus aptarnaujami gyvos eilės principu.
Kriminalai 2023-10-23

Gitanas Nausėda: Lietuva yra pasirengusi palaikyti Lenkijos sprendimą aktyvuoti 4-ąjį NATO straipsnį

Jei situacija dėl migrantų krizės komplikuosis, bet kada gali būti prašoma pradėti NATO konsultacijas pagal 4-ąjį straipsnį, po susitikimo su Latvijos ir Estijos kolegomis paskelbė Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda. Lietuvos vadovas per spaudos konferenciją pirmadienį taip pat patvirtino, kad Lietuva yra pasirengusi palaikyti Lenkijos sprendimą aktyvuoti 4-ąjį straipsnį, jei to prireiktų.

Mokyklose – baimė užsikrėsti per kontaktines konsultacijas

Mokyklose – baimė ir chaosas prieš abiturientams pradedant teikti kontaktines konsultacijas. Daug mokytojų ir abiturientų dar nepasiskiepiję, tad bijo užsikrėsti. Mokytojai neįsivaizduoja, kai reikės suktis, mat moksleivius reikės mokytis tik mažose grupėse, po penkis. Profsąjungos dėl tvyrančio chaoso kaltina ministeriją.

Karoblis: skiriant karinės žvalgybos vadovą „buvo iškilę kitų pavardžių“

Buvęs krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis patvirtino, kad skiriant karinės žvalgybos vadovą „vyko konsultacijų procesas“ su Prezidentūra, siūlyta ir kitų pavardžių vietoj paskirto Elegijaus Paulavičiaus. „Pulkininkas E. Paulavičius paskirtas AOTD direktoriumi, kaip ir numato įstatymas. Vyko konsultacijų procesas prieš skiriant ir su prezidentu, ir su ministru pirmininku, ir su NSGK komiteto pirmininku.

Baltarusija atšaukia konsultacijoms ambasadorius iš Lietuvos ir Lenkijos

Baltarusijos užsienio reikalų ministerija penktadienį paskelbė atšaukianti konsultacijoms savo ambasadorius iš Lietuvos ir Lenkijos ir paragino šias šalis sumažinti diplomatų skaičių jų ambasadose Minske.  „Ambasadoriai Baltarusijoje ir Lietuvoje nuo spalio 5 dienos atšaukiami į Minską konsultacijų. Lenkijos ir Lietuvos ambasadoriams Baltarusijoje atitinkamai pasiūlyta pasekti šiuo pavyzdžiu“, – pareiškė URM atstovas Anatolis Hlazas.

Medikai dirbs kitaip: nuotolinis darbas – nebe prioritetas

Ministrų kabinetas trečiadienį atsisakė rekomendacijos prioritetą gydymo įstaigose teikti nuotolinėms gydytojų konsultacijoms. Pasak sveikatos apsaugos viceministro Algirdo Šešelgio, atsisakant prioriteto nuotolinėms konsultacijoms, dėl fizinio vizito būtinybės toliau spręstų šeimos gydytojas ar kitas medikas.

Kalbos specialistai pataria: veiksmažodžio „užskaityti“ nevartokime reikšme „įskaityti“

Kiekvieną trečiadienį Valstybinė kalbos inspekcija teikia taisytinus pavyzdžius iš interneto svetainių. Jei norime įskaityti, nesakykime, kad užskaitome.
Aktualijos 2019-11-06

Rinkimų konsultantai – tik patikimi asmenys

 Lietuvos partijų ir kandidatų per rinkimus nebegalės konsultuoti trečiųjų šalių atstovai. Už atitinkamas Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymo pataisas ketvirtadienį balsavo 93 parlamentarai, niekas nebuvo prieš ir nesusilaikė.
Aktualijos 2018-10-11
REKLAMA
REKLAMA

„Lietuvos geležinkeliai“ ima ieškoti pagalbos

Daug kritikos dėl neskaidrių vidaus sandorių sulaukę valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“, kurie ketvirtadienį pranešė stabdantys naujų vidaus sandorių procedūras, artimiausiu metu konsultuosis ne tik su Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) ir naujuoju susisiekimo ministru, bet ir su premjeru, kitomis institucijomis. Laikinasis „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Andrius Montrimas tikisi, kad konsultacijos padės bendrovės veiklą padaryti efektyvesnę ir skaidresnę.
Aktualijos 2016-12-08

Ar žinote, kaip patekti pas psichologą?

