Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kipras kažukolovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kipras kažukolovas“.

Oficialu: Kipras Kažukolovas priėmė pelningą Kazachstano grando pasiūlymą

Vilniaus „Žalgiryje“ pustrečių metų žaidęs Kipras Kažukolovas karjerą tęs Kazachstane. Gynėjas „Žalgirio“ gretose buvo nuo 2021 metų lapkričio. Po šio sezono pasibaigus sutarčiai žaidėjas turėjo pasiūlymą likti Vilniuje, tačiau pasirinko „Astana“ pasiūlymą. „Visų pirma norėčiau padėkoti „Žalgirio“ bendruomenei ir visiems aistruoliams už praleistus 2 metus. Daug įsimintinų akimirkų, praleistų klube, subrandino mane kaip žaidėją ir asmenybę.
2024-02-07

„Žalgirį“ palikęs Kipras Kažukolovas apie Vladimirą Čeburiną: „Nemanau, kad žaidėjai pasakytų geriausią žodį apie jį“

Po dvejų metų praleistų Vilniaus „Žalgirio“ klube futbolininkas Kipras Kažukolovas nusprendė savo karjerą tęsti užsienyje. Iš Kuršėnų kilęs gynėjas atstovaudamas „Žalgiriui“ viso sužaidė 60 rungtynių, per kurias pasižymėjo keturiais įvarčiais ir vienu rezultatyviu perdavimu.
2024-02-07

Jaunasis „Žalgirio“ talentas Kažukolovas prisiminė akistatą su Haalandu: „Tada atrodė kaip eilinis žaidėjas“

„Žalgirio“ gynėjas Kipras Kažukolovas prieš artėjantį Čempionų lygos finalą prisiminė savo akistatą su tuo metu savo kelio pradžioje buvusiu Erlingu Haalandu ir išskyrė labiausiai imponuojantį gynėją. Šeštadienį Čempionų lygos finale tarp „Manchester City“ ir Milano „Inter“ daug tikimasi iš 52 įvarčius per 52 rungtynes šį sezoną pelniusio Erlingo Haalando. Puolėjas neseniai analitikų paskelbtas brangiausiu šiuo metu pasaulio žaidėju – jis vertinamas net 245 mln. eurų.
2023-06-09

Rinktinėje debiutavęs Kažukolovas: „Kaip komandai – pavyko tikrai daug dalykų“

Lietuvos rinktinė Europos čempionato atranką pradėjo nesėkme išvykoje rezultatu 0:2 nusileidusi Serbijos rinktinei. Šiame mače rinktinės sudėtyje debiutavo vidurio gynėjas Kipras Kažukolovas. „Sunkios rungtynės, labai stiprus priešininkas, manau, kad kaip komandai pavyko tikrai daug dalykų, kai kuriuose momentuose sužaidėme tikrai gerai, laikėmės trenerio žaidybinio plano, turėjome viziją, tai yra pats svarbiausias dalykas.
2023-03-25

Čempionus ištempęs Kažukolovas: „Kai kurias rungtynes reikia išgimdyti“

Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir gynėjas Kipras Kažukolovas po pirmosios pergalės čempionate sakė, kad buvo sunku pralaužti „Bangos“ gynybines užtvaras. Žalgiriečiai palaužė „Bangos“ pasipriešinimą rungtynių pabaigoje po Kipro Kažukolovo įvarčio 85 minutę. „Aistruoliai mus puikiai palaikė. Po praėjusio pralaimėjimo atėjo, kad šį kartą dar geriau mus palaikytų. Komanda tai jaučia. Kalbant apie žaidimą, varžovas pasirinko gynybinę taktiką.
2023-03-12

Verbickas apie „Žalgirio“ lygiąsias Bazelyje „Parodėme komandos stiprybę“

„Žalgirio“ žaidėjai po lygiųjų su „Basel“ kalbėjo apie tai, kad rungtynių pradžioje netrūko pasimetimo, tačiau įvartis prieš pertrauką padėjo nusiraminti ir komandiniu darbu pasiekti rezultatą. „Pradžioje buvo mums neblogai užkaitę pirtį. Galbūt buvo šiek tiek jaudulio nesamę pripratę aisti tokiame dideliame stadione. nepripratę žaisti tokiame. Bet po pirmo kėlinio pakalbėjome, treneris pasakė atsipalaiduoti, kad nėra ko panikuoti, kad jie turi ką prarasti, mes tik atvažiavome savo įrodyti.
2022-10-29

Kažukolovas džiaugiasi savo pasirodymu: „Malonu prisidėti prie pergalės ne tik ginantis, bet ir įvarčiu“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Kauno Žalgirį“ svečiuose sakė, kad patrauklų futbolą žaisti buvo sudėtinga, gynėjas Kipras Kažukolovas džiaugėsi pirmuoju savo įvarčiu prisidėjęs prie komandos laimėjimo. Rungtynėse Kaune nelengvomis oro sąlygomis per lietų „Žalgiris“ įmušė du įvarčius per paskutines kelias minutes ir nugalėjo 2:0. „Dėkoju aistruoliams už karštą palaikymą. Netgi per lietų ir tokį orą jie buvo su mumis. Labai ačiū jiems už tai.
2022-09-12

Jaunimo rinktinės sudėtyje – trys naujokai

Lietuvos jaunimo U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinės treneris Caritas Falchas paskelbė žaidėjų sudėtį, kuri ruošis Europos čempionato atrankos rungtynėms su Danija. Iš 23 futbolininkų, kurie dalyvaus rinktinės stovykloje, 10 atstovauja užsienio klubams. Po sunkios traumos atsigavo ir po ilgos pertraukos rinktinėje bus „Koln“ klube rungtyniaujantis Manfredas Ruzgis.