komedija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „komedija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „komedija“.

Vita Žiba – apie kelią iki komikės karjeros ir naujai užgimusius jausmus: „Gera turėti tą, kuris supranta“

Komikė Vita Žibaitytė, geriau žinoma sceniniu vardu Vita Žiba, nuėjo ilgą kelią, kol galėjo užsiimti tuo, ko trokšta širdis. O šiuo metu ji džiaugiasi ne tik pilnomis salėmis gerbėjų jos pasirodymuose, bet ir naujai užgimusiais jausmais. Apie visa tai – interviu su naujienų portalu tv3.lt. – Neseniai grįžai iš solo turo. Buvo net 30 šou. Ar jautiesi laiminga? – Šiaip keista, bet labiau apėmę tokios emocijos, kad pagaliau viskas baigta, nes labai sunku buvo, įtempta.
2024-06-15

Komikai žmones ėmė kviesti į neįprastus šou: išeina prieš žiūrovus nuogi

Ko tik nepadarysi, kad pritrauktum publiką – Jungtinėse Valstijose komikai žmones ėmė kviesti į neįprastus pasirodymus. Prieš žiūrovus jie išeina laidyti juokelių nuogi. Stovėdami prieš pubilką be rūbų komikai sako klausytojams vIsiškai apsinuoginantys. Atėjote paklausyti komikų juokelių, o prieš jūsų akis – staigmena: šie ant scenos visiškai nuogi. Ir tai ne koks sapnas, o realybė viename Niujorko klube.

„Kai svyla padai“ – nostalgiją keliantys „blogiukų“ pareigūnų nuotykiai

Policijos pareigūnas – pasiaukojimo ir valios reikalaujanti profesija, kuriai pasiryžtų ne daugelis. Tačiau turbūt dauguma vaikų dar darželyje svajojo gaudyti blogiukus, o kiek paaugę neatitraukdami akių stebėjo detektyvų nuotykius televizoriaus ekranuose. Šią nostalgiją primins ir filmas „Kai svyla padai“ (angl. „War on Everyone“) , pasakojantis ne apie tokius pavyzdingus pareigūnus.
2024-02-02

„Šnipas, kuris mane išdūrė“ – kai jokie pavojai nesustabdo pasekti savo ex

Amerikiečių slaptasis agentas, dėl savo darbo patekęs į pavojingas situacijas, išsiskiria su mylima moterimi, nes nenori, kad jai tektų susidurti su tais pavojais. Tai ne viename filme panaudotas scenarijus, tačiau jis vis dar veikia ir filmas „Šnipas, kuris mane išdūrė“ (angl. „The Spy Who Dumped Me“) siužeto dalis yra puikus to įrodymas. Komedija, kurią režisavo Susanna Fogel, prasideda nuo to, kad šnipas Driu (akt.
2024-01-26

Komedijoje „Draugų lažybos“ garsiems aktoriams teko nusimesti drabužius

„Mane žiūrovai jau iš užpakalio pažįsta“, – juokiasi aktorius Mantas Stonkus. „Jiems reikėjo pasitempti“, – akį merkia aktorius Andrius Žiurauskas. „Režisierius užuodžia akimirką, kai esu storiausias“, – ironizuoja Justinas Jankevičius. „Nuogas kūnas yra laisvų minčių metafora“, – rimtai sako aktorius Valentinas Krulikovskis. Naujoje režisieriaus Justino Krisiūno komedijoje „Draugų lažybos“ ketvertukui teko pikantiškos scenos išmėginimas – jie visi turėjo nusirengti nuogi.
2024-01-19

„Seksui ne!“ – kai tėvų akyse tu amžinai liksi pradinuku

Dažnai kine pasiilgstu tų laukinių vakarų, kai, regis, negaliojo jokios taisyklės. Su nostalgija prisimenu tokias komedijas, kaip „Amerikietiškas pyragas“, „Haroldas ir Kumaras“, „Pats baisiausias filmas“ ir apima liūdesys, kad dabar tokių išprotėjusių filmų niekas nebekuria. Tačiau kartais kino industrija ima ir nustebina. Pavyzdžiui, į pasaulį paleisdama komediją „Seksui ne!“, pastatytą pagal senas geras tradicijas.
2024-01-05
REKLAMA
„Tik ne tu“ režisierius: žiūrovams tai bus ne tik pramoga, bet ir žaidimas  „Tik ne tu“ režisierius: žiūrovams tai bus ne tik pramoga, bet ir žaidimas

