kevinas mirallasas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kevinas mirallasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kevinas mirallasas“.

„Everton“ skolina saugą Graikijos čempionams

Liverpulio „Everton“ atstovavęs saugas Kevinas Mirallasas sezoną baigs Pirėjo „Olympiakos“. Anglijos komanda sekmadienį pranešė skolinanti futbolininką Graikijos čempionams. 30-metis belgas „Olympiakos“ žaidė 2010–2012 metais. Saugas per 71 rungtynes pelnė 34 įvarčius. Pirėjo komanda dukart tapo Graikijos čempione. „Everton“ K. Mirallasą įsigijo už šešis milijonus svarų sterlingų. Saugas sužaidė 186 mačus ir atliko 38 taiklius smūgius.
2018-01-07

Estai sutriuškino kroatus, latviai gavo pamoką Gruzijoje

Antradienį žaidžiamos 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Komandos taip pat išbando savo pajėgumus draugiškuose mačuose. Kaimynai latviai Gruzijoje 0:5 (0:2) pralaimėjo vietos futbolininkams. 18-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jano Ananidze. Jis pasižymėjo ir 77-ąją minutę. Taip pat du įvarčius pelnė Giorgi Kvilitaia (32, 68 minutėmis), vieną – Giorgi Arabidze (90 min.). Latviai FIFA reitinge užima 111 vietą, gruzinai – 126-i. Futbolo pasaulį sudrebino estai.