Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klaudija bubelytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klaudija bubelytė“.

Lietuvos jaunųjų teniso žvaigždžių tobulėjimui skirta 24 tūkst. eurų stipendija

Viena didžiausių Baltijos šalių nekilnojamojo turto investicijų bendrovių „Summus Capital“ paskelbė tęsianti tradiciją remti perspektyviausius jaunuolius Lietuvos teniso padangėje. Klaudijos Bubelytės (20 m.) ir Edo Butvilo (19 m.) tobulėjimui šiems metams skirta 24 tūkst. eurų suma, padėsianti tenisininkams kopti užsibrėžtų tikslų link.
2024-03-26

Pirmoji Lietuvos moterų teniso rinktinės stovykla – Helsinkyje

Lietuvos moterų teniso rinktinės narės Klaudija Bubelytė ir Patricija Paukštytė, o taip pat komandos kapitonė Edita Liachovičiūtė, dalyvavo Lietuvos teniso sąjungos ir Suomijos teniso federacijos iniciatyva surengtoje bendroje šių šalių moterų teniso rinktinių stovykloje. Keturias dienas Helsinkyje vykusiose treniruotėse tenisininkės rengėsi artėjančioms Billie Jean King taurės kovoms. Šiame sezone, tiesa, lietuvių ir suomių keliai turnyre nesusikirs.
2024-03-01

Burtų išdaiga ITF turnyre Estijoje: lemiamame kvalifikacijos rate lietuvėms teko žaisti tarpusavyje

Į Pernu (Estija) vykstantį ITF serijos moterų teniso turnyrą atvyko keturios lietuvės, kurias burtai suvedė į poras antrajame kvalifikacijos rate. Pirmadienį kvalifikacijos starte visos keturios mūsiškės šventė pergalės. 20-metė Klaudija Bubelytė (WTA-688) per 56 minutes 6:1, 6:2 sutriuškino vardinį kvietimą gavusią estę Andreą Roots, 30-metė Iveta Dapkutė (WTA-934) per 55 min.
2023-07-18

Įspūdinga: Bubelytė nugalėjo buvusią 23-iąją pasaulio raketę

Liepojoje (Latvija) vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre jau ketvirtą mačą iš eilės laimėjo 20-metė Klaudija Bubelytė (WTA-675). Nuo kvalifikacijos startavusi lietuvė trečiadienį pagrindinio etapo šešioliktfinalyje per 65 minutes 7:6 (7:2), 6:0 įveikė buvusią 23-iąją pasaulio raketę vokietę Moną Barthel (WTA-201). Pirmajame sete lietuvė po laimėtų varžovės padavimų serijų net 4 kartus buvo išsiveržusi į priekį, bet visus 4 sykius M. Barthel greitai atsitiesdavo, todėl teko žaisti pr...
363
2023-07-05

Bubelytė Latvijoje laimėjo tris kartus paeiliui ir susikaus su buvusia 23-iąja pasaulio rakete

Liepojoje (Latvija) vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre sėkmingai žaidžia 20-metė Klaudija Bubelytė (WTA-675). Kvalifikacijoje du mačus laimėjusi lietuvė antradienį pagrindinio etapo starte per 81 minutę 6:1, 6:3 nugalėjo vardinį kvietimą gavusią latvę Patriciją Spaką. Lietuvė atitrūko po to, kai pirmojo seto ketvirtajame geime laimėjo varžovės padavimų seriją.
2023-07-04

Bubelytė po daugiau nei pustrečios valandos kovos pasitraukė iš turnyro Italijoje

Italijoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre savo pasirodymą baigė 20-metė Klaudija Bubelytė (WTA-666). Vienetų kvalifikaciją įveikusi lietuvė pagrindinio etapo starte per 2 valandas 39 minutes 4:6, 7:5, 3:6 nusileido vardinį kvietimą gavusiai italei Sarai Ziodato. Beje, šis mačas buvo planuotas dar antradienį, bet, tikėtina, dėl prastų oro sąlygų perkeltas į trečiadienį.
2023-06-28

Sėkmingas startas „Billie Jean King taurėje“: Lietuvos tenisininkės nugalėjo Kosovą

Lietuvos moterų teniso rinktine užtikrinta pergale pradėjo Portugalijoje vyksiančias „Billie Jean King“ taurės antros grupės Europos-Afrikos zonos varžybas. Turnyro debiute lietuvės 3:0 įveikė Kosovo komandą. Pirmąjį tašką lietuvėms iškovojo Klaudija Bubelytė (WTA-720), 7:5, 6:1 įveikusi Adrijaną Lekaj.
2023-04-11

Bubelytė Egipte žengė į finalą, Tverijonaitė pakartojo geriausią karjeros rezultatą

Egipte vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre į vienetų varžybų finalą iškopė 19-metė Klaudija Bubelytė (WTA-726). Lietuvė šeštadienį pusfinalyje per 2 valandas 44 minutes 6:7 (2:7), 6:3, 6:3 įveikė ketvirtąją turnyro raketę Dayeon Back (WTA-614) iš Pietų Korėjos. Pirmąjį setą lietuvė pralaimėjo labai apmaudžiai. Ji buvo atitrūkusi net 4:0, tačiau vėliau pralaimėjo dvi savo padavimų serijas ir išbarstė didžiulę persvarą, o dešimtajame geime savo padavimais nepajėgė užbaigti seto.
2023-02-25

Naujos karjeros aukštumos: tenisininkė Tverijonaitė Egipte žengė į pusfinalį

Egipte vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre šią savaitę dalyvauja dvi lietuvės – 19-metė Klaudija Bubelytė (WTA-724) bei 18-metė Emilija Tverijonaitė (ITF-710). Penktadienį vienetų varžybų ketvirtfinalyje E. Tverijonaitė per 2 valandas 3 minutes 6:4, 6:2 eliminavo metais jaunesnę vengrę Lucą Udvardy (ITF jaunių-36). Šios tenisininkės viena prieš kitą žaidė pirmą kartą.
2023-02-17

Bubelytė Egipte nugalėjo pirmąją turnyro raketę

Egipte vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre šią savaitę žaidžia 19-metė lietuvė Klaudija Bubelytė (WTA-798). Ketvirtadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje lietuvė iškovojo įspūdingą pergalę.