Artimojo mirtis ar savižudybė, santykių nutrūkimas, patirta prievarta, tėvų skyrybos, darbo ar socialinio statuso netekimas, žinia apie sunkią ir nepagydomą ligą – tai vienos dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kurios priverčia žmogų jaustis bejėgiu, pasimetusiu, nebežinančiu, ką daryti, ir kaip iškilusius sunkumus įveikti. Tokią situaciją psichologai vadina psichologine krize, kurią reikia spręsti nedelsiant.
2016-12-05

Gabrielius Landsbergis toliau aštrina toną: vyksta chaosas

Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis Valstiečių ir žaliųjų sąjungos inicijuotas konsultacijas dėl koalicijos formavimo vadina chaosu ir teigia, kad kamuolys dabar yra „valstiečių“ rankose. „Aš, pavyzdžiui, dabar negalėčiau pasakyti, kaip aš vertinu vakar įvykusį Sauliaus Skvernelio ir Algirdo Butkevičiaus susitikimą. Gal jau jie derasi? Aš nesusipažinęs, ką jie kalbėjo. (...) Aš matau chaosą, neapsisprendimą.

Minsko pažadai: bus atsakyta į visus klausimus apie atominę elektrinę

Minskas pasirengęs aptarti visus klausimus apie atominės elektrinės statybą Astrave per konsultacijas birželio 21-22 dienomis Vilniuje, teigia Baltarusijos užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovas.
Aktualijos 2016-06-09

Ko darbuotojai tikisi iš darbdavių?

Darbuotojų lūkestis pirmiausiai yra adekvatus atlyginimas, tačiau yra ir kitų dalykų, galinčių priversti darbdavius susimąstyti, „Žinių radijui“ sakė verslo konsultacijų ir mokymų kompanijos „OVC Consulting“ partnerė ir įsitraukimo sprendimų vadovė Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė.   „Svarbu ne tik atlyginimo adekvatumas ir tam tikras žmonių iniciatyvumo skatinimas, atsižvelgimas į jų požiūrius, poreikius.
2016-03-02

Kupiškyje atidarytas naujas Jaunimo darbo centras

 Rugsėjo 11 d. Kupiškyje atidarytas naujas Jaunimo darbo centras (JDC). Tai jau 30-asis Jaunimo darbo centras šalyje ir trečiasis – Panevėžio teritorinėje darbo biržoje. Duris tik ką atvėrusiame centre laukiamas niekur nedirbantis ir nesimokantis jaunimas, norintis gauti informaciją arba konsultacijas apie darbo paiešką ir darbo rinką. Kaip ir kituose JDC, Kupiškyje bus organizuojami įvairūs renginiai, kuriuose dalyvaus darbdaviai, mokymo įstaigų atstovai ir socialiniai partneriai.
2015-09-17

4 dažniausiai verslo naujokams kylantys klausimai

Kaip paskleisti žinią apie savo kuriamą produktą visuomenei? Kaip išreklamuoti jį visame pasaulyje? Kaip pasiekti didelių kompanijų ar gamyklų vadovus ir jiems pristatyti savo verslo idėjas? Tokių dalykų jauni verslininkai teiravosi patyrusių verslo vilkų per vos penkių minučių trukmės speed dating pokalbius.
2015-07-30

Agnė Jagelavičiūtė: gyvenimas per trumpas negražiems drabužiams

Kiekvienas žmogus turi teisę atrodyti bei jaustis gerai, o kad atrodytumei stilingai, visai nebūtina būti turtingu. Priešingai, dažnai pinigai yra stiliaus priešas. Tuo įsitikinusi stilistė Agnė Jagelavičiūtė, kurios vadovaujama „StiliuSOS “ komanda bei TV projekto „Aš – stilistas“ dalyviai šį penktadienį prekybos ir pramogų centre „Ozas“ konsultuos visus, ieškančius profesionalių patarimų garderobo atnaujinimo ir pavasario stiliaus klausimais.
2015-03-12

