klemenas prepeličius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klemenas prepeličius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klemenas prepeličius“.

„Wolves“ varžovės Europos taurėje gretas paliko komandos lyderis

Liublianos „Cedevita Olimpija“ komandą paliko Klemenas Prepeličius. Slovėnijos krepšininkas karjerą tęs Stambulo „Galatasaray“ komandos gretose. Liublianos ekipa Europos taurėje po septynių turų nei karto nelaimėjo. A grupėje slovėnai žaidžia kartu su Vilniaus „Wolves“. 31 metų 191 cm ūgio atletas šiame sezone Adrijos lygoje per 27 minutes vidutiniškai renka 14,5 taško, atkovoja 1,8 kamuolio ir atlieka 8,2 rezultatyvaus perdavimo.
2023-12-06

Aiškėja kandidatai, kurie „Žalgiryje“ gali pakeisti Brazdeikį

Aktyviai Igną Brazdeikį viliojęs Pirėjo „Olympiacos“ klubas pasiekė savo. Graikai įtikino krepšininką persikelti su pelningu kontraktu. Jau sekmadienį lietuvis turėtų skristi į Graikiją ir prisijungti prie „Olympiacos“ komandos.  I.Brazdeikis dar turėjo sutartį su žalgiriečiais, tad Kauno ekipa už žaidėją gaus ir 500 tūkst. eurų išpirką. Po tokio „Olympiacos“ ėjimo kauniečiai stengiasi greitai išspręsti susidariusią situaciją ir neria į laisvųjų agentų rinką.
178 2023-09-24

Prepeličius atvedė Slovėniją į pirmąją pergalę ruošiantis pasaulio čempionatui

Slovėnijos rinktinė pergalingai pradėjo pasiruošimą svarbiausioms pasaulio taurės kovoms.  Ši pirmajame draugiškame mače 75:73 nugalėjo Kinijos krepšininkus. Nugalėtojams 20 taškų surinko Klemenas Prepeličius. Gynėjas pataikė 4 tritaškius iš 9 ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. 12 taškų pridėjo Žiga Samaras, 10 pasižymėjo Gregoras Glasas. Kinijos rinktinėje išsiskyrė 16 taškų įmetęs Zhou Qi. Slovėnijos nacionalinė komanda šiame mače vertėsi be savo lyderio Luka Dončičiaus.
2023-07-26

Tiesioginiai „Žalgirio“ varžovai dėl Eurolygos atkrintamųjų prarado svarbų žaidėją

„Valencia“ komanda likusiose Eurolygos reguliariojo sezono kovose versis be Klemeno Prepeličiaus. Pranešama, kad 30 metų slovėnas negalės žaisti dėl rankos traumos ir iš rikiuotės iškrito keturioms savaitėms. „Valencia“ komanda kovoja dėl patekimo į Eurolygos atkrintamąsias, ji šiuo metu su 14 pergalių ir 15 pralaimėjimų yra dešimta ir viena pozicija nusileidžia „Žalgirio“ komandai. Kovo 31 dieną Ispanijos klubas svečiuose žais prieš „Žalgirio“ ekipą.
2023-03-21

Slovėnų krepšininkų olimpinė kelionė: Luka Dončičiaus pagalbininkai – Europoje žinomi vardai

Luka Dončičiaus vedama Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinė Tokijuje toliau siaučia ir kurią uraganinį, akiai smagų krepšinį. Antroji pergalė pasiekta dar labiau įtikinamiau – 116:81 įveikti olimpinių žaidynių šeimininkai japonai. Apie L. Dončičiaus įtaką šnekėti pernelyg daug neverta. Jau visi esame įtikinti jo talento ir puikaus krepšinio suvokimo.
2021-07-30

Pirmoji ketvirtfinalio dalyvė – Slovėnijos rinktinė

Ukrainos rinktinė rimtu aštuntfinalio barjeru nebuvo. Slovėnijos komanda ukrainiečius nugalėjo 79:55 (26:17, 16:10, 26:16, 11:12) ir tapo pirmąja Europos krepšinio čempionato ketvirtfinalio dalyve. Slovėnai rungtynes pradėjo 9:3 (4 minutė). Pirmuosius septynis komandos taškus pelnė 18-metis supertalentas Luka Dončičius.
2017-09-09

Kelias finalo link. Kas laukia lietuvių?

Šiandien prasideda Europos krepšinio čempionato aštuntfinaliai. tv3.lt paanalizavo, kokį kelią reikėtų nueiti lietuviams, norintiems ketvirtąkart istorijoje užsikabinti aukso medalius. Aštuntfinaliai Vokietija – Prancūzija Vokiečiai į aštuntfinalį pateko kaip antra B grupės komanda, prancūzai – trečia A grupės ekipa. Tačiau vargu, ar Vokietijos rinktinę verta vadinti poros favorite. Vokiečiai turi neabejotiną lyderį Dennisą Schroderį.
2017-09-09

A grupė: išsišokėliai suomiai jaukia situaciją

Visos Europos čempionato A grupės komandos sužaidė po ketverias rungtynes. Pirmauja slovėnai, bet juos dar gali pavyti prancūzai ir suomiai. Slovėnai antradienį 102:75 (23:25, 37:18, 21:16, 21:16) nepasigailėjo islandų. Pastarieji rungtynių pradžioje pirmavo 9:6, 25:20, o kėlinį laimėjo 25:23. Antrajame ketvirtyje vaizdas pasikeitė. Po jo užtikrintą persvarą turėjo slovėnai – 60:43. Slovėnijos rinktinė po pertraukos tęsė savo šou ir didino atotrūkį.
2017-09-05

B grupė: sunki slovėnų pergalė ir dviejų pratęsimų trileris

Europos krepšinio čempionato B grupėje be pralaimėjimų žygiuoja slovėnai. Sekmadienį dramatišką pergalę po dviejų pratęsimų iškovojo ir suomiai. Pastarieji 90:87 (18:8, 18:24, 16:20, 14:14, 12:12, 12:9) palaužė lenkus.
2017-09-03

Europos čempionatas startavo Gorano Dragičiaus vedamų slovėnų pergale

NBA žvaigždė Goranas Dragičius pelnė 30 taškų, o jo atstovaujama Slovėnijos rinktinė 90:81 (24:22, 29:24, 21:12, 16:23) nugalėjo lenkus. Rungtynės prasidėjo taškas į tašką (3:3, 5:5, 7:7, 12:12, 14:14). Slovėnai atitrūko antrajame kėlinyje. G. Dragičiaus vedama komanda įgijo 10-ies taškų pranašumą (32:22). 28-ąją skirtumas išaugo iki 21 (72:51). Slovėnijos rinktinė persvarą išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. Slovėnai iš varžovų perėmė 12 kamuolių.