kęstutis jankūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kęstutis jankūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kęstutis jankūnas“.

K. Jankūnas Dembno maratone – penktas

Lenkijoje vykusiame 38-ajame Dembno bėgimo maratone Lietuvos atstovas Kęstutis Jankūnas užėmė penktąją vietą. 24-erių metų lietuvis 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 25 min. 40 sek. Pusę distancijos K. Jankūnas įveikė devintas. Nugalėjo ukrainietis Ivanas Babarika - 2 val. 13 min. 16 sek. Tai buvo jo septintasis maratonas ir ketvirtoji pergalė.
2011-04-11

Vilniaus maratone – rekordai ir netikėtumai

Penktojo tarptautinio Vilniaus bėgimo maratono nugalėtojais tapo panevėžietis Kęstutis Jankūnas ir buvusi vilnietė Diana Lobačevskė (Maciušonytė). 22-ejų K.Jankūnas 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 28 min. 42 sek. Antras finišavo 46-erių Lenkijos atstovas Marekas Dzilgielewskis. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 6 min. 46 sek. Trečiąją vietą užėmė Pekino olimpinių žaidynių sportinio ėjimo varžybų dalyvis 30-metis vilnietis Darius Škarnulis.
2008-09-15

Paaiškėjo Lietuvos vienos valandos bėgimo čempionai

2008 metų vienos valandos bėgimo Lietuvos čempionato nugalėtoja tarp moterų tapo Kalvarijos atstovė Jadvyga Sinkevičiūtė (14 982 m), aplenkusi kaišiadorietę Justiną Kacevičiūtę (13 792 m) bei Kariną Onufrijevą (13 330) iš Paberžės. Nugalėtoju tap vyrų tapo kėdainietis Aurimas Skinulis (18 232 m), antras finišavo panevėžietis Kęstutis Jankūnas (17 960 m), o trečiąja pozicija tenkinosi Paulius Bieliūnas (17 788 m) iš Kalvarijos.