konstantinas vassiljevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „konstantinas vassiljevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „konstantinas vassiljevas“.

Estijos futbolo legenda įžiebė naują skandalą – dviprasmiškai pasisakė apie Rusijos ir Ukrainos karą

Estijos vyrų futbolo rinktinės ilgametis žaidėjas 39-erių Konstantinas Vassiljevas įsivėlė į dar vieną kontraversišką situaciją lankydamasis populiarioje šalyje futbolo tinklalaidėje „Trečiasis kėlinys“. Net 157-iose tarprautinėse rungtynės Estijos garbę gynęs saugas prieš pusantrų metų šalies gyventojų pykčio susilaukė, kai vykstant karui Ukrainoje įsiamžino nuotraukoje su Rusijos rinktinės treneriu Valerijumi Karpinu prie vieno stalo.
2024-04-06

Estai sutriuškino kroatus, latviai gavo pamoką Gruzijoje

Antradienį žaidžiamos 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Komandos taip pat išbando savo pajėgumus draugiškuose mačuose. Kaimynai latviai Gruzijoje 0:5 (0:2) pralaimėjo vietos futbolininkams. 18-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jano Ananidze. Jis pasižymėjo ir 77-ąją minutę. Taip pat du įvarčius pelnė Giorgi Kvilitaia (32, 68 minutėmis), vieną – Giorgi Arabidze (90 min.). Latviai FIFA reitinge užima 111 vietą, gruzinai – 126-i. Futbolo pasaulį sudrebino estai.
2017-03-28

Lietuvos rinktinės sudėtyje prieš dvikovą su Estija – atkakli konkurencija dėl pozicijų

Lietuvos futbolo rinktinės šiandien 19 valandą laukia itin svarbus mūšis. Dvikova su gerai pažįstama Estijos komanda svečiuose gali nulemti, dėl kokių vietų Europos čempionato atrankoje teks toliau kautis mūsiškiams. Išvengė rimtų traumų Pergalė bet kuriai komandai išsaugotų šansus pakovoti dėl aukštesnių pozicijų. Atrankos E grupėje Anglija su 18 taškų pirmauja užtikrintai ir pergalių skaičių dar galės padidinti rungtynėse su San Marinu. Dėl antros vietos tarpusavyje kausis Šveicarija (12 tšk.
2015-09-05

Prancūzai išsaugojo Lietuvos rinktinės viltis

Šeštadienį buvo žaidžiami atrankos į 2010 metų Pasaulio futbolo čempionatą susitikimai. Puikiai pasirodė mūsų kaimynai latviai, išvykoje parklupdę Izraelį, o štai Prancūzija ir toliau šlubuoja – ji namie nesugebėjo įveikti rumunų. Prancūzijos ir Rumunijos mačas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Nors aikštės šeimininkai kontroliavo žaidimą, įvartį jie pasiekė tik po pertraukos – 48 min. pasižymėjo FC „Barcelona“ puolėjas Thierry Henry. Tačiau rumunai labai greitai rado, kuo į tai atsakyti: 56 min.