„Tik ne tu“ režisierius: žiūrovams tai bus ne tik pramoga, bet ir žaidimas

Sausio 5 dieną Lietuvos kino ekranuose pasirodys N-16 ženklu pažymėta romantinė komedija „Tik ne tu“, kurios režisierius jau pelnė publikos simpatijas su tokiomis daug liaupsių sulaukusiomis juostomis, kaip, pavyzdžiui, „Draugiškas seksas“ (Friends With Benefits). Naujasis jo filmas taip pat turėtų sulaukti populiarumo – jis sukurtas pagal Šekspyro pjesę „Daug triukšmo dėl nieko“. Nors tai ir nebus tiksli kūrinio ekranizacija, literatūros klasikos gerbėjai ras daugybę užuominų – nuo scenarijaus ...
2023-12-28

„Blogos mamos ir jų Kalėdos“ – barniai, ašaros ir kartų skirtumai girliandų šviesoje

Jau tuoj tuoj su artimaisiais sėsime prie šventinių stalų, keisimės istorijomis, juokeliais, geromis emocijomis ir... greičiausiai pyksimės. Ta proga šį penktadienį TV6 serviruoja nuotaikingą komediją „Blogos mamos ir jų Kalėdos“, kuri leis labiau suprasti, iš kur tie barniai ateina, ir kad galų gale viskas bus gerai. 2016-ųjų komedija „Blogos mamos“ sulaukė miilžiniško populiarumo, todėl nieko nenustebino scenaristų Jono Lucaso ir Scotto Moore'o – sukurusių ir „Pagirių“ (angl.
2023-12-22

„Tapatybės vagilė“ – neliesk mano vardo, neliesk

Turbūt nemažai kam nepatinka, kai kas nors liečia jų daiktus. Susierzinate, kai kažkas ima jūsų telefoną? Trūkčioja akis, kai kažkas geria iš jūsų puodelio? O įsivaizduokite, jei kažkas „paliestų“ jūsų tapatybę. TV6 televizija, nelinkėdama niekam patirti to savo paties kailiu, kviečia iš šalies pažiūrėti, kokiu vargu tai gali tapti – šmaikščioje komedijoje „Tapatybės vagilė“. Režisieriaus Setho Gordono ir prodiuserio Jasono Batemano tandemas jau įrodė esantis tikra aukso kasykla.
2023-12-15

„Nors mirk iš gėdos“, arba ko nedaryti prieš pokalbį dėl darbo

Pavargote po sunkios darbo savaitės? Visada prisiminkite ir paguoskite save faktu, kad jūs bent jau turite darbą. 2014-ųjų amerikiečių komedijos „Nors mirk iš gėdos“ herojė šmaikščiai pademonstravo, ko derėtų vengti darbo pokalbio išvakarėse, o TV6 kanalo žiūrovai šį penktadienį galės atsipalaiduoti ir pakikenti prie televizorių ekranų.
2023-12-08
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komedijoją suaugusiems „Nieko asmeniško“ įkvėpė tikras skelbimas internete: kas per tėvai ieško merginos savo sūnui?  Komedijoją suaugusiems „Nieko asmeniško“ įkvėpė tikras skelbimas internete: kas per tėvai ieško merginos savo sūnui?

Komediją suaugusiems „Nieko asmeniško“ įkvėpė tikras skelbimas internete: kas per tėvai ieško merginos savo sūnui?

„Pamatę skelbimą internete, kuriame tėvai ieškojo merginos savo sūnui, iškart susižvalgėme ir supratome – juk tai idealus scenarijus filmui“, - pasakoja juostos „Nieko asmeniško“ prodiuseriai. Jau šį penktadienį, birželio 23 dieną, lengva vasariška ir N-16 ženklu pažymėta komedija, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka „Oskaro“ laimėtoja Jennifer Lawrence bei Andrew Barth Feldmanas, atkeliauja ir į mūsų šalies kino teatrus. Įdomu tai, jog pasakojama istorija yra beveik tikra.
2023-06-21

Garsūs aktoriai prakalbo apie vasaros poilsį: skirti jam laiko tikrai sunku

Kaip sėkmingai suderinti vasaros darbą ir poilsį, kai darbas neaišku kada prasideda, o kada baigiasi? Komedijos „Gal nedarom tragedijos“ aktoriai Giedrius Savickas, Mantas Stonkus, Gelminė Glemžaitė ir Milda Noreikaitė prisipažįsta, kad jų profesijos žmonėms tai tikrai sudėtinga. Darbas pajūryje dažnai tampa puikia proga prisiderinti ir poilsį.
2023-06-20
REKLAMA
Komedijoje suaugusiems „Nieko asmeniško“ nuoga nusifilmavusi Jennifer Lawrence: noriu, kad žiūrovai pasijustų nejaukiai  Komedijoje suaugusiems „Nieko asmeniško“ nuoga nusifilmavusi Jennifer Lawrence: noriu, kad žiūrovai pasijustų nejaukiai

Komedijoje suaugusiems „Nieko asmeniško“ nuoga nusifilmavusi Jennifer Lawrence: noriu, kad žiūrovai pasijustų nejaukiai

Kitą savaitgalį, birželio 23 dieną, kino teatruose pasirodys lengva vasariška ir N-16 ženklu pažymėta komedija „Nieko asmeniško“, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka „Oskaro“ laimėtoja Jennifer Lawrence bei improvizacijomis prieš kino kameras garsėjantis Andrew Barth Feldmanas. Juosta leis žiūrovams ne tik smagiai pasijuokti, bet ir suteiks progą pažvelgti į nuogas žvaigždes. Interviu prieš premjerą aktoriai atskleidė, kaip vyko tokių scenų filmavimai ir kaip atrodė jų užkulisiai.
2023-06-16

Ar prisimenate mergaitę iš komedijos „Planas tėčiui“? Štai, kaip ji atrodo dabar

Madison Pettis buvo vos 8-eri, kai nuotaikingoje komedijoje „Planas tėčiui“ suvaidino Dwayne'o Johnsono-Uolos personažo dukrą. Šiandien jai – jau 24-eri, o merginos pokyčiai verčia aikčioti.  M. Pettis išaugo į tikrą gražuolę ir savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje su gerbėjais dalijasi įspūdingomis  nuotraukomis. Dažnai jose mergina dėvi tik apatinį trikotažą ir demonstruoja savo pavydėtiną figūrą.
2023-03-11

Ironiškoje komedijoje „Paradas“ susitinka Rasa Samuolytė ir Giedrius Savickas: filmą žiūrėjo net kunigai

Kai kurie žmonės skiriasi. Katalikai skiriasi taip pat. Bet jei kartą prisiekei meilę prieš Dievą, bažnyčia lengvai nepaleis. „Susituokti sunku, išsiskirti – dar sunkiau“, – tokią žinutę kino žiūrovams siunčia naujos lietuviškos komedijos „Paradas“ kūrėjų komanda. Lietuvos kino teatruose debiutinis režisieriaus Tito Lauciaus filmas, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Rasa Samuolytė ir Giedrius Savickas, pasirodys kovo 3 dieną.
2023-02-03

Emilis Jokūbas apie patirtį Vokietijos kalėjime: „Man sakė, kad gausiu 10 metų“

Jauno, iš Panevėžio kilusio komiko Emilio Jokūbo gerbėjų gretos pastaruoju metu pildosi ypač greitai, tačiau prieš sceninę patirtį vaikinas išbandė ir kitokių darbų. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ vaikinas pasakojo, kad vienas iš jų baigėsi kalėjimo kameroje Vokietijoje.  Emilis ne kartą pasakojo ir juokavo apie savo išgyvenimus ir patirtį užsiimant nelegalia veikla. „Gero vakaro šou“ žiūrovams vaikinas atskleidė, kad nuo pat pradžių žinojo, į kur įsitraukė.
2022-09-28
REKLAMA
Komedijoje „Ko nežino vyrai“ vyru moters kūne virtusi Valiukaitė: svarbiausia – pajusti tą siaubą  Komedijoje „Ko nežino vyrai“ vyru moters kūne virtusi Valiukaitė: svarbiausia – pajusti tą siaubą

Komedijoje „Ko nežino vyrai“ vyru moters kūne virtusi Valiukaitė: svarbiausia – pajusti tą siaubą

„Tokio vaidmens kino filme savo karjeroje dar neturėjau, todėl kai mane pakvietė filmuotis šioje komedijoje, sutikau ilgai nesvarstydama“, – juokiasi viena garsiausių Lietuvos aktorių Rimantė Valiukaitė.
2022-09-12

Retai interviu dalijantis Raimondas Šilanskas – apie gyvenimą toliau nuo viešumos ir „garsius“ kolegų pasisakymus: apie tai stengiuosi nekalbėti

