knystautas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „knystautas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „knystautas“.

Mantas Knystautas – prestižinio imtynių turnyro Estijoje prizininkas

Taline vyko tarptautinis dukart olimpinio čempiono Kristjano Palusalu XXVII-asis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose Estijoje staigmeną svoryje iki 130 kilogramų pateikė Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis Mantas Knystautas, rašo imtynes.
2014-11-10

Treneris O. Antoščenkovas: M. Knystauto finalą dar ilgai analizuosiu

Zagrebe finišavusiame pasaulio jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate sidabro medaliu pasidabino sunkiasvoris Mantas Knystautas. Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinio treneris Olegas Antoščenkovas neslepia, kad šansai prieš finalą buvo lygūs. Rezultatą 1:3 ruso naudai lemė smulkmenos bei palankiai susiklosčiusios aplinkybės. Atvykęs į Vilnių treneris atsakė į portalo www.imtynes.lt klausimus.
2014-08-08

M. Knystautas – pasaulio jaunimo imtynių čempionate užėmė antrą vietą

Zagrebe vykstančiame pasaulio jaunimo imtynių čempionate svorio kategorijoje iki 130 kilogramų Mantas Knystautas pralaimėjo finalinę dvikovą rusui Sergejui Semionovui ir užėmė antrą vietą. Tenka pripažinti, kad maskvietis po skaudaus pralaimėjimo Europos čempionate birželio mėnesį Lenkijoje, kuomet mentėmis pralaimėjo Knystautui, padarė išvadas ir kardinaliai pakeitė kovos su lietuviu taktiką. Visa galva žemesnis rusas mažais žingsneliais ėjo į priekį ir kėlė sumaištį Manto gynyboje.
2014-08-07

M. Knystautas – tarptautinio imtynių turnyro nugalėtojas, R. Fridrikas – antras

Zaporožėje (Ukraina) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyre eilinį nugalėtojo titulą iškovojo Mantas Knystautas. Svoryje iki 120 kilogramų Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis įveikė tris ukrainiečius ir iškovojo aukso medalį. Klaipėdietis pasidarbavo iš peties – nugalėjo Europos jaunių čempionato prizininką Dmitrijų Čmychovą, pasaulio jaunimo čempionato 5 vietos laimėtoją Borisą Rezničenko bei Nikolajų Kožuchovą.
2014-01-28

Pasaulio jaunimo imtynių čempionate M. Knystautą sustabdė titulą ginantis turkas

Sofijoje (Bulgarija) tęsiasi pasaulio jaunimo imtynių čempionatas. Sunkiasvorių turnyrą efektingai pradėjo Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis Mantas Knystautas. Klaipėdietis pirmoje imtyje ant menčių paguldė Jupeng Wangą iš Kinijos, praneša imtynes.lt. Dvikova su kiniečiu tęsėsi apie dvidešimt sekundžių. Jau pirmoje atakoje M.Knystautas pramušė iš apačios rankas ir surakino Wangą.
2013-08-14

Pasaulio jaunimo čempionatas: trečiadienį ant kilimo kovos M. Knystautas

Sofijoje (Bulgarija) tęsiasi pasaulio jaunimo imtynių čempionatas. Rytoj dėl apdovanojimo kovos mūsų šalies sunkiasvoris Mantas Knystautas (120 kg), praneša imtyntes.lt. Europos jaunių ir jaunimo pirmenybių vicečempiono titulus turintis klaipėdietis pirmoje imtyje galynėsis su Junpengu Wangu iš Kinijos. Sėkmės atveju lauktų pasaulio jaunių vicečempiono Zurabo Gedechaurio iš Gruzijos ir Europos jaunimo čempiono vokiečio Christiano Johno poros nugalėtojas.
2013-08-14

Imtynininkai M. Knystautas ir R. Fridrikas – turnyro Vokietijoje prizininkai

Frankfurte prie Oderio (Vokietija) vyko tradicinis graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyras „Brandenburg Cup“. Sėkmingiausiai varžybose kovojo sunkiasvoris Mantas Knystautas (120 kg, 7 dalyviai). Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis ant menčių paguldė lenką Michalą Kalinowskį ir lygioje kovoje įveikė Baltarusijos atletą Georgijų Čiugašvilį (3:3). Imtyje dėl aukso medalio M.Knystautas nusileido rusui Nikitai Škarinui (0:4) ir užėmė antrą vietą, praneša imtynes.lt.
2013-06-11

Trys mūsų šalies atletai – tarptautinio turnyro Lenkijoje nugalėtojai

Varšuvoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų jaunimo turnyre puikiai startavo mūsų šalies atletai. Trys Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai tapo šių varžybų nugalėtojais, praneša imtynes.lt. Svoryje iki 50 kilogramų sau lygių neturėjo Europos jaunių čempionato prizininkas Kristupas Šleiva. Buvęs panevėžietis užtikrintai įveikė lenkus Sebastianą Nawaczyką, Michalą Tomaszewskį, Grzegorzą Rutkowskį ir Lukszą Przybylskį. „Varžovus aiškiai gniuždė Kristupo autoritetas.
2013-04-29

K. Šleiva ir M. Knystautas – tarptautinio turnyro Baltarusijoje nugalėtojai

Lydoje vyko tarptautinis graikų-romėnų jaunių turnyras. Laimėtų varžybų serija pratęsė vienas pajėgiausių jaunių amžiaus grupės atletų Kristupas Šleiva. Buvęs panevėžietis Baltarusijoje laimėjo visas kovas ir tapo nugalėtoju sau neįprastoje, sunkesnėje svorio kategorijoje iki 46 kilogramų. Turnyro nugalėtoju taip pat tapo Marius Knystautas (100 kg). Klaipėdietis finale susigrūmė su Dominyku Orlovu iš Anykščių. Savo pranašumą Marius įrodė, pakankamai nesunkiai nugalėjęs Dominyką taškais.
2012-03-09

Imtynininkui M. Knystautui – Europos jaunių čempionato sidabras

Lenkijos sostinėje Varšuvoje vykusio Europos jaunių (16-17 metų) imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių varžybose Lietuvos atstovas Marius Knystautas (svorio kategorija iki 100 kg) iškovojo sidabro medalį. Mūsų šalies imtynininkas finale sekmadienį pralaimėjo Rusijos atstovui Soslanui Tuskajevui. M. Knystautas aštuntfinalyje nugalėjo graiką Georgijų Halkadį (Georgios Halkadis), ketvirtfinalyje įveikė ukrainietį Dmitrą Čmychovą, o pusfinalyje nugalėjo gruziną Beką Kandelakį.