khemas birchas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „khemas birchas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „khemas birchas“.

Poilsio metas: „Raptors“ be Jono Valančiūno šventė dar vieną pergalę

Toronto „Raptors“ tęsia rekordinį NBA sezoną. Šįkart Kanados komanda iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, 112:101 (35:24, 26:26, 28:24, 23:27) namie nugalėjusi Orlando „Magic“ krepšininkus. Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 19:14, o ketvirtį baigė spurtu 6:0 (35:24). „Raptors“ pranašumą išlaikė iki mačo pabaigos. Toronto krepšininkai antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 58:43, o paskutinio ketvirčio viduryje – 103:81. Jonas Valančiūnas nerungtyniavo.
2018-04-09

Eurolyga: kas žengs į finalo ketvertą ir jame triumfuos?

Portalas tv3.lt pristato visas Eurolygos komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 5-8 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, pateks į finalo ketvertą. Prognozė: 4 vieta – „Olympiacos“, 3 – „Fenerbahce“, 2 – „Real“, 1 – CSKA. Pirėjo „Olympiacos“ Pastaruosius keletą metų komandos pagrindiniai koziriai buvo neįtikėtinas kovingumas, puikus fizinis pasirengimas, superkieta gynyba.
2017-10-17

Suklupo dar vieni „Žalgirio“ konkurentai

Penktadienį pralaimėjo ir dar vieni pagrindiniai Kauno „Žalgirio“ varžovai dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose varžybose. Stambulo „Darussafaka“ (Turkija) 73:81 (18:25, 15:23, 25:21, 15:12) svečiuose nusileido Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija). Šeimininkai rungtynes pradėjo užtikrintai.