kevinas magnussenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kevinas magnussenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kevinas magnussenas“.

Įspūdinga: „Aurum 1006 km lenktynėse” dalyvaus buvęs „Formulės 1” pilotas

Trečiadienio popietę darbą pradėjo didžiausių Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynių” techninė ir administracinė komisijos. Tačiau dar prieš komisijų darbo pradžią kuluaruose pasklido sensacinga žinia. Kartu su „Stateta BRO by HMobile” komanda, kuri kausis pačioje galingiausioje GT3 klasėje, ir jos sportininkais „Mercedes-Benz AMG GT3” vairuos ir buvęs „Formulės 1” pilotas, legendinis Danijos sportininkas Janas Magnussenas.
2023-07-19

Sensacija Brazilijoje – Magnussenas pirmą kartą karjeroje laimėjo „Formulės 1“ kvalifikaciją

Penktadienį permainingomis oro sąlygomis „Interlagos“ trasoje vykusią 21-ąją „Formulės 1“ sezono kvalifikaciją sensacingai laimėjo danas Kevinas Magnussenas su „Haas“ bolidu. Jam tai pirma „pole“ pozicija per karjerą „Formulėje 1“. Trečioje kvalifikacijos dalyje pilotai skubėjo kuo greičiau išvažiuoti į trasą, nes buvo prognozuojamas lietaus suintensyvėjimas. K.Magnussenas su sausai trasai skirtomis padangomis spėjo nuvažiuoti nuostabų ratą – 1 min. 11.674 sek.
2022-11-11

„Ferrari“ sugadino dvigubą „Mercedes“ šventę Vengrijoje

Sezono lyderė „Mercedes“ ilgai pretendavo į dvigubą pergalę „Formulės-1“ Vengrijos etape, bet, likus penkiems ratams, tarp dviejų „Mercedes“ lenktynininkų įsiterpė abu „Ferrari“ pilotai. „Hungaroring“ trasoje nugalėjo vairuotojų įskaitoje pirmaujantis Lewisas Hamiltonas. 33-ejų britas 70 ratų įveikė greičiausiai – per valandą, 37 minutes, 16,427 sekundės. Kone visas lenktynes įnirtinga kova vyko dėl antrosios vietos.
2018-07-29

Silverstone – herojiškos Sebastiano Vettelio lenktynės

„Formulės-1“ Silverstono trasoje triumfavo herojišką pasirodymą surengęs vokietis Sebastianas Vettelis su „Ferrari“. 31-erių lenktynininkas galingai startavo ir ilgą laiką pirmavo. „Ferrari“ lyderio kortas sumaišė du kartus per trumpą laiką trasoje pasirodęs saugos automobilis. Iš pradžių jis išvažiavo po Marcuso Ericssono avarijos, o vėliau – susidūrus Carloso Sainzo ir Romaino Grosjeano bolidams. Situacija trasoje pasinaudojo į pirmąją vietą šoktelėjęs Valtteri Bottas.
2018-07-08

Silverstone iš pirmosios pozicijos startuos Lewisas Hamiltonas

Sekmadienio „Formulės-1“ lenktynes Silverstone iš pirmosios pozicijos pradės titulą ginantis Lewisas Hamiltonas. „Mercedes“ vairuojantis britas paskutinį kvalifikacijos ratą įveikė per minutę, 25,892 sekundės, atimdamas „pole“ poziciją iš iki paskutinių sekundžių pirmavusio sezono lyderio Sebastiano Vettelio. „Ferrari“ vokietis užfiksavo minutę, 25,936 sekundės. Antrąją starto juostą taip pat sudarys „Ferrari“ ir „Mercedes“ lenktynininkai.
2018-07-07

Kinijoje triumfavo įspūdingus lenkimus demonstravęs australas

Danielis Ricciardo prieš startą sukamaisiais judesiais mankštino pečius, o atsisukęs į kamerą nusišypsojo. Po poros valandų 28-erių australas nestvėrė savo kailyje – jis po puikių lenktynių iškovojo įspūdingą pergalę „Formulės-1“ Kinijos etape. D. Ricciardo startavo iš šeštosios pozicijos, bet trasą įveikė greičiausiai – per valandą, 35 minutes, 36,380 sekundės. Australui lenktynių viduryje leido priartėti „Toro Rosso“ pilotų konfliktas.
2018-04-15

Paskutiniąsias lenktynes iš pirmosios vietos pradės čempionų komandos suomis

Baigėsi paskutiniojo šio „Formulės-1“ sezono kvalifikacija. Abu Dabyje triumfavo čempionų titulą užsitikrinusio „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas. 28-erių suomis greičiausią ratą įveikė per minutę 36,231 sekundės. V. Bottas aplenkė komandos draugą Lewisą Hamiltoną (1 minutė 36,403 sekundės) ir „Ferrari“ lyderį Sebastianą Vettelį (1 min. 36,777 sek.). Toliau rikiavosi Danielis Ricciardo, Kimi Raikkonenas, Maxas Verstappenas, Nico Hulkenbergas, Sergio Perezas, Estebanas Oconas, Felipe Massa.
2017-11-25

Atotrūkis didėja: Lewisas Hamiltonas – pirmas, Sebastianas Vettelis nefinišavo

„Formulės-1“ čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas laimėjo dar vienas lenktynes. 32-ejų britas triumfavo sekmadienį Japonijoje. Pagrindinis „Mercedes“ piloto konkurentas Sebastianas Vettelis nefinišavo. L. Hamiltonas 53 ratus įveikė per valandą 27 minutes 31,193 sekundės. „Tu šiandien buvai greitas, žmogau“, – po finišo L. Hamiltonas gyrė Maxą Verstappeną. 20-metis „Red Bull“ lenktynininkas finišo liniją kirto antras, nugalėtojui pralaimėjęs 1,211 sekundės.
2017-10-08

Azerbaidžane – Danielio Ricciardo pergalė

Sekmadienį „Formulės 1“ etapą Azerbaidžane laimėjo Danielis Ricciardo su „Red Bull“. Antras – „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas. Sensacingai trečias – 18-metis Lance’as Strollas („Williams“). D. Ricciardo 51 ratą įveikė per 2 valandas 3 minutes 55,573 sekundės.
2017-06-25

Monake – „Ferrari“ triumfas ir įspūdinga avarija

Sekmadienį „Formulės-1“ Monako etape triumfavo „Ferrari“ pilotai. Nugalėjo vokietis Sebastianas Vettelis, 3,145 sekundės aplenkęs komandos draugą suomį Kimį Raikkoneną ir 3,745 sekundės „Red Bull“ lenktyniniką Danielį Ricciardo. Lenktynės, nepaisant sudėtingos trasos ir lėtų posūkių, prasidėjo be incidentų. Lyderio poziciją išlaikė K. Raikkonenas. Tačiau suomis pirmasis iš lyderių pasuko į boksus. S. Vettelis trasoje išbuvo penkiais ratais ilgiau ir iš boksų grįžo rikiuotės priekyje.