kgaogelo sekgota

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kgaogelo sekgota“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kgaogelo sekgota“.

„Stumbro“ brazilas pripažintas geriausiu A lygos mėnesio žaidėju

Geriausio birželio–liepos mėnesių A lygos futbolininko rinkimuose dalyvavę sporto žurnalistai nugalėtojo laurus skyrė Kauno „Stumbro“ legionieriui iš Brazilijos Marcosui Juniorui. Birželio–liepos mėnesiais „Stumbro“ komanda A lygoje sužaidė trejas rungtynes ir visose iškovojo pergales.
2018-07-10

„Stumbro“ horizonte – pirmasis lygos trejetas

Jauna ir ambicinga Kauno „Stumbro“ komanda žaidžia geriausią atkarpą Lietuvos čempionate. Ketvirtąją pergalę per paskutines penkerias rungtynes iškovoję kauniečiai Lietuvos futbolo čempionato 17-ojo turo rungtynėse 1:0 (1:0) įveikė „Trakus“ su naujuoju treneriu Jose Antonio Vicuna priešakyje. 13-ąją susitikimo minutę gerą progą išsiveržti į priekį turėjo svečiai. Etienne’as staigiai prasimetė kamuolį pro varžovą, tačiau belgo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.
2018-06-19

Gegužės žaidėjo laurai atiteko Liviu Antaliui

Geriausio gegužės mėnesio A lygos futbolininko rinkimuose dalyvavę sporto žurnalistai aiškiu favoritu pasirinko Vilniaus „Žalgiryje“ rungtyniaujantį rumuną Liviu Antalį. 28 metų legionierius tvirtai laimėjo rinkimus, o devyni iš 11 žurnalistų jam skyrė pirmąją vietą. Iš viso L. Antalis surinko 29 taškus iš 33 galimų. Žalgirietis užtikrintai pranoko Marijampolės „Sūduvos“ kroatą Josipą Tadičių (14 tšk.) bei kitą „Žalgirio“ atstovą slovaką Tomašą Šimkovičių (7 tšk.
2018-05-30

Rezultatyvų pasirodymą surengęs „Stumbras“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės

A lygos rungtynėse trečiadienio vakarą susitiko komandos, prie kurių vairo stovi strategai iš Portugalijos: Mariano Barreto treniruojamas Kauno „Stumbras“ priėmė „Jonavą“, kuriai vadovauja Filipe Ribeiro. Akivaizdiai pranašesni pasirodė esantys kauniečiai, kaimyninio miesto komandą sutriuškinę 4:0. 6-ąją minutę „Stumbras“ džiaugėsi pirmuoju įvarčiu.
2018-04-04

Kovingasis „Stumbras“ atsilaikė prieš vicečempionus

Sezono startą pralaimėjimu pradėjęs Kauno „Stumbras“ antrajame ture parodė kitokį veidą ir sužaidė lygiosiomis 0:0 su Vilniaus „Žalgiriu“. Kovingai rungtyniavę kauniečiai neleido vilniečiams rengti ilgų pozicinių atakų bei dažnai spausdavo juos visoje aikštėje. Darydamas tą gana sėkmingai, „Stumbras“ leido vicečempionais pirmajame kėlinyje sukurti vieną šimtaprocentinę progą.
2018-03-04

Kovoje dėl teisės žaisti A lygoje – „Stumbro“ pergalė pirmose rungtynėse

Kauno „Stumbras“ išsiveržė į priekį kovoje dėl teisės kitą sezoną rungtyniauti A lygoje. Septintąją vietą šiemet stipriausiose šalies pirmenybėse užėmę kauniečiai svečiuose įveikė sidabrą Pirmoje lygoje iškovojusią Gargždų „Bangą“ 2:1 (1:1) ir dviejų rungtynių serijoje įgijo pranašumą. Dvikova „Stumbrui“ prasidėjo labai sėkmingai. 4-ąją minutę įvartį pelnė Vilius Armanavičius. Saugas gražiu slalomu pro kelis varžovus įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į tinklą.
2017-10-28

33-ąjį gimtadienį švenčiantis Darvydas Šernas 33-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį

Apmaudžia nesėkme UEFA Čempionų lygos kovas baigęs Vilniaus „Žalgiris“ šiek tiek pasigerino nuotaiką iškovodamas pergalę A lygoje. Pirmosiose čempionato rungtynėse po vasaros pertraukos šalies lyderis savo aikštėje minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Kauno „Stumbrą“. 10-ąjį savo įvartį pelnė Darvydas Šernas, kuriam pasivyti Klaipėdos „Atlantą“ palikusį Andrejų Paniukovą trūksta vieno tikslaus smūgio.