kęstučio mažeikos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kęstučio mažeikos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kęstučio mažeikos“.

Mažeikos sprendimas jungtis prie kuriamos partijos pradžiugino, sako Skvernelis

Buvusio aplinkos ministro, Seimo nario „valstiečio“ Kęstučio Mažeikos sprendimas jungtis prie kuriamos partijos pradžiugino, teigia Saulius Skvernelis. „Man džiugu pirmiausia tai, kad tai yra mano ministras, buvęs Vyriausybėje, jis kartu dirbo ir tikrai tai pradžiugino“, – šeštadienį žurnalistams Palangoje teigė buvęs premjeras. Jis taip pat pridūrė būsiantis laimingas, jeigu prie jo buriamos partijos prisijungs ir daugiau ministrų, dirbusių jo Ministrų kabinete.
Aktualijos 2022-01-29

DIENOS PJŪVIS. Koks medžiotojų atsakas visuomenei dėl medžioklės lanku?

Aplinkos ministerijai svarstant ministro Kęstučio Mažeikos įsakymu pakeistas medžioklės taisykles, greta ministerijos protestavo medžiotojai. Su šunimis, medžioklės ragais ir vėliavomis susirinkę žmonės reikalavo pagarbos sau ir piktinosi, kad visuomenė jų nesupranta, susidaro klaidingą įspūdį apie jų veiklą.  Tiesa, greta ministerijos susirinko ne tiek ir daug medžiotojų, greta pastato ir anapus gatvės marširavo vos pora dešimčių žmonių, kurie atsivedė kelioliką šunų ir putė ragus.
2020-05-22

Internete plinta peticija prieš medžioklę lankais: „Užkirskime kelią šiam barbariškam įstatymui!“

Priešindamiesi aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos sprendimui visuomenininkai išplatino ir ragina pasirašyti peticiją prieš lankų ir prožektorių naudojimą medžioklėje. Peticiją išplatino gamtos apsaugos asociacija „Baltijos Vilkas“ ir visuomeninis judėjimas „Aš prieš medžioklę“. 2018-03-29 LR Seime pateiktas pasiūlymas keisti LR Medžioklės įstatymą ir įteisinti medžioklę lankais bei prožektorių naudojimą medžioti plėšriuosius žvėris.

Dovana žvejams: kovo 11-osios proga leidžiama žvejoti nemokamai

Šiemet pirmą kartą Nepriklausomybės atkūrimo dieną – kovo 11-ąją – galima nemokamai žvejoti, be mėgėjų žvejybos leidimų. Anot Aplinkos ministerijos pranešimo, šia teise galima pasinaudoti visuose valstybiniuose vidaus vandens telkiniuose, kuriuose neorganizuota limituota žvejyba, taip pat Nemuno deltos regioninio parko vandens telkiniuose, išskyrus Krokų lankos botaninį-zoologinį draustinį.

Ministro siūlymo trauktis sulaukęs aplinkosaugininkų vadovas: neketinu politikuoti

Aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos siūlymo pasitraukti sulaukęs Aplinkos apsaugos departamento direktorius Vaidas Laukys teigia neketinantis užsiimti politikavimu.  „Noriu aiškiai ir tvirtai pasakyti, kad neketinu užsiimti politikavimu, nes esu valstybės tarnautojas. Ėjau į šias pareigas per patį pokyčių aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės sistemoje įkarštį“, – BNS atsiųstame komentare teigė V. Laukys.

Kęstutis Mažeika. Yra tikimybė, kad urėdijai buvo daromas spaudimas

Kaip ketinimus iškirsti tūkstantį medžių Kalnų parke vertina aplinkos ministras? Ir kas darosi jo vadovaujamoje ministerijoje, jei iš įstaigos sprunka darbuotojai – štai praėjusią savaitę prašymą išeiti pateikė generalinis urėdas, o penktadienį – viceministrė? TV3 Žinios „Dienos komentare“ klausia aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos. Aiškėja, kad pagal Kultūros ministerijos ir Pilių direkcijos parengtą planą Vilniaus Kalnų parke ketinama iškirsti tūkstantį medžių.

Stoja į kovą su sosnovskio barščiais – nuodingