klaidas janonis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klaidas janonis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klaidas janonis“.

Tadas Labukas dubliu padėjo „Atlantui“ prisiminti pergalės skonį

Daugiau nei prieš tris mėnesius paskutinį kartą pergalę šventęs Klaipėdos „Atlantas“ nutraukė 12-os nelaimėtų rungtynių seriją. Uostamiesčio komanda svečiuose 3:0 (2:0) įveikė Kauno „Stumbrą“. Dar pirmajame kėlinyje dusyk pasižymėjęs Tadas Labukas labiausiai prisidėjo prie klaipėdiečių taip ilgai laukto rezultato.
2017-08-13

Lietuvos U-21 rinktinė lengvai patiesė Farerų salų futbolininkus

Lietuvos U-21 (1996 m. ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė ketvirtadienį įspūdingai pradėjo atrankos į 2019 metų Europos čempionato 5 grupės varžybas. Pirmose tarptautinėse rungtynėse Telšiuose Carito Falcho auklėtiniai 3:0 (1:0) patiesė Farerų salų komandą. Jau ketvirtą minutę Eligijus Janauskas turėjo galimybę pelnyti įvartį, kai sulaukė gero perdavimo pažeme į priekį, bet oponentų gynėjai sugebėjo neutralizuoti pavojų prieš jam atliekant smūgį.
2017-06-08

Vicečempionai buksuoja ir toliau – neįveikė „Stumbro“

A lygos vicečempionai „Trakai“, vėl įmušę vieną įvartį, prarado dar porą taškų. Riteriai dvikovoje prieš „Stumbrą“ Kaune pirmavo po Dariaus Kazubovičiaus realizuoto baudinio, tačiau persvaros neišlaikė ir penktąsias rungtynes sezone sužaidė lygiosiomis – 1:1 (1:0). Riteriai lieka ketvirtoje vietoje, tuo metu dar vieną tašką į savo sąskaitą įsirašęs „Stumbras“ turnyro lentelėje pasivijo ir laimėtų tarpusavio rungtynių dėka aplenkė „Jonavą“. Nuo pirmųjų minučių svečiai įsikūrė kauniečių aikštės pu...
2017-04-29

A lygoje vienvaldžiu lyderiu tapo čempionas

Marijampolės „Sūduvai“ ir Klaipėdos „Atlantui“ sužaidus lygiosiomis, savo pergalę IV ture iškovojęs Vilniaus „Žalgiris“ tapo vienvaldžiu A lygos čempionato lyderiu. Debiutai. Jei ilgai lauktas traumą išsigydžiusio čempionų puolėjo Komneno Andričiaus debiutas A lygoje nebuvo rezultatyvus, tai Kauno „Stumbro“ naujokas Nasro Boucharebas startavo tiksliu smūgiu į Utenos „Utenio“ vartus. Šanso „Jonavos“ komandoje sulaukęs Klaudijus Upstas taip pat savo pirmąsias minutes aikštėje pavertė įvarčiu.
2017-04-02

Be taškų nuostolio lygoje – tik „Utenis“

II A lygos turas buvo nesėkmingas aikštės šeimininkams. Namuose nepralaimėjo tik „Jonava“, tuo metu kitos trys ekipos liko be nieko. Startas. Dar prieš čempionatą iš lygos pašalinus jame taip ir nespėjusį debiutuoti Kazlų Rūdos „Šilą“, jo vietą užėmęs „Kauno Žalgiris“ paprašė nukelti pirmąsias rungtynes, todėl tiek jis, tiek Utenos „Utenis“ čempionate startavo tik savaite vėliau. Serija. „Utenis“ tarpusavio susitikimuose Vilniaus „Žalgiriui“ buvo pralaimėjęs aštuonis kartus.