kimas kirchenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kimas kirchenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kimas kirchenas“.

„Tour de Pologne“ populiarėja

„Tour de Pologne 2009“ lenktynėse, kurias laimėjo italas Alessandro Ballanas iš „Lampre“, važiavo ir lietuvis Tomas Vaitkus, atstovaujantis kazachų komandai „Astana“, ir po 7 dienas trukusių lenktynių užėmęs 45-tą vietą, atsilikdamas nuo čempiono 9 minutes 59 sekundes. Prisimenant 2008-uosius… Pirmąkart „Tour de Pologne“ (lenk. Wyścig Dookoła Polski, oficjalny skrót TdP) buvo surengtas 1928 metais.
2009-08-08

Markas Cavendishas: „Vienas už visus – visi už vieną“

Pasak Prancūzijos sporto svetainės L'Equipe, kiekviena diena, kiekviena pergalė tik dar kartą patvirtina, kad Markas Cavendishas yra unikalus sprinteris, lydimas puikiai organizuotos komandos „Columbia“. „Columbia“ komandos vadybininkas, 11 etapo metu paklaustas apie Marko Cavendisho galimybes šiame etape, atsakė: „Visi jau įprato prie Marko pergalių. Jeigu etapo pabaigoje jis bus geros formos, mes jį būtinai išvesime (į sprintą,– „Balsas.
2009-07-16

Šiandien paaiškės Tour de France 2007 nugalėtojas

Šeštadienį buvo įveiktas priešpaskutinis, XIX-tas, Tour de France 2007 etapas. Asmeninių lenktynių distancijoje (CLM) Konjakas – Angulemas, aplenkęs australą Cadelį Evansą, pirmą kartą etapo nugalėtoju tapo amerikietis Levi Leipheimeris. Po lenktynių jis negalėjo patikėti savo pergale.55,5 kilometrų distanciją jis įveikė per 1 valandą 2 minutes 45 sekundes.Rezultatą pavyko pagerinti australui Cadeliui Evansui, kuris nuo amerikiečio L. Leipheimerio atsiliko 51 sekunde.
2007-07-29

Iki Tour de France didžiojo finalo liko tik 2 dienos

Penktadienį 141 dviratininkas sėkmingai įveikė Tour de France XVIII-tąjį etapą Cahors – Angoulême. Tai buvo priešpaskutinis lygumos etapas, kuriame dar kartą – prieš šeštadienį laukiantį asmeninių lenktynių (CLM) etapą – savo pranašumus galėjo pademonstruoti sprinteriai. Pakankamai ilgą – 211 km – distanciją buvo numatyta įveikti per 5 valandas.28-erių metų prancūzas Sandy Casaras (Française des Jeux) numatytą distanciją įveikė per 5 val. 13 min. 31 sek.
2007-07-28

Tour de France XVII-to etapo finiše – naujas lyderis

Ketvirtadienį, distancijoje Pau – Castel-Sarassin paaiškėjo ir XVII-to etapo nugalėtojas, ir naujas geltonų marškinėlių lyderis, užėmęs Michaelio Rasmusseno, kuris buvo iš lenktynių pašalintas po išaiškėjusio dopingo skandalo, vietą.Paskutiniuose kilometruose iki finišo varžėsi šis ketvertukas: Voigtas, Elmigeris, Bennati ir Fothenas.Likus 200 m iki finišo, Markusas Fothenas bandė didinti greitį, bet jį aplenkė Daniele Bennati ir iškovojo savo pirmąją pergalę šiose lenktynėse.