„Anekdotų karaliumi“ tituluojamas Raimondas Šilanskas interviu dalija ypač retai – tiesa, vyras tikina, niekur nedingęs. Naujienų portalui tv3.lt humoristas papasakojo, kaip gyvena dabar ir išdavė, ką galvoja apie „kolegos“ humoristo A. Orlausko pasisakymus viešumoje.  Kaip sako pats R. Šilanskas, jo gyvenime – „viskas po truputį“. Vyras iki šiol koncertuoja pajūryje, veda renginius. „Bendrauju su visokiais Lietuvos Cicinais, Radžiais, Starošaitėm.
2022-07-11

Ainis Storpirštis priėmė iššūkį: šalia scenoje – ir sužadėtinė

„Auksinio scenos kryžiaus“ savininkas, muzikantas ir aktorius, įvairiose Lietuvos teatro scenose suvaidinęs apie 40 vaidmenų, Ainis Storpirštis kitą savaitę šmaikščių pastatymų gerbėjams lenksis net tris kartus – yra numatytas jo debiutas premjeroje „Rasos 2. Šventė tęsiasi“ Klaipėdoje, Panevėžyje bei Kaune.  „Kai į sceną grįžti po ilgesnės pauzės, reikia pradėti nuo to, kas smagu“, – linksmai savo sprendimą vaidinti komedijoje pristato pašnekovas pranešime spaudai.
2022-06-10

Aistės juokeliai virto auksiniu „Lietuvos talentų“ mygtuku: „Niekada manęs taip nejuokino žmogus vežimėlyje“

Sekmadienį „Lietuvos talentuose“ žiūrovai išvydo Aistę Krušinskaitę – merginą, kuri savo juokeliais sugebėjo iki ašarų prajuokinti visus šou teisėjus ir vedėjus, o jos pasirodymas baigėsi „auksiniu mygtuku“. Nors Aistė po prieš 5 metus patirtos stuburo traumos negali vaikščioti ir sėdi neįgaliojo vėžimėlyje, tai jai nei kiek netrukdo turėti puikų humoro jausmą ir į savo negalią pasižiūrėti su šypsena.
2022-03-22

„Lietuvos talentuose“ – iš koto verčiantys Aistės juokeliai: mergina teisėjus ir vedėjus prajuokino iki ašarų

Šį sekmadienį „Lietuvos talentuose“ žiūrovai galės išvysti merginą, kuri savo juokeliais sugebėjo iki ašarų prajuokinti visus šou teisėjus ir vedėjus. Nors Aistė Krušinskaitė po patirtos stuburo traumos negali vaikščioti ir sėdi neįgaliojo vėžimėlyje, tai jai nei kiek netrukdo turėti puikų humoro jausmą ir į savo negalią pasižiūrėti su šypsena. Savo juokeliais apie ligoninėje praleistą laiką ji sugebėjo prajuokinti tiek Marijoną Mikutavičių, tiek Justiną Jankevičių, tiek Ingą Jankauskaitę.
2022-03-18

Aktorės juokeliai pravirkdė Marijoną Mikutavičių: „Nematau per ašaras kur laiptai“

Lietuviams Monika Survilaitė geriausiai žinoma iš socialiniuose tinkluose jos kuriamų ir talpinamų komiškų vaizdo įrašų. Komedijos žanre save atradusi jauna kūrėja sekmadienį savo talentą nutarė pademonstruoti ir TV3 projekto „Lietuvos talentai“ scenoje, kur iki ašarų pravirkdė šio projekto teisėjus. „Šiaip aš esu ekstrasensė, mentalistė, dirbu su karmos žemėlapiais, galiu iškviesti dvasią.
2022-03-14
REKLAMA
Paaiškėjo gudrybė leidusi sukurti nuotykių komedijos „Dičkis šuo Klifordas“ herojų  Paaiškėjo gudrybė leidusi sukurti nuotykių komedijos „Dičkis šuo Klifordas“ herojų

Paaiškėjo gudrybė leidusi sukurti nuotykių komedijos „Dičkis šuo Klifordas“ herojų

Pasirodžius lietuviškai dubliuotos nuotykių komedijos visai šeimai „Dičkis šuo Klifordas“ (angl. „Clifford the Big Red Dog“) anonsui, kino gerbėjus nustebino fotorealistiškai atrodanti jų mėgstamo raudonojo šuns versija. Filmas sukurtas remiantis populiariomis Norman Bridwell knygomis vaikams, bet kai režisierius Walt Becker pagrindiniam filmo herojui parinko natūralistinį, tamsiai raudonos spalvos atspalvį, jis sukūrė vizualiai išskirtinį personažą.
2021-12-03
REKLAMA
Žinomi žmonės DOMINO teatre laikė testą  Žinomi žmonės DOMINO teatre laikė testą

