komnenas andričius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „komnenas andričius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „komnenas andričius“.

„Žalgiris“ ir toliau eina į priekį – Vilniuje įveikė „Atlantą“

Savaitgalio puošmena tapęs Vilniaus „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Atlanto“ susitikimas baigėsi eiline vilniečių pergale 1:0 (1:0). Į priekį komandą išvedė ir vienintelį įvartį pelnė antrasis pagal rezultatyvumą A lygos futbolininkas Elivelto. 13-ąją minutę svečiai surengė pavojingą ataką, kuri baigėsi Andrejaus Paniukovo smūgiu šalia virpsto. Po akimirkos žalgiriečiai atsakė aštriu išpuoliu. Kamuolys atšoko Mantui Kukliui, kurio tolimas smūgis iš 25 metrų skriejo virš skersinio.
2017-04-30

Darvydas Šernas pajuto įvarčių skonį

Lietuvos futbolo A lygos 6-ojo turo rungtynėse prabilo Vilniaus „Žalgirio“ puolėjai. Trečiadienį Kaune vykusioje dvikovoje su vietos „Stumbru“ svarų žodį tarė Darvydas Šernas. Tris įvarčius įmušęs 32 metų puolėjas padėjo „Žalgiriui“ iškovoti ketvirtą pergalę iš eilės. Per pirmus penkis turus A lygoje „Žalgiris“ pelnė šešis įvarčius, o pagrindiniai komandos puolėjai – D. Šernas ir serbas Komnenas Andričius tiksliais smūgiais nepasižymėjo.
2017-04-12

Keturios V A lygos turo intrigos

A lygos pirmasis ratas peržengė pusiaukelę. Pateikiame keturias šiandien prasidėsiančio V turo intrigas. Kuri Kauno komanda yra stipresnė? Jei praėjusiame sezone šis intriga liko neatskleista, nes komandos pasidalijo po pergalę ir dusyk sužaidė lygiosiomis, tai šiemet Kauno derbis prasideda iš naujo. Po tragiškų rungtynių Jonavoje, „Kauno Žalgiris“ bus kupinas noro reabilituotis.
2017-04-04

Čempionas prieš vicečempioną: rinktinių pertrauka, brolių akistata ir pirmasis įvartis

Trečiadienį – Lietuvos futbolo desertas. Sostinės „Sportimos“ manieže ginklus surems „Trakai“ ir Vilniaus „Žalgiris“. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6. „Trakai“ rinksis keturių gynėjų taktiką? „Žalgiris“ – nesulaikomas Lietuvoje. Jis laimėjo 16 trofėjų iš eilės. Tarp titulų – keturiskart paeiliui iškovota šalies čempiono karūna. „Trakai“ dvejus metus iš eilės tapo šalies vicečempionais.