Uzbekistane vyks politinės ir ekonominės konsultacijos

Lietuvos užsienio reikalų viceministro Rolando Kriščiūno vadovaujama delegacija Taškente, Uzbekistane, rugsėjo 23–24 dienomis dalyvaus politinėse ir ekonominėse konsultacijose. Lietuvos delegacijoje – Užsienio reikalų ministerijos, Žemės ūkio reikalų ministerijos, Lietuvos pramonės, prekybos ir amatų rūmų bei viešosios įstaigos „Versli Lietuva“ atstovai.
Aktualijos 2014-09-22

L. Linkevičius: Lietuva pasirengusi prisidėti prie EBPO tikslų įgyvendinimo

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 18 dieną susitikime su Vilniuje viešinčiu Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) generalinio sekretoriaus pavaduotoju Williamu Danversu padėkojo už EBPO sekretoriato profesionalią pagalbą ir konsultacijas šiuo intensyvaus bendradarbiavimo laikotarpiu ir pabrėžė, kad Lietuva jau dabar pasirengusi efektyviai prisidėti prie EBPO tikslų įgyvendinimo.
Aktualijos 2014-09-18

VDI darbo teisės konsultacijų ciklas: kada ir kaip suteikiamos kasmetinės atostogos (X)

Kasmetinės atostogos – kalendorinėmis dienomis skaičiuojamas laikotarpis, skirtas darbuotojui pailsėti ir darbingumui susigrąžinti, paliekant darbo vietą (pareigas) ir mokant vidutinį darbo užmokestį. Dirbant pirmuosius metus, atostogos paprastai suteikiamos po 6 mėnesių nepertraukiamojo darbo toje įmonėje, o už antruosius – bet kuriuo darbo metų laiku pagal kasmetinių atostogų suteikimo eilę.
2014-08-29

Dėl remonto darbų laikinai neveiks e. VMI sistemos

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau — VMI prie FM) informuoja, jog dėl keičiamos techninės įrangos nuo birželio 18 dienos 7 valandos ryto laikinai neveiks VMI informacinės sistemos: bus nepasiekiama VMI interneto svetainė www.vmi.lt, gyventojai negalės prisijungti prie asmeninės mokesčių mokėtojų erdvės „Mano VMI“, prie Elektroninio deklaravimo sistemos bei kitų sistemų. Planuojama, kad jų darbas bus atnaujintas per 24 valandas.
Aktualijos 2014-06-13

LEU vyks konsultacija dėl stojamojo egzamino į šokio ir teatro ir kino pedagogiką

Lietuvos edukologijos universitete (LEU) 2014 m. birželio 19 d. (ketvirtadienį) vyks papildomos konsultacijos dėl stojamojo egzamino į šokio ir teatro ir kino pedagogiką. Sužinok viską apie studijas, stojamąjį egzaminą ir kaip tapti Lietuvos edukologijos universiteto studentu jau šį rugsėjį. Papildoma konsultacija dėl stojamojo egzamino į teatro ir kino pedagogikos bakalauro studijų programą vyks 2014 m. birželio 19 d. (ketvirtadienį) 11 val.
2014-06-12

Vilnių konsultuoja IBM išmaniųjų miestų ekspertai

Vilniuje darbą pradėjo tarptautiniai ekspertai, atvykę pagal ,,IBM Smarter Cities Challenge” (angl. — IBM iššūkis išmanesniems miestams) programą, pranešė sostinės savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių skyrius. Šeši profesionalai tris savaites analizuos miesto transportą, jo reguliavimą, išmaniųjų sistemų tobulinimą ir pateiks išvadas, kaip toliau plėtoti ir kokias inovacijas diegti miesto transporte. Konsultacijų, kurias laimėjo Vilnius ir apmokės IBM, vertė — 500 tūkst.
2014-05-28

