kimis raikkinenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kimis raikkinenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kimis raikkinenas“.

Laimėjęs „Formulės 1“ pasaulio čempionato etapą Monake, britas tapo sezono lyderiu

„Formulės 1“ planetos čempionato šeštąjį etapą - Monako „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo 23-jų metų „McLaren-Mercedes“ komandos pilotas britas Lewisas Hamiltonas. Dramatiškose lenktynėse lyjant lietui ir su daugybe avarijų britas sugaišo 2 valandas 42,727 sekundes ir 3,064 sekundes aplenkė „BMW Sauber“ ekipos lenktynininką lenką Robertą Kubicą bei 4,811 sek. - trečiojoje pozicijoje likusį bei iš pirmosios pozicijos startavusį „Ferrari“ atstovą brazilą Felipę Massą.
2008-05-25

Brazilas trečius metus iš eilės laimėjo „Formulės 1“ etapą Turkijoje

„Formulės 1“ planetos čempionato penktąjį etapą - Turkijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį vėl laimėjo „Ferrari“ komandos lenktynininkas brazilas Felipe Massa. Trečius metus iš eilės Turkijoje laimėjęs brazilas 309,396 km nuvažiavo per 1 valandą 26 minutes 49,451 sekundės ir 3,779 sekundės aplenkė antrą vietą užėmusį „McLaren“ pilotą britą Lewisą Hamiltoną.