khris middletonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „khris middletonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „khris middletonas“.

Vienas iš „Bucks“ klubo lyderių nutraukė 40 mln. JAV dolerių vertės sutartį

Vienas Milvokio „Bucks“ komandos lyderių Khrisas Middletonas nutraukė kontraktą ir tapo laisvuoju agentu. Kitame sezone pagal nutrauktą sutartį jis būtų uždirbęs 40 mln. JAV dolerių. Praėjusiame sezone krepšininkas dėl traumų sužaidė vos 33 rungtynes ir tai jam buvo vienas blogiausių sezonų. 31 metų 201 cm ūgio atletas NBA per 26 minutes vidutiniškai rinkdavo 16,2 taško, atkovodavo 4,5 kamuolio ir atlikdavo 5,1 rezultatyvaus perdavimo.
2023-06-22

Atkrintamųjų starte Toronte – antausis Jono Valančiūno komandai

Nesėkme NBA atkrintamąsias pradėjo Jono Valančiūno Toronto „Raptors“. Ji savo aikštėje 83:97 (22:30, 29:16, 19:29, 13:22) nusileido Milvokio „Bucks“ ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0:1. J. Valančiūnas rungtynes pradėjo atkovotu ginčo kamuoliu. „Raptors“ pirmavo pusę kėlinio. Vėliau iniciatyvą perėmė „Bucks“. Ji 4-ąją minutę buvo priekyje 24:17, o 11-ąją – 30:22. Milvokio komanda antrajame ketvirtyje įgijo dviženklę persvarą (32:22 – 13 min.
2017-04-16

NBA. Dar vienas trigubas serbo dublis, čempionų ir lyderių pergalės

NBA dar vieną trigubą dublį atliko jaunasis serbas Nikola Jokičius. Pergalę iškovojo absoliuti lygos lyderė Oklando „Warrios“, čempionės titulą ginanti Klivlendo „Cavaliers“. 22-ejų serbas trigubą dublį surinko šeštąkart sezone. Vis dėlto, to pergalei nepakako – N. Jokičiaus atstovaujama Denverio „Nuggets“ svečiuose 114:122 neatsilaikė prieš Šarlotės „Hornets“. Šeimininkai blokavo 11 varžovų metimų.