Lietuvos ir Moldovos konsultacijose Kišiniove – užsienio ir saugumo politikos klausimai

Kišiniove gegužės 22–23 dienomis surengtose Lietuvos ir Moldovos užsienio reikalų ministerijų dvišalėse politinėse konsultacijose užsienio reikalų viceministras Andrius Krivas pabrėžė ligšiolinius Moldovos pasiekimus įgyvendinant eurointegracinę darbotvarkę ir pasveikino su bevizio režimo taikymo Moldovos piliečių kelionėms į Šengeno susitarimo šalis pradžia. „Moldova yra Europos dalis ir Lietuva tvirtai remia Moldovos eurointegracines pastangas bei aspiracijas.
Aktualijos 2014-05-23

Dėl įvykių Ukrainoje Rusija skubiai atšaukė savo ambasadorių „konsultacijoms“

Rusija atšaukia savo ambasadorių Ukrainoje į Maskvą „konsultacijoms“, sekmadienį pranešė Užsienio reikalų ministerija po to, kai po dramatiškų įvykių Kijeve savaitgalį buvo nušalintas prorusiškas lyderis Viktoras Janukovyčius ir jo sąjungininkai, o jų vietą užėmė proeuropietiškos opozicijos lyderiai.
2014-02-24

Profesionalų konsultacijos už ES paramą

Martynas Bartulis Ūkininkai ir miškų savininkai, norėdami kompensuoti didžiąją dalį išlaidų, skirtų konsultacijoms ūkio valdymo, aplinkosauginių reikalavimų, darbo saugos standartų, buhalterinės apskaitos tvarkymo ir miškų ūkio veiklos klausimais, iki gruodžio 31 d. dar gali teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos (KPP) priemonę „Naudojimasis konsultavimo paslaugomis“. Pagal šią priemonę kompensuojama didžioji dalis išlaidų, patirtų konsultuojantis su Žemės ūkio mi...
2013-11-18

Ko „Sodros“ klausia milijonieriai

Beveik trečdalį milijono – tiek konsultacijų telefonu klientams jau suteikė prieš metus pradėjęs veikti „Sodros“ Informacijos centras. Per šį laiką konsultantai ir sulaukė netikėtų klausimų: kada geriau pastoti, ar nebus sustabdytos išmokos laimėjus milijoną, taip pat keistų sveikinimų meilės dienos proga, patarimų nekelti ragelio žaibuojant. Nuo praėjusio spalio gyventojai į „Sodros“ informacijos centrą iš viso skambino 324 tūkst. kartų. Visų konsultacijų trukmė – 13,8 tūkst.
2013-10-16

Niujorkas metams suspendavo „Deloitte“ veiklą

„Deloitte“ sutiko vienerius metus neteikti konsultacinių paslaugų Niujorko valstijos finansų institucijoms. Toks susitarimas su priežiūros institucijomis buvo pasiektas po valdžios atstovų kritikos bendrovės atžvilgiu, praneša BBC. Be to, bendrovė privalės Niujorko valstijai sumokėti 10 mln. JAV dolerių baudą. „Deloitte“ Niujorko finansų priežiūros institucijos nemalonėn pateko banko „Standard Chartered“ pinigų plovimo skandalo metu.
2013-06-19

„Swedbank“ atidaro būsto centrus Kaune ir Klaipėdoje

Atsigavusi nekilnojamojo turto rinka ir pasikeitę lietuvių įpročiai renkantis namus paskatino „Swedbank“ atidaryti Būsto centrus Kaune ir Klaipėdoje. Centralizuotuose būsto konsultacijų biuruose gyventojai galės gauti individualių nekilnojamo turto pasiūlymų ir pasitarti su banko darbuotojais dėl būsto paskolos. Nuo 2011 m. vasaros pabaigos toks būsto centras sėkmingai veikia Vilniuje.
2013-05-15

