Klaidas Janeika

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Klaidas Janeika“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Klaidas Janeika“.

Aukštesnę pavarą įjungę Lietuvos golbolininkai pasaulio žaidynėse nurungė japonus

 Lietuvos vyrų golbolo rinktinė iškovojo trečią pergalę Birmingeme vykstančiose IBSA pasaulio žaidynėse. Klaido Janeikos treniruojama nacionalinė komanda šįkart pranoko Japonijos ekipą.
2023-08-23

Lietuvos golbolininkai kelią į paralimpinį Paryžių skinsis gruodį Portugalijoje

Lietuvos vyrų golbolo rinktinė sieks pirmu bandymu įšokti į 2024 m. Paryžiaus vasaros paralimpinių žaidynių traukinį. Nacionalinė komanda kelialapį į septintąsias žaidynes iš eilės gali užsitikrinti jau 2022 m. pasaulio čempionate. Planetos pirmenybių šeimininke oficialiai tapo Portugalija. 2022 m. pasaulio čempionatas birželį turėjo įvykti Kinijoje, tačiau šalis kovo mėnesį atsisakė rengti šį turnyrą, motyvuodama sudėtinga situacija dėl viruso COVID-19 pandemijos.
2022-06-21

Didžiausią žuvį treneris Klaidas Janeika gaudys ir golbolo aikštėse

Klaidas Janeika nežino žodžio „palauk“. Viską, ko imasi, aistringas druskininkietis daro nedelsdamas. Todėl, vos sutaręs dėl darbo Lietuvos golbolo rinktinėje, kitą dieną K. Janeika jau kalbėjosi su žaidėjais, aiškindamasis jų lūkesčius ir piešdamas savo viziją. Naujojo golbolininkų vedlio tikslai – aukščiausi, kaip ir daugkartinių paralimpinių, pasaulio bei Europos prizininkų.
2022-03-24

Naujasis golbolininkų vedlys Klaidas Janeika: „Atsakomybės nebijau“

Klaidas Janeika, prieš kelis mėnesius televizijos studijoje padėjęs komentuoti Lietuvos golbolininkų dvikovas Tokijo paralimpinėse žaidynėse, net neįsivaizdavo, jog netrukus pats sulauks pasiūlymo stoti prie nacionalinės komandos vairo. Gyvenimo pasiūlytą iššūkį 33-ejų druskininkietis priėmė greitai ir be gilesnių apmąstymų, vardan naujų tikslų atsisakydamas tvirtų pozicijų kitame sporte – rankinyje.
2021-12-16

Aklųjų riedulio rinktinė turi naują trenerį

Lietuvos vyrų golbolo (aklųjų riedulio) rinktinė turi naują vyriausiąjį trenerį. Juo tapo 33-ejų vilnietis Klaidas Janeika. Specialistas su nacionaline golbolo komanda yra dirbęs anksčiau, buvusio ekipos vyriausiojo trenerio Karolio Levickio štabe. „Buvome susitikę su Aklųjų sporto federacijos vadovais, rinktinės žaidėjais. Aš išdėsčiau savo viziją ir džiaugiuosi, kad ji sutampa su federacijos, žaidėjų įsivaizdavimu, kokia kryptimi turime judėti, dirbti.
2021-12-13
Į viršų