kęstutis taškūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kęstutis taškūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kęstutis taškūnas“.

Alytuje įvyko pirmasis 2024 metų Lietuvos „Street Race“ čempionato etapas

Pirmąjį gegužės šeštadienį Alytuje surengtas pirmasis Lietuvos automobilių „Street Race“ čempionato etapas. „Go4Race“ vardu pavadintas varžybas su pagrindinių partnerių „Perlas Go“ pagalba surengė „Jaunasis lenktynininkas“ ir „Marimotors Racing“ organizatorių komandos. Publika per dieną išvydo kelis šimtus važiavimų, po kurių paaiškėjo pirmojo sezono etapo nugalėtojai ir prizininkai.
Prieš 6 val.

Geriausias vairuotojas - kaunietis

Panevėžio techninės apžiūros centre vykusio konkurso „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2007“ finale pirmąją vietą užėmė kaunietis Arūnas Puskunigis. Antrąją konkurso vietą užėmė šiaulietis Donatas Micevičius, o trečioje vietoje liko Kęstutis Taškūnas iš Vilniaus, rašo „Šiaulių kraštas”.Viena svarbiausių konkurso dalių buvo Kelių eismo taisyklių žinių patikrinimas. Dalyviams teko iš naujo laikyti Kelių eismo taisyklių teorijos egzaminą.

Finišavo XII-asis tarptautinis žurnalistų ralis "Lietuva-2007"

Šeštadienio pavakarę Raudondvario (Radviliškio rajonas) poilsio bazėje finišavo Lietuvos žurnalistų autoklubo kasmet rengiamas tradicinis, jau dvyliktasis tarptautinis žurnalistų ralis "Lietuva-2007". Be šeimininkų, jame dalyvavo ekipažai iš Lenkijos, Estijos ir Latvijos. Prie starto linijos šiemet išsirikiavo 37 ekipažai, o ralio finišo liniją kirto 36.Iki 1,6 litro variklių darbo tūrį turinčių automobilių klasėje nugalėjo "Formulės-1" lenktynių komentatorius A. Volungevičius su S. Miežiu.