klaksvik

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klaksvik“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klaksvik“.

„Sevilla“ atvyksta į Lietuvą: ko užsiprašė futbolo žvaigždės?

Į Lietuvą atvyksta tokio masto futbolo klubas, kokio čia nebuvo 13 metų. 2005-aisiais su „Kaunu“ žaidė tuomet UEFA Čempionų lygos nugalėjo vardą gynęs „Liverpool“. Šįkart su Vilniaus „Žalgiriu“ rungtyniaus šeštąją vietą Europos klubų reitinge užimanti „Sevilla“. Kokių pageidavimų turi futbolo žvaigždės? Iš oro uosto – kaip paprasti mirtingieji Žalgiriečiai su „Sevilla“ žais atsakomąsias UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynes.
2018-08-14

Lichtenšteine reikalus sutvarkęs „Žalgiris“ į Lietuvą „atveš“ garsiąją „Sevilla“

Vilniaus „Žalgiris“ žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą, kuriame, greičiausiai, susitiks su garsiąja Ispanijos futbolo ekipa – „Sevilla“. Žalgiriečiai reikalus sutvarkė Lichtenšteine, kur atsakomosiose antrojo raundo rungtynėse 1:1 (0:1) sužaidė su „Vaduz“. Lietuvos vicečempionai ketvirtadienį privertė savo sirgalius sunerimti. 34-ąją minutę įvartį pelnė šeimininkų futbolininkas Jodelis Dossou. „Žalgiris“ viską išsprendė po pertraukos.
2018-08-02

17-ojo turo apžvalga: problemų neturėjo „Sūduva“ ir „Stumbras“

Lietuvos futbolo A lygoje šią savaitę sužaisti 17 turo mačai. Po jų skirtumas tarp lyderių nepasikeitė – Marijampolės „Sūduva“ ir toliau turi aštuonių taškų pranašumą prieš Vilniaus „Žalgirį“ bei yra žaidusi rungtynėmis mažiau. Pavojus. Vienos rungtynės 17 ture neįvyko. Futbolo federacija sulaukė perspėjimo iš lažybų stebėsenos sistemos „Sportradar“, kad Klaipėdos „Atlanto“ ir „Kauno Žalgirio“ rungtynių eigai nesąžiningo pasipelnymo tikslais galėjo būti daroma įtaka.