kinijos gp

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kinijos gp“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kinijos gp“.

Antrasis „Formulės-1“ etapas: „Mercedes“ ir „Ferrari“ dvikova tęsis

Rytoj Kinijoje prasidės antrasis „Formulės-1“ etapas. Po pirmojo Australijoje, kur nugalėjo ne favoritu laikytas „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas, o „Ferrari“ komandos atstovas Sebastianas Vettelis, specialistai prognozuoja, kad pagrindinė dvikova vėl vyks tarp šių dviejų lyderių. Atsižvelgiant į trasos konfigūraciją, didesnį pranašumą teoriškai turi „Mercedes“ komanda, tačiau neaišku, ar ji sugebės tuo pasinaudoti.
2017-04-06

Kinijos GP kvalifikacijoje greičiausias buvo N.Rosbergas

Kinijos GP šeštadienį įvyko trečioji „Formulės 1“ lenktynių kvalifikaciją. Užtikrintai „Pole“ pozicija iškovojo čempionato lyderis Nico Rosbergas. „Mercedes“ bolidą vairuojantis vokietis trasos ratą įveikė per 1:35.402 sek. N.Rosbergui šiemet tai buvo pirmoji „Pole“ pozicija. Antras kvalifikavosi „Red Bull“ pilotas Danielis Riciardo. Antrąją eilę starto metu užims „Ferrari“ pilotai Kimi Raikkonenas ir Sebastianas Vettelis.
2016-04-16

F.Alonso įtikinamai laimėjo Kinijos GP lenktynes

Trečiame 2013 metų „Formulės 1“ etape - Kinijos Grand Prix - lengvą pergalę iškovojo „Ferrari“ komandos pilotas Fernando Alonso. Kimi Raikkonenas finišavo antras, nepaisant to, kad po kontakto su Sergio Perezu suomis didžiąją lenktynių dalį važiavo pažeistu bolido. Iš pole pozicijos startavęs Lewisas Hamiltonas iškovojo paskutinę vietą ant apdovanojimų pakylos. Iš devintos vietos startavęs ir alternatyvią strategiją naudojęsSebastianas Vettelis finišavo ketvirtas.
2013-04-14

L.Hamiltonas pelnė pirmąją pole poziciją su „Mercedes“

Padangų taupymo varžybomis virtusioje Kinijos GP kvalifikacijoje pirmąją pole poziciją su „Mercedes“ ekipa pelnė Lewisas Hamiltonas. Visos komandos stengėsi pataupyti padangas, todėl pirmieji bolidai į trasą išvažiavo tik įpusėjus pirmajai kvalifikacijos daliai. Didžioji dalis lenktynininkų savo vienintelį greitą ratą pirmoje kvalifikacijos dalyje įveikė su minkštesniojo mišinio padangomis.
2013-04-13

A. Sutilas už užpuolimą gali sėsti į kalėjimą

Adrianui Sutilui gresia iki metų laisvės atėmimo bausmė už tai, jog 2011 metų Kinijos GP savaitgalio metu jis užpuolė „Lotus“ bendrasavininką Ericą Luxą. Ketvirtadienį Miunchene prasidėjo teismo procesas dėl sunkaus kūno sužalojimo. Sutilas kaltinamas užpuolęs Luxą naktiniame Šanchajaus klube. Sutilo teigimu, jis susipyko su Luxu, tačiau neturėjo jokių intencijų jį sužeisti. Vokiečio teigimu, jis Luxui žaizdą, kuriai susiūti prireikė 24 siūlių, padarė netyčia.
2012-01-14

Trečiąjį „Formulės-1” etapą laimėjo Sebastianas Vettelis

Šiandien Šanchajaus trasoje (Kinijoje) vykusiame trečiajame naujojo „Formulės-1” sezono etape triumfavo „Red Bull” komanda – jos pilotai vokietis Sebastianas Vettelis ir australas Markas Webberis finišavo atitinkamai pirmoje bei antroje vietoje ir paliko sau už nugaros čempionato lyderį Jensoną Buttoną iš „Brawn” ekipos. Ketvirtas liko kitas „Brawn” atstovas brazilas Rubensas Barrichello.
2009-04-19

Naujasis „Formulės-1“ čempionas paaiškės Brazilijoje

Šiandien Šanchajuje vykusiame priešpaskutiniame šių metų „Formulės-1“ etape pergalę nuskynė „McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas, startavęs iš pirmos pozicijos. Vis tik britui užsitikrinti čempiono vardo dar nepavyko, nes „Ferrari“ atstovas brazilas Felipe Massa finišavo antras ir išsaugojo šansus nugvelbti titulą. Dabar lenktynininkus skiria tik 7 taškai, o tai reiškia, kad viskas spręsis po dviejų savaičių paskutiniame etape Brazilijoje.