Žinomi žmonės DOMINO teatre laikė testą

Kovo 5-osios vakarą kokybiško laisvalaikio teatras DOMINO pristatė trečiąją šio sezono premjerą – nuotykių komediją ,,Testas“. Gausiai susirinkusiems žiūrovams, tarp kurių ir žinomi teatro, televizijos ir pramogų pasaulio veidai, teko spręsti netikėtą testą.
2020-03-09

Kalėdiškiausias filmas pirmai Kalėdų dienai – komedija „Melagiai”

Kalėdos daugeliui asocijuojasi su dovanomis, džiaugsmu, šeimos ir giminių susibūrimu prie gausaus vaišių stalo. Būtent apie tai ir yra komedija „Melagiai“ – ganėtinai tikroviška ir įtikinama, kad daugelis atpažintų save, pagardinta gera vaidyba ir humoru – taps puikia pramoga visai šeimai pirmą Kalėdų vakarą. Fimas pasakoja, kaip du broliai su šeimomis atvyktas švęsti Kalėdų pas tėvus.
2019-12-24

Internautai leipsta iš juoko: futbolininkas atrėmė smūgį gulėdamas vartuose

Saudo Arabijos futbolo lygoje užfiksuotas šypseną keliantis epizodas, kurio kasdien tikrai neišvysi. Vienos iš komandų vartininkas bent kelis kartus nesėkmingai bandė sugauti kamuolį savo baudos aikštelėje. Kai jau atrodė, kad priešininkai nesunkiai pasiųs kamuolį į vartų tinklą, savo komandą nuo įvarčio išgelbėjo futbolininkas, kuris tuo metu po skaudaus smūgio gulėjo ant žemės futbolo vartuose.
2018-09-22

Komedija „Aš graži“ gali išprovokuoti pokyčiams

Nuo gegužės 11 d. kino teatruose – amerikiečių komedija „Aš graži“. Išvaizda yra niekas, požiūris yra viskas, sako mums pagrindinė filmo herojė, kylanti amerikiečių komedijų žvaigždė Amy Schumer. Juostoje taip pat vaidina „Oskarų“ nominantė, filmų „Didysis šou meistras“, „Visi pasaulio pinigai“ ir „Mančesteris prie jūros“ aktorė Michelle Williams. Kas, jei vieną dieną imtum pasitikėti savimi visu šimtu procentų? Kuo tai galėtų baigtis? Niujorkietei Renė (akt.
2018-05-02

Paslaptis atskleista: komedijos kūrėjai pasakė, apie ką galvoja, bet nekalba vyrai

Komedijų kūrėjai jau spėjo parodyti, ko nori moterys bei apie ką vieni likę kalbasi berniukai. Atėjo laikas pereiti į kitą lygį, tad jau kovo 30 dieną Lietuvos kino teatruose startuoja nauja komedija „Apie ką galvoja vyrai: pratęsimas“. Kaip juokauja filmo kūrėjai, tai – juosta, subalansuota vyrams, bet juk įdomiausia ši tema – moterims. Kad ir kaip mylėtų moteris, visiems vyrams kartais reikia pabūti atskirai nuo jų. Atsipalaiduoti, pasilinksminti ir, žinoma, apkalbėti tas pačias moteris.
2018-03-28

Juodojo humoro komedija „Blogasis Santa 2“ grįžta į kino teatrus

Prabėgus trylikai metų į didžiuosius kino teatrų ekranus grįžta blogiausias Kalėdų senelis pasaulio istorijoje – aktoriaus Billy Bob Thorntono įkūnijams Vilis juodojo humoro komedijoje „Blogasis Santa 2“. Tik šįkart – dar labiau pasiutęs, dar piktesnis ir kvaišesnis. Aktorius pasakoja, kad jis nemėgsta filmų tęsinių ir niekada juose nesifilmuoja, tačiau sulaukęs pasiūlymo dar kartą suvaidinti nedorą Kalėdų senį – negalėjo jam atsispirti.
2016-11-28

Nustebsite pamatę, kaip pasikeitė filmo „Fokus Pokus“ aktoriai

Ar prisimenate kultinį Helovino filmą „Fokus Pokus“ apie tris raganas seseris, kurios kėlė šiurpą visam kaimui? Šiandien šios kino juostos aktoriai – neatpažįstamai pasikeitę. Filmas pasakoja apie tris seseris raganas, kurios turėjo gyventi visą amžinybę, tačiau visas kortas sumaišė mažas berniukas uždegęs lemtingąją žvakę. Netrukus raganos jį pavertė nemirtingu katinu, o seserys buvo pakartos Salemo miestelio gyventojų.
2016-10-09

