kinijos krepšinio lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kinijos krepšinio lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kinijos krepšinio lyga“.

Motiejūnas apie 37 milijonų klausimą: „Padariau tai, ko dar niekas NBA nėra padaręs“

Donatas Motiejūnas – Kaune užaugęs, penkerius metus NBA žaidęs ir vėliau į Kinijos krepšinio lygą pasukęs Lietuvos krepšininkas. Apie D. Motiejūno karjeros vingius krepšinio bendruomenė kalba daug ir mįslingai, bet tikrąją tiesą žino tik pats krepšininkas. Naujoje TV6 televizijos pokalbių laidoje „Nematoma pusė“ garsūs šalies žmonės atskleis nematomą, tačiau labai įdomią savo gyvenimo pusę. Pirmasis „Nematoma pusė“ laidos svečias – būtent D. Motiejūnas.
2020-12-05

Apmirusiame Kinijos mieste esantis Krapikas: kol kas esu pririštas prie vietos

„Monotoniška nuotaika – kasdien tas pats“ – tokiais žodžiais interviu pradėjo Gintaras Krapikas, šiuo metu esantis koronaviruso krečiamoje Kinijoje. Antrus metus Nandzingo miesto krepšinio klube dirbantis treneris vis dar nežino, kada ir ar apskritai galės grįžti į Lietuvą. Kol gyvena laukimu, legendinis Kauno „Žalgirio“ žaidėjas ir buvęs treneris kaip įmanoma saugo sveikatą ir bando produktyviai išnaudoti laisvą laiką.
2020-02-14

Motiejūnas buvo geriausias nugalėtojų gretose

Donatas Motiejūnas atvedė Šanchajaus „Sharks“ (3/1) ekipą į pergalę Kinijos lygos rungtynėse, kuriose „rykliai“ 94:86 įveikė Tiandzino „Golden Lions“ (0/4) klubą. Lietuvis savo komandoje buvo rezultatyviausias ir naudingiausias žaidėjas. Jis per 37 minutes pelnė 27 taškus (9/14 dvit., 2/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo 15 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau taip pat triskart suklydo ir dusyk prasižengė.
2019-11-10

Kinų sprendimas gali priversti Motiejūną tęsti karjerą kitur

Itin patrauklia stotele pajėgiems užsienio žaidėjams tapusi Kinijos krepšinio lyga priėmė kontroversišką sprendimą. Nuo šiol Kinijoje žaidžiantys užsieniečiai nebeturės sutarties garantijų ir kas du mėnesius komandos galės juos atleisti bei pakeisti kitais žaidėjais. Pavyzdžiui, sutaręs dėl metų ir 1 mln. eurų sutarties, krepšininkas galės būti atleistas po kelių mėnesių ir negauti žadėtų pinigų.
2019-06-07

Vėluojantis Motiejūno debiutas „Spurs“ kenkia didžiausiam lietuvio troškimui

Praėjo jau dešimt dienų, kai Lietuvos krepšinio pasaulį sudrebino žinia apie Donato Motiejūno sugrįžimą į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA). Po dviejų sezonų pertraukos į pajėgiausią planetos krepšinio lygą sugrįžęs 28-erių lietuvis pasirašė sutartį su San Antonijaus „Spurs“ ekipa. Paskutinį kovo mėnesio penktadienį D. Motiejūno pavardė galiausiai buvo įrašyta ir į oficialių komandos žaidėjų sąrašą. Lietuvis pasirinko 99-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.
2019-04-02

Galingai žaidęs Motiejūnas vos nepagerino karjeros rekordo

Kinijos krepšinio lygoje Donatas Motiejūnas sužaidė puikų mačą, o jo atstovaujama Šandongo „Golden Stars“ (22/18) šventė pergalę namuose. Pirmoje rungtynių pusėje dominavęs lietuvio klubas 106:92 (33:24, 27:25, 23:23, 23:30) nugalėjo Tiandzino „Golden Lions“ (20/20) ekipą. D. Motiejūnas per 31 minutę pelnė 39 taškus (14/16 dvit, 2/6 trit., 5/10 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 2 kartus prasižengė, 3 – suklydo.
2019-02-15

Mūšyje prieš vienus čempionato lyderių – įspūdingas Motiejūno benefisas

Kinijos krepšinio lygoje Donato Motiejūno atstovaujama Šandongo „Golden Stars“ (20-18) komanda namuose 121:99 (25:17, 44:34, 28:29, 24:19) sutriuškino Šendženo „Leopards“ (28-10) krepšininkus. Nugalėtojams įspūdingai žaidęs lietuvis pelnė 36 taškus (12/18 dvit., 2/6 trit., 6/14 baud.), atkovojo 23, perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 5 sykius, 4 kartus suklydo ir buvo rezultatyviausias savo ekipos žaidėjas.
2019-02-01

Motiejūnas per trumpą laiką surinko dvigubą dublį

Kinijos krepšinio lygos čempionate apmaudžią nesėkmę patyrė Šandongo „Golden Stars“ (19-18). Donato Motiejūno atstovaujama komanda išvykoje 94:96 (23:22, 21:25, 27:29, 23:29) neprilygo Baji „Rockets“ (9-28) klubui. Šįkart lietuvis ant parketo praleido neįprastai mažai laiko (22 minutes – aut.past.), tačiau vis tiek spėjo surinkti dvigubą dublį. Puolėjas įmetė 19 taškų (7/10 dvit., 1/3 trit., 2/6 baud.
2019-01-29

Galingai žaidęs Motiejūnas kas minutę rinko po tašką

Kinijos krepšinio lygoje ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo Donato Motiejūno atstovaujamas Šandongo „Golden Lions“ (19-17) klubas. Lietuvio ekipa namuose 111:91 (17:24, 32:19, 36:31, 26:17) nugalėjo turnyro lentelės kaimynus Guangdžou „Long-Lions“ (18-18) žaidėjus. D. Motiejūnas aikštelėje praleido 31 minutę, įmetė 31 tašką (15/18 dvit., 0/1 tritaškis, 1/5 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.
2019-01-27

Dominavęs Motiejūnas pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą

Donatas Motiejūnas Kinijos krepšinio lygoje sužaidė karjeros rungtynes. Lietuvio atstovaujama Šandongo „Golden Stars“ (15-16) ekipa namuose 126:109 (31:24, 37:36, 38:17, 20:32) įveikė Urumčio „Flying Tigers“ (20-10) krepšininkus. D. Motiejūnas per 36 minutes pelnė 40 taškų (18/25 dvit., 1/3 trit., 1/4 baud.), atkovojo 15 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet dukart prasižengė ir 4 sykius suklydo. Tai rezultatyviausios lietuvio rungtynės karjeroje.