Kęstutis Petkevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Kęstutis Petkevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Kęstutis Petkevičius“.
REKLAMA
Atskleidė geriausią būdą įsigyti automobilį: tai paprasčiau, nei daugelis galvoja (nuotr. Shutterstock.com) Atskleidė geriausią būdą įsigyti automobilį: tai paprasčiau, nei daugelis galvoja (nuotr. Shutterstock.com)
30:49

Atskleidė geriausią būdą įsigyti automobilį: tai paprasčiau, nei daugelis galvoja

Jau daugelį metų naudotus automobilius buvo įprasta įsigyti įvairiuose turguose. Vis dėlto, laikai keičiasi ir atsiranda geresnių automobilių prekybos alternatyvų, pavyzdžiui, internetinės pardavimų platformos. Naujienų portalo tv3.lt laidoje, automobilių prekybos platformos caramba.lt įkūrėjai Gediminas Dijokas ir Kęstutis Petkevičius pasidalijo, kuo ypatinga jų įkurta įmonė ir kodėl ten verta įsigyti automobilius.
2024-02-23
REKLAMA
Ruošiatės įsigyti automobilį? Siūlo išbandyti naują prekybos platformą (nuotr. Shutterstock.com) Ruošiatės įsigyti automobilį? Siūlo išbandyti naują prekybos platformą (nuotr. Shutterstock.com)
30:49

Ruošiatės įsigyti automobilį? Siūlo išbandyti naują prekybos platformą

Jeigu jau kuris laikas svajojate apie automobilio įsigijimą, tačiau niekaip nesiryžtate priimti šio svarbaus sprendimo, pats laikas išbandyti automobilių prekybos platformą caramba.lt. Naujienų portalo tv3.lt laidoje startuolio caramba.lt įkūrėjai Gediminas Dijokas ir Kęstutis Petkevičius papasakojo, kad nusipirkti automobilį gali būti taip paprasta, kaip įsigyti batus.
2024-02-22

EUCARIS sistema – kovos su nusikalstamumu įrankis

Šių metų pradžioje Lietuva įgyvendino Europos Tarybos (ET) spendimus dėl apsikeitimo techniniais transporto priemonių ir su transporto priemonėmis susijusių asmenų (savininkų, valdytojų) duomenimis per informacinę sistemą EUCARIS. Tokia informacija padeda skirtingų šalių teisėsaugos institucijoms greičiau surinkti duomenis tiriant nusikaltimus, susijusius su automobiliais.
2013-03-25

Vertinamas „Regitros“ pasirengimas keistis duomenimis su kitomis ES šalimis

2012 m. birželio 18 d. valstybės įmonėje „Regitra“ lankėsi Europos Sąjungos ekspertai, kurie vertino Lietuvos pasirengimą keistis su kitomis ES šalimis duomenimis apie transporto priemonių valdytojus, tikrino įmonės techninį bei organizacinį pasirengimą.
2012-06-20
Į viršų