konkūras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „konkūras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „konkūras“.

Raitelis B. Gutkauskas varžybose Ispanijoje – antras

Geriausias Lietuvos raitelis Benas Gutkauskas su žirgu Lifou 23-iąjį kartą La Korunjoje (Ispanija) surengtų tarptautinių konkūrų varžybų dešimtojoje rungtyje (kliūčių aukštis - 145 cm) užėmė antrąją vietą. Nugalėjo ispanas Serchijus Alvaresas (Sergio Alvarez) su žirgu Sirius. 24-erių metų lietuvis 19-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam Ispanijos raiteliui pralaimėjo 0,09 sek. B. Gutkauskui atiteko 5290 eurų (per 18 tūkst. litų) premija.
2011-12-19

Startavo Lietuvos „Metų automobilio 2012" konkursas

Startavo jau penkioliktąjį kartą Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiamas konkursas „Metų automobilis 2012“, jo komisijai pirmadienį jau buvo išrikiuoti 32 Lietuvą dar visai neseniai pasiekę naujausi automobiliai, šio konkurso dalyviai.
2011-11-15

„Balsas.lt taurėje“ – netikėtas finalinis trejetas

Šeštadienį (07.24) Raudondvario dvaro teritorijoje įsikūrusiame sporto klube „Civinskų žirgai“ įvyko respublikinis žirgų jojimo konkūras „Balsas.lt“ mėgėjų taurei laimėti. Raitelių mėgėjų varžybos prasidėjo 11 valandą, kurių metu atskirais etapais buvo siekiama pergalės ir „Balsas.lt" taurės. Raiteliai varžėsi greičio konkūre, dalyvaudami didėjančio sunkumo rungtyse.