kipras krasauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kipras krasauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kipras krasauskas“.

Tyrimas: Vilnius nustatė skiepų priešininko portretą

Nepasitikėjimas skiepais ir įvairių sąmokslo teorijų palaikymas – šios dvi pagrindinės priežastys neskatina skiepytis dalies vilniečių. Dideli pandemijos mirtingumo skaičiai negąsdina kas dešimto skiepų oponento – jie tikisi lengvai persirgti COVID-19. Tokį skiepų priešininko portretą padėjo nustatyti Vilniaus miesto savivaldybės užsakyta apklausa, kurios metu buvo apklausti tūkstantis iki šiol nuo COVID-19 nepasiskiepijusių vilniečių.

Naujas būdas pasiskiepyti Vilniuje – vakciną specialistai suleidžia žmogui net neišlipus iš automobilio

Naujas būdas pasiskiepyti Vilniuje – vakciną specialistai suleidžia žmogui net neišlipus iš automobilio ir tik atidarius transporto priemonės langą. Kiek toks punktas populiarus ir kokiomis vakcinomis čia galima pasiskiepyti, pasakojame reportaže. Tie, kas dar nepasiskiepijo nuo COVID-19, gali išbandyti naują būdą, pasiskiepyti neišlipant iš automobilio. <…> Viskas, ką reikia padaryti, tai atvažiuoti į šį Vilniaus vakcinavimo punktą ir palaukti kol personalas Jus aptarnaus.

Sprendžiama, koks bus nacionalinio stadiono likimas

Vilniaus politikai trečiadienį spręs, ar pritarti nacionalinio stadiono statybų koncesijos sutarčiai. Valdantieji tikisi greito tarybos pritarimo sutarties projektui – to nepadarius artimiausiu metu, Vidaus reikalų ministerija kitiems projektams perskirstytų beveik 30 mln. eurų, šiuo metu numatytų stadionui.

Brokerio paslaugos: ar verta mokėti ir kokios alternatyvos?

Įsigyjant nekilnojamąjį turtą (NT) ar ieškant būsto nuomai tenka susidurti su brokerių paslaugomis. Pastarosios apmokestinamos gana ne pigiai. Visgi nuomonių pasitaiko įvairių – vieni tikina, kad kreiptis ir naudotis jų teikiamomis paslaugomis verta, kiti siekia visais įmanomais būdais apeiti. tv3.lt portalo skaitytojai pasidalino savo nuomone ir istorijomis, kuomet susidūrė su brokeriais. Štai skaitytoja Greta brokerių paslaugomis naudojosi net 5 kartus ieškodama buto nuomai.
2016-09-26

Skaitmeninis nekilnojamojo turto agentas pradeda veiklą Lietuvoje

Technologijos elektroniniu būdu jau leidžia valdyti pinigų perlaidas, sudarinėti sutartis, netgi dalyvauti virtualiuose turuose, tačiau visa tai beveik arba visiškai neišnaudojama nuomojantis būstą. Numa.lt komanda pasiryžo pakeisti šią tendenciją, rinkai pasiūlydama skaitmeninę butų nuomos platformą, kurioje butus galima nuomotis aukciono būdu.
2016-06-10
Į viršų