„Amerikietiško pyrago“ aktorės figūros pokyčiai verčia sunerimti

Aktorė Tara Reid garsėja savo nenumaldomu troškimu alinti savo organizmą įvairiausiomis dietomis. 40 metų sulaukusi moteris nenori ant savo kūno matyti nė gramo riebalų. Tačiau paskutiniu metu ima atrodyti, kad alindama savo organizmą aktorė gerokai perspaudė. Viešnagei filmo „Sharknado: The 4th Awakens“ premjeroje Las Vegase ji pasirinko blizgią suknelę nuoga nugara. Deja, nugara nebuvo ta kūno dalis, kurią aktorei derėjo išryškinti.
2016-08-02

Ineta Staliulytė: piratavimas – tai tas pats, kas iš aktoriaus pavogti piniginę

Artėjant Tado Vidmanto juodosios komedijos „Gautas iškvietimas“ premjerai kūrybinė filmo grupė ne tik primena, kokią įtaką internetinis piratavimas daro filmų kūrėjams. Prodiuseriai ruošia prevencinius veiksmus prieš svetaines, talpinančias nelegalias filmo kopijas. Filmo „Gautas iškvietimas“ aktorės Inetos Stasiulytės nuomone, nelegalus filmų siuntimasis nėra vien įstatymų pažeidimas. „Mums, aktoriams didžiausias įvertinimas yra žiūrovų pilnos salės – tiek teatre, tiek kine.
2016-03-04

Išskirtinės premjeros laukiantis Marius Repšys: kiekvienas kadras šiame filme turi kuriozišką istoriją

Bundantis ketvirtadienio rytas sostinės centre tapo šviesesnis dėka linksmuolių aktorių kompanijos iš juodžiausios Tado Vidmanto humoro komedijos „Gautas iškvietimas“. Tiesa, pats didžiausias dėmesys šiandien atiteko Mariui Repšiui. Filme įkūnijamo aktoriaus herojo Bronsono garbei buvo sukurta speciali latte kava. M. Repšys kaip visada buvo linksmai nusiteikęs ir pasakojo, jog jis vos spėja suktis, mat dienotvarkėje – tikras darbymetis.
2016-03-03

Aktorius Giedrius Savickas: Vasario 16-oji man svarbiau už gimtadienį

Artėjantis savaitgalis atneš ne tik poilsį, bet ir šventes. Įsimylėjėliai savaitgalį švęs Meilės dieną, o jai pasibaigus, Vasario 16-ąją, tikri patriotai Lietuvos miestų aikštėse trauks meilės tėvynei dainas. Nacionalinės komedijos „Patriotai“ aktorius Giedrius Savickas tikino, kad ne dainos, o šeimos tradicijos įrodo, ant kiek tu esi patriotas. „Vasario 16-oji man svarbesnė diena, nei mano gimtadienis.
2016-02-11

Eglė Jackaitė prisipažino: žiūrint filmą „Patriotai“ buvo gėda prieš drauges

Savaitgalį kino teatruose startavusi komedija „Patriotai“ nepaliko abejingų. Vieniems patiko filmo saviironija, kitiems – aktorių vaidybą, o didiesiems mūsų šalies kritikams, kaip visada, nepatiko niekas. O kol kino žinovai loja, žvaigždės – kvatoja. Nes filmas, anot jų – nenusakomai juokingas.
2016-02-01

Verslininkė Erika Purauskytė pasakė viską, ką galvoja apie naują lietuvišką komediją

Antradienio vakarą su trenksmu buvo pristatyta naujausia lietuviška komedija „Patriotai“. Pamatyti premjeros į sostinės kino centrą „Forum Cinemas Vingis“ susirinko gausus garsenybių būrys, kuris liko sužavėtas šia patriotiškumą pašiepiančia komedija. Išankstinėje premjeroje dalyvavusios Lietuvos žvaigždės vienbalsiai nusprendė: „Patriotai“ yra itin juokingas, lietuviškas ydas pašiepiantis filmas.
2016-01-28

Šalies garsenybės skubėjo į patriotiškiausio metų filmo premjerą

Jau šį penktadienį, sausio 29-ąją, kino teatruose bus pradėta rodyti naujausia lietuviška komedija „Patriotai“, sukurta pagal P. Vaičiūno pjesės motyvus. Tačiau šįvakar, šalies garsenybėms buvo suteikta išskirtinė galimybė – filmą pamatyti pirmiems. Į VIP premjerą susirinko ryškiausi pramogų ir verslo pasaulio atstovai. Vakaro svečiai nestokojo gero nuotaikos ir keletas jų prisipažino, jog domėtis lietuvišku kinu – privaloma.
2016-01-26