Amerikiečių FICO Vilniuje kurs kompetencijų centrą

Pasaulinė IT sprendimų ir konsultacijų verslui bendrovė FICO Vilniuje įkurs kompetencijų centrą ir žada iki metų pabaigos įdarbinti iki 20 konsultantų. ,,Lietuviai turi mums tinkamų techninių žinių, kurias išnaudosime dirbant Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos regione (EMEA), o vėliau – ir kitose pasaulio dalyse”, – Ekonomika.lt teigė bendrovės viceprezidentė Hayley Kershaw. Bendrovė jau pradėjo veiklą Vilniuje, šiuo metu vyksta darbuotojų atranka.
2013-03-05

Pareigūnų mokymai: aukštesnė kvalifikacija, efektyvesnis darbas

Išorės sienų fondas buvo įsteigtas stiprinti laisvės, saugumo ir teisingumo erdvės bei solidarumo principo taikymą tarp Europos Sąjungos (ES) valstybių narių. Specialioji tranzito schema (STS) yra sudėtinė Išorės sienų fondo dalis ir yra skirta tik Lietuvos Respublikai. Jos tikslas – užtikrinti asmenų sausumos tranzitą tarp Kaliningrado srities ir kitų Rusijos Federacijos dalių. STS įgyvendinti 2007 – 2013 m. finansiniu laikotarpiu numatyta daugiau kaip 372 mln. litų ES paramos.
2013-02-09

V. Putinas patvirtino naują Žmogaus teisių tarybos sudėtį

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmadienį patvirtino naują Kremliui žmogaus teisių ir pilietinės visuomenės plėtros klausimais patariančios tarybos sudėtį, skelbia „RIA Novosti“. Pertvarkymai valdžioje prasidėjo nuo praėjusį gruodį įvykusių parlamento rinkimų ir tęsiasi į valdžią grįžus V. Putinui. „Mes turime atkreipti dėmesį į visus gyvenimo aspektus – politinius, visuomenės organizacijų ir socialinius klausimus“, – tarybai sakė V. Putinas.
2012-11-12

Gyventojai reikalauja konsultacijų apie renovaciją

Daugiabučius renovuoti planuojančioms bendrijoms ir administruojančioms įmonėms per šį pusmetį surengta daugiau kaip pusė tūkstančio susirinkimų, kuriuose Būsto plėtos ir urbanistikos agentūros (BUPA) specialistai pateikė informaciją apie renovaciją pagal JESSICA finansavimo modelį. BUPA pastebi, kad gyventojus ir administratorius labiausiai domina detali informacija apie valstybės paramą, kreditavimo sąlygas, palūkanas bei kompensacijas, energiją taupančias priemones.
2012-11-12

Prezidentė pradeda konsultacijas dėl naujos vyriausybės formavimo

Pasibaigus antrajam Seimo rinkimų turui, Prezidentė Dalia Grybauskaitė pradeda konsultacijas dėl naujos Vyriausybės formavimo. Spalio 29 d., kaip ir kiekvieną pirmadienį, 8.00 val. šalies vadovė susitiks su Ministru Pirmininku, Tėvynės sąjungos—Lietuvos krikščionių demokratų vadovu Andriumi Kubiliumi. 10.00 val. Prezidentė priims Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininką Algirdą Butkevičių.
titulinis 2012-10-29

Dažniausios pardavimo vadovų klaidos

Kaip tinkamai vadovauti žmonėms? Kaip išsaugoti geriausius darbuotojus? Kodėl jie neparduoda daugiau? Šiuos ir kitus panašius klausimus vadovai užduoda sau ir kitiems, kai patenka į sudėtingas darbines situacijas su kolegomis. Kartais vadovai būna taip įnikę į savo kasdieninius darbus, kad ne visada mato, kas vyksta aplinkui su jų pavaldiniais.
2012-10-20

„Gruzijos svajonė” baigė konsultacijas dėl naujos vyriausybės

Milijardieriaus Bidzinos Ivanišvilio vadovaujama koalicija "Gruzijos svajonė” sekmadienį baigė konsultacijas dėl naujos vyriausybės sudarymo. Kaip pranešė žurnalistams susivienijimo spaudos tarnyba, šiose derybose, kurios truko tris dienas, dalyvavo ne tik šešių organizacijų, priklausančių "Gruzijos svajonei”, lyderiai, bet ir pilietinės visuomenės atstovai, kai kurie žinomi ekspertai. Pirmadienį 10 valandą Lietuvos laiku B. Ivanišvilis paskelbs naujos vyriausybės sudėtį.
2012-10-07

Ko trūksta ikimokykliniam ugdymui?

