klubas ža

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klubas ža“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klubas ža“.

„Barcelona“ 6:1 sutrypė „Atletico“ komandą

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ futbolo pirmenybėse buvo sužaistos dvejos šeštojo turo rungtynės, kuriose pergales šventė šeimininkai. Įspūdingą pergalę iškovojo „Barcelona“ futbolininkai, savo aikštėje 6:1 nepasigailėję Madrido „Atletico“ klubo. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Samuelis Eto‚o (6-ąją minutę pasižymėjo nuo 11 m žymos), po vieną pridėjo Rafaelis Marquesas, Lionelis Messi, Eiduras Gudjohnsenas bei Thierry Henry. Vienintelis Madrido komandoje pasižymėjo Maxi Rodriguezas.
2008-10-05

„Serie A“: „Inter“ pergalė bei „Lazio“ lygiosios

Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienio vakarą buvo žaidžiami du susitikimai. Šalies čempionas Milano „Inter“ klubas namuose po atkaklios kovos rezultatu 2-1 įveikė „Bologna“. Pirmasis mačo įvartis buvo įmuštas 25 minutę - puikiai sužaidęs su komandos draugu Adriano, Zlatanas Ibrahimovičius stipriu smūgiu nuginklavo „Bologna“ vartininką Francesco Antonioli.