kieler woche

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kieler woche“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kieler woche“.

Burlentininkas J. Bernotas laimėjo pasaulio taurės varžybų finalinį plaukimą

Pasaulio buriavimo taurės varžybų paskutiniojo, septintojo, etapo – „Kieler Woche“ regatos Vokietijoje – „RS–X“ burlenčių klasės finalinį plaukimą laimėjo 22-ejų metų Lietuvos atstovas Juozas Bernotas. Jis galutinėje įskaitoje su 103 baudos taškais po 11 plaukimų užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo lenkas  Przemyslawas Miarczynskis, surinkęs 18 baudos taškų. Iš viso klasifikuoti 44 sportininkai. Pasaulio taurę iškovojo olandas Dorian van Rijsselbergas, surinkęs 58 taškus.
2011-06-23

Buriuotoja Aušra Milevičiūtė – 14-a

Pasaulio buriavimo taurės varžybų šeštajame etape - „Kieler Woche“ regatoje Vokietijoje - Lietuvos atstovė Aušra Milevičiūtė „Laser-Radial“ jachtų klasėje užėmė 14-ąją vietą. 20-metė lietuvė per penkis plaukimus gavo 35 baudos taškus. Viktorija Andrulytė (40 b. tšk.) tarp 75 dalyvių buvo 23-ia, o Saima Plerpaitė (71 b. tšk.) - 37-a. Vyrų „Laser“ klasėje, kurioje dalyvavo 153 buriuotojai, Laurynas Rimšas (72 b. tšk.) užėmė 56-ąją, o Rokas Milevičius (136 b. tšk.) - 123-iąją vietas.