Jau prasidėjo registracija į viešas konsultacijas-diskusijas dėl naujesnių, įdomesnių ikimokyklinio ugdymo organizavimo formų. Pirma konsultacija rengiama rugsėjo 18 dieną Prienų švietimo centre. Rugsėjo ir spalio mėn. Lietuvos savivaldybėse iš viso bus surengta 30 viešųjų konsultacijų-diskusijų. Į konsultaciją kviečiami ikimokyklinių įstaigų vadovai, specialistai, vaikų darželių ar grupių steigėjai, savivaldybių darbuotojai.
2012-09-07

Kas ir kam Lietuvoje perka verslo planus?

Verslo paslaugų sektorius lėtai atsigauna, o populiarios jau nebe vien konsultacijos Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramai gauti. Specialistai sako pastebintys, kad Lietuvos verslas, vis dažniau kreipiasi į profesionalus, o ne pasitiki savo jėgomis. Verslo konsultacijų bendrovės DZL direktorė Gintarė Zacharova sako, kad populiariausi išlieka verslo planai, kuriais įmonė siekia gauti finansavimą naujam projektui vystyti.
2012-09-04

Jaunųjų verslininkų fantazijos: kubilai maudynėms senamiestyje (I)

Prabangus visureigis, namas užmiestyje, atostogos egzotiškose šalyse ir saldus atsakymas į klausimą, kuo verčiatės. „Aš verslininkas“ – tikriausiai svajoja ištarti ne vienas šiuo metu mokslus kremtantis studentas ar samdomą darbą dirbantis jaunuolis. Gyvenimas būtų kaip pasakoje apie laimingąją Pelenę: niekas nekrauna papildomų darbų, neprimena rytinių pramiegojimų, o svarbiausia, galima savarankiškai pasirinkti, ką, kada ir kaip nori veikti.
2012-08-16

Specialistai konsultuos dėl ikimokyklinio ugdymo įstaigų steigimo

Kitą savaitę, gegužės 8 dieną, prasideda konsultacijos dėl ikimokyklinio ugdymo įstaigų ar grupių steigimo. Konsultantų komanda, kurią sudaro teisininkas, ekonomistas, finansininkas ir ugdymo turinio specialistas, važinės po Lietuvą. Konsultacijos vyks visą gegužės mėnesį 11-oje savivaldybių.
2012-05-06

A. Petkus: valstybė pinigų konsultacijoms išleidžia nedovanotinai daug

Valstybė išleidžia pernelyg daug lėšų, įsigydama užsienio konsultacines paslaugas, tačiau būtų klaidinga teigti, jog labiausiai išlaidauja Energetikos ministerija, mano Seimo Aplinkos apsaugos komiteto narys Almantas Petkus. „Šiandien mes susirinkome kalbėti apie konsultantų pirkimus energetikos srityje, bet visoje valstybėje yra ta pati situacija, bet kokioje ministerijoje“, - penktadienį spaudos konferencijoje „Kiek užsieniui mokėsime už energetikos konsultacijas?“ sakė jis.

G. Umbrasas: žmogus įkainojęs patarimus

Gintui Umbrasui viskas prasidėjo nuo stiprias verslavimo tradicijas turinčių šveicarų, iš kurių mokėsi ir kuriems dirbo. Kai šveicarai turėjo išsivaikščioti, jis įkūrė vieną didžiausių lietuviško kapitalo konsultavimo kompanijų „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ (EKT). Verslininko palyginimu, konsultantas yra kaip psichoterapeutas – nei vienas, nei kitas negali klientui (ar pacientui) įteigti savo nuostatų.
2012-04-27

