klara koukalova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klara koukalova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klara koukalova“.

Hobarto moterų teniso turnyro aštuntfinalyje

Australijoje tęsiasi WTA serijos "Moorilla Tasmanian International" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 110 tūkst. JAV dolerių. Antradienį (01.13) aštuntfinalio mače ketvirtoji turnyro raketė Fabiola Zuluaga 4:6, 6:3, 6:1 nugalėjo korto šeimininkę Samanthą Stosur, o italė Marija Elena Camerin iš tolesnės kovos eliminavo Venesuelos tenisininkę Mariją Vento-Kabchi - 7:6, (9:7), 2:6, 6:1. Kitų antradienio aštuntfinalio susitikimų rezultatai: Amy Frazier (JAV) - Anabel Medina Garr...
2004-01-13

Lyderių pergalės WTA serijos moterų teniso turnyre Austrijoje

Austrijoje tęsiasi WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 585 tūkst. JAV dolerių. Trečiadienį pirmuosiuose antrojo rato mačuose pergales iškovojo abi porų favoritėmis laikytos Rusijos tenisininkės - pirmąjį reitingą turinti Anastasija Myskina 6:4, 3:6, 6:2 įveikė tautietę Jeleną Boviną, o ketvirtoji pagal skirstymą Nadia Petrova 4:6, 6:2, 6:1 nugalėjo dar vieną Rusijos tenisininkę Liną Krasnorouckają.
2003-10-23

Atvirajame JAV teniso čempionate lyderiai iškovojo pergales

Niujorke tęsiasi atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Antradienį (08.26) pergales vyrų vienetų varžybų pirmojo rato mačuose iškovojo bei į kitą etapą pateko lyderiai.
2003-08-27

Staigmena WTA serijos moterų teniso turnyre Suomijoje

Suomijoje tęsiasi "Helsinki Open" WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 140 tūkst. JAV dolerių. Staigmeną antradienį (08.05) pateikė kroatė Silvija Talaja, jau pirmajame rate 7:6 (7:4), 6:2 nugalėjusi turnyro favorite laikytą Patty Schnyder (Paty Šnyder) iš Šveicarijos. Prie staigmenų galima priskirti ir vengrės Melindos Czink pergalę trijuose setuose 2:6, 6:2, 7:6 (7:4) prieš septintąjį reitingą turėjusią Clarisą Fernandez (Klarisą Fernandes) iš Argentinos.
2003-08-06

Staigmenos "Idea Prokom Open" moterų teniso turnyro pusfinalyje

Lenkijoje tęsiasi WTA ir ATP serijų "Idea Prokom Open" teniso turnyrai, kurio bendrą prizų fondą sudaro 760 tūkst. eurų. Penktadienį moterų turnyre netikėtais rezultatais baigėsi abu pusfinalio mačai, po kurių paaiškėjo, kad turnyro finale trečioji pagal reitingą Anna Pistolesi iš Izraelio susitiks su tik 86-ąją vietą WTA klasifikacijoje užimančia čeke Klara Koukalova.