Kęstutis Krakys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Kęstutis Krakys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Kęstutis Krakys“.

Europos automobilių kroso čempionato etapas Vilkyčiuose: trylika raudonų vėliavų ir nenuspėjami finalai

Sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyko trečiasis Europos automobilių kroso čempionato ir antrasis Lietuvos automobilių kroso čempionato etapas. Jame per dvi dienas startavo daugiau nei 120 dalyvių iš 13 valstybių, o greičiausi iš jų paaiškėjo sekmadienį po itin dramatiškų finalinių važiavimų. Pirmąją dieną varžybų dalyviai daugiau važiavo individualiai ir kovojo dėl geriausio rato įveikimo laiko.
2024-06-11

Tomas Zavarskis, Saulius Žunda ir Kęstutis Krakys: lenktynininkai, kurie mes pirštinę Europos autokroso elitui

Jau birželio 8-9 dienomis Šilutės rajone, Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyks trečiasis Europos automobilių kroso čempionato etapas. Kartu čia vyks ir Lietuvos autokroso čempionato varžybos. Pastarosiose lenktynėse bus gausu lietuvių – jie varžysis tarpusavyje. Tačiau Europos čempionato dalyvių rikiuotėje lietuviškų spalvų irgi išvysime. Su Europos autokroso grandais „Buggy 1600“ klasėje kovos trys lietuviai – Tomas Zavarskis, Saulius Žunda ir Kęstutis Krakys.
2024-05-29
Į viršų