Komedijos „Kvaišų atostogos“ šeimos žygis – legendinių Grizvoldų pradėtos tradicijos atgarsis

Pramanytą Grizvoldų šeimos pavardę išgarsino viena populiariausių ir linksmiausių devintojo dešimtmečio komedijų, 1983-ųjų „Nevykusios atostogos“ (angl. „National Lampoon's Vacation“). Filmą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko komikas Chevy Chase‘as lydėjo visa virtinė tęsinių, tačiau praėję trys dešimtmečiai net aistringiausių komedijų gerbėjų atmintyje išblukino šmaikščiausius juostos pokštus.
2015-08-04

TV3 eteryje iš kojų verčianti komedija su Asta Baukute, Šarūnu Banevičiumi, Jonu Griciumi

Nors vasara dar nė neįpusėjo, TV3 televizija jau ruošiasi rudens sezonui. Rugsėjį TV3 savo žiūrovus stebins netikėtomis premjeromis. Tarp jų – ir naujas, komiškas, kriminalinis serialas „Bruto ir Neto“, kuriame pirmais smuikais grieš žinomi šalies aktoriai, tokie kaip Šarūnas Banevičius, Jonas Gricius, Asta Baukutė ir kiti.
2015-06-30

Marko Wahlbergo gyvenimo istorija įkvėpė Holivudą

Į Lietuvos kino teatrus pagaliau atkeliavo vasariška prabangos ir šėlsmo kupina komedija „Draugeliai“ (angl. „Entourage“). Be būrio kviestinių garsenybių filme žiūrovai išvys ir Holivudo žvaigždę Marką Wahlbergą. Būtent jis įkvėpė nuo 2004 iki 2011-ųjų rodytą to paties pavadinimo populiarųjį HBO serialą, kurio pratęsimu tapo naujoji juosta.
2015-06-12

Komedijoje „Karštos gaudynės“ nusifilmavusi Reese Witherspoon: žmonėms patinka iš manęs juoktis

Lietuvos kino teatrus pasiekė naujoji veiksmo komedija „Karštos gaudynės“ (angl. „Hot Pursuit“), kurioje aktorei Reese Witherspoon teko naivios policininkės vaidmuo. 39-erių R.Witherspoon teigė jau senokai maniusi, kad būtų puiku nusifilmuoti drauge su kolumbiete serialo „Moderni šeima“ žvaigžde Sofia Vergara. Nors filme „Karštos gaudynės“ prie įspūdingų formų gražuolės Reese atrodo it berniokas, ji sakė tikinti, kad toks jos įvaizdis puikiai tinka skaniai pasijuokti norinčiai publikai.
2015-05-08

Cameron Diaz papasakojo, kaip jautėsi vaidindama blogiukę komedijoje „Annie“

Nors garsioji Holivudo aktorė Cameron Diaz visuomet garsėjo kaip įspūdingų kojų savininkė, o ne dainininkė, tai jos neatbaidė nuo iššūkio suvaidinti naujojoje muzikinėje komedijoje visai šeimai „Annie“. Turbūt daugelis iki šiol pamena sceną iš 1997-ųjų filmo „Mano geriausio draugo vestuvės“, kur C.Diaz herojei teko šiek tiek apsikvailinti pro šalį traukiant dainą karaokėje. Iš tiesų – dainininkė iš aktorės visai neprasta, tuo kino mėgėjai įsitikinti galės jau nuo vasario 27 dienos.
2015-02-12

Kino kūrėjai ruošia juokingą staigmeną – naują lietuvišką komediją „Nepatyręs“

Visą vasarą žinomus aktorius Audrių Bružą, Editą Užaitę, Inetą Stasiulytę, Ramūną Rudoką ir Andrių Žiurauską meilės aistros blaško tarp Lietuvos ir Londono. Būtent šiose, mūsų tautiečiams puikiai žinomose lokacijose kuriama nauja lietuviška komedija „Nepatyręs“. Lietuvos kino teatruose ji debiutuos jau neilgai trukus.
2014-09-05

Lietuvoje kuriama nuotykių komedija „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“