Nuosavas verslas per vasarą: nuo idėjos iki pirmųjų pajamų

Privatūs verslininkai 2011 metais Lietuvoje pradėjo įgyvendinti pradedančių verslų, dar vadinamų „startup'ais“, skatinimo programas. Viena tokių programų „StartupHighway“ šių metų vasarą Lietuvoje vyks jau antrą kartą. Praeitais metais šioje programoje buvo išvystyti 4 nauji verslai. Verslo akseleratorius „StartupHighway“ - tai pradedančių verslų skatinimo programa, paremta mentorių konsultacijomis bei finansine pagalba pradedantiems verslą.
2012-04-20

Samdomiems ekspertams valdžia išleidžia vis daugiau

Iš valstybės biudžeto išlaikomų įstaigų apetitas ekspertų konsultacijoms vis didėja – samdomiems ekspertams, konsultantams, audito paslaugoms pirkti pernai išleista 18 mln. litų. Seimo Audito komiteto surinkti duomenys atskleidžia, kad tai –  net trečdaliu daugiau nei 2010-aisiais.

Kodėl lietuviai vengia diskusijų su rusais dėl Kaliningrado AE?

Rusijos atstovai siūlo susitikimus su Lietuvos atstovais, kurių metu būtų surengtos viešosios diskusijos dėl Kaliningrado AE, bet Lietuva į tokius susitikimus neskuba. Prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausiasis patarėjas užsienio politikos klausimais Darius Semaška „Žinių radijui“ kalbėjo apie Rusijos atstovų nesąžiningą elgesį šiuo klausimu.

Nepradėk verslo vienas

Alytaus krašto verslininkų asociacijos Dzūkijos sostinėje surengtoje Verslo dienoje viešosios įstaigos „Versli Lietuva„, Lietuvos centrinės kredito unijos, Alytaus miesto ir rajono savivaldybių, Darbo biržos, Alytaus visuomenės sveikatos centro, Darbo, Mo­kesčių inspekcijų, „Sodros“, Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai verslininkams pristatė savo siūlomą paramą. Kvietė klausti ir bendradarbiauti.
2012-03-19

Vilniuje vyks JAV bendradarbiavimo su Baltijos ir Šiaurės šalimis konsultacijos

Vilniuje, Užsienio reikalų ministerijoje, kovo 1–2 dienomis vyks JAV bendradarbiavimo su Baltijos ir Šiaurės šalimis stiprinimo iniciatyvos E–PINE saugumo politikos konsultacijos. Jose dalyvaus Baltijos ir Šiaurės šalių užsienio reikalų ministerijų saugumo politikos direktoriai ir su darbo vizitu į Vilnių atvykstanti JAV valstybės sekretorės pavaduotoja Rose Gottemoeller.
titulinis 2012-03-01

Geriausi Lietuvos verslo guru

Saviugdos, lyderystės ir sėkmės mokytojai sunkmečiu buvo kiek pamiršti, tačiau pamažu verslo guru populiarumas vėl auga. Psichologas, verslo konsultantas ir profesinės saviugdos klubų steigėjas Vitoldas Masalskis sako, kad prasidėjus ekonominiam sunkmečiui mokymų ir seminarų lyderystės, saviugdos ir kitomis verslui aktualiomis temomis gerokai sumažėjo, nes įmonės pirmiausia pradėjo taupyti darbuotojų kvalifikacijos sąskaita: „Anksčiau mokymai buvo organizuojami įmonės sąskaita, o vėliau pradėjo...
2011-11-04

„Jaunimo inkubatoriuje“ nemokamos konsultacijos jauniems žmonėms

Vilniuje duris atvėrė „Jaunimo inkubatorius“. Priešais Jaunimo reikalų departamentą esančiame inkubatoriuje įsikurti kviečiamos ne tik jaunimo organizacijos, bet ir bendroms veikloms susibūrę jaunieji vilniečiai. Pagrindinis "Jaunimo inkubatorius" tikslas – skatinti sostinės jaunimo užimtumą ir verslumą. Taip pat projektu siekiama padėti užtikrinti jaunimo organizacijų kokybišką veiklą.
2011-10-17
Į viršų