keturvietė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „keturvietė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „keturvietė“.

Lietuvos porinės keturvietės komanda Europos irklavimo čempionatą baigė septinti

Miunchene (Vokietija) vykstančiame Europos irklavimo čempionate Lietuvos porinė keturvietė laimėjo B finalą ir galutinėje įskaitoje užėmė 7-ąją vietą. Keturvietės ekipažas, kurį sudaro Žygimantas Gališanskis, Dominykas Jančionis, Giedrius Bieliauskas ir Aurimas Adomavičius, distanciją įveikė per 5 min. 55,76 sek. Mūsiškiai kiek lėčiau pradėjo distanciją, tačiau vėliau susikaupė, ėmė lenkti varžovus ir galiausiai finišavo pirmi.
2022-08-13

Lietuvos keturvietė – pasaulio čempionė!

Lietuvos porinė keturvietė – pasaulio irklavimo čempione! Ji šeštadienį Floridoje pirmoji įveikė 2000 metrų distanciją. Nugalėtojais tapo Aurimas Adomavičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Dovydas Nemeravičius. Lietuviai nuotolį įveikė per 5 minutes 43,100 sekundės. Jie aplenkė Didžiosios Britanijos (5 minutės 45,030 sekundės) ir Estijos (5 min. 45,320 sek.) irkluotojus. Nors Lietuvos ketvertas laimėjo užtikrintai, jis nuo distancijos pradžios nepirmavo.
2017-09-30

Olimpinį kelialapį iškovojusi Lietuvos vyrų keturvietė pateko į pasaulio irklavimo čempionato Prancūzijoje finalą

Prancūzijoje vykstančiose pasaulio irklavimo pirmenybėse vieną iš aštuonių kelialapių į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpines žaidynes iškovojo bei šešių įgulų finale dėl čempionato medalių kovos Lietuvos vyrų keturvietė. Ketvirtadienį Lietuvos vyrų porinė keturvietė - Dominykas Jančionis, Žygimantas Gališanskis, Martynas Džiaugys ir Aurimas Adomavičius - laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą (5 min. 46,17 sek.
2015-09-03

Europos irklavimo čempionate – pirmoji keturvietė nepriklausomos Lietuvos istorijoje

Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) paraiškoje Europos suaugusiųjų čempionatui 2014 metais yra maloni naujiena – keturvietė porinė valtis. Tokioje rungtyje Lietuva savo atstovus svarbiausiose irklavimo varžybose turės pirma kartą nuo nepriklausomybės atgavimo, teigiama pranešime spaudai. Į vieną valtį Europos suaugusiųjų pirmenybėse sės keturi dar labai jauni sportininkai.