Lietuvoje kuriamas naujas filmas, kuriam kino salės jau rezervuotos iš anksto. Nuotykių komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ oficiali premjera paskelbta 2015 vasario 6 dieną. „Tai nebus kriminaliniu stiliumi papasakota istorija. Mūsų tikslas – sukurti nuotykių komedija, į kurią galėtų eiti ir draugai, ir porelės, ir tėvai, ir močiutė. Žinoma, turinti humoro jausmą“, - sako prodiuseris ir vienas iš filmo režisierių Ričardas Marcinkus.
2014-06-10

Pagerbtas „Amerikos pirtyje“ autorius

LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Prienuose pagerbtas pirmosios lietuviškos komedijos autorius – žymus tarpukario teisininkas, literatas Juozas Vilkutaitis-Keturakis. Lietuvos Notarų rūmų iniciatyva ant Prienų kultūros centro sienos jam atidengta skulptoriaus Gedimino Piekuro sukurta atminimo lenta.
2014-05-31

I. Valinskienės debiutas teatre – vaidmuo komedijoje „Bus sunku...“

Gruodžio 5 dieną „Domino“ teatras pristato dar vieną premjerą – komediją „Bus sunku...“. Iki ašarų juokingas spektaklis nepaliks abejingų, o scenoje intriguojančius personažus kurs ir pirmą kartą komedijoje debiutuojanti Inga Valinskienė ir į teatro scena sugrįžtanti Ramunė Kurienė. Žiūrovai scenoje pamatys persipinančius penkių suaugusių žmonių gyvenimus. Į šeštą dešimtį įkopęs vyras, jauna meilužė, buvusi jo žmona, jųdviejų dukra ir dukros sužadėtinis.
2013-11-07

Filmas „Valentinas Vienas“ turės tęsinį – komediją „Valentinas už 2rų“

Pernai prieš pat Valentino dieną itin sėkmingą romantinę komediją „Valentinas Vienas“ pristatę kūrėjai dar tuomet pusbalsiu užsiminė apie galimą filmo tęsinį ir privertė žiūrovus netverti smalsumu. Po ilgų svarstymų ir diskusijų galiausiai jie nusprendė imtis šio naujo iššūkio. Dabar kūrybinė grupė skelbia džiugią žinią žiūrovams – pirmoji laukimo dalis jau įveikta – naujosios juostos, kuriai duotas nuotaikingas pavadinimas „Valentinas už 2rų“, filmavimai jau artėja į pabaigą.
2013-10-17

„Vilniaus kino šortuose“ – speciali prancūziškų komedijų programa

„Komedijos tikslas – padaryti žmogų geresnį jį linksminant“, – prieš tris šimtus metų yra pasakęs legendinis prancūzų dramaturgas Molière’as. Sekdamas jo posakiu 8-asis tarptautinis trumpų filmų festivalis „Vilniaus kino šortai“ kviečia trumpam nusišypsoti žiūrint specialią penkių prancūziškų komedijų programą. Festivalis prasideda spalio 10 dieną. „Prancūzų sukurtus filmus, ypač komedijas, publika dažnai sutinka šiltai. Jos paperka nuoširdumu, subtiliu humoru ir savitais dialogais.
2013-10-03

Airių komikas D. Moranas: apie Lietuvą žinau viską, net ir jos ateitį

Jau rugsėjo 26 d., ketvirtadienį, Teatro arenoje Vilniuje viešėsiantis vienas ryškiausių pasaulio „stand-up“ komikų – airis Dylanas Moranas bandys ne tik santūriuosiuose lietuviuose pažadinti humoro jausmą, bet ir pralaužti ledus ir geriausiems pasaulio komikams atverti duris į Lietuvos publikos širdis. Savo pasirodymais ir improvizacijomis stebinantis, o neretai ir šokiruojantis, komikas atsakingai ruošiasi viešnagei Lietuvoje ir sako apie mūsų šalį žinantis viską.
2013-09-24

Humoristas M. Katleris: gal lietuviai humoro jausmo ir neturi, bet juoktis mėgsta

„Humoro klubo“ narys Mantas Katleris – užkietėjęs stand-up komedijos žanro propaguotojas Lietuvoje. Jaunasis humoristas džiaugiasi, jog ir lietuviai vejasi pasaulį bei vis daugiau jų atranda Vakarų šalis užkariavusį komedijos žanrą ir numoja ranka į kalbas, jog lietuviai neturi humoro jausmo. „Gal lietuviai humoro jausmo ir neturi, bet juoktis mėgsta“, – įsitikinęs jis. „Humoras toks dalykas, kuriam svarbu žmonės.
2013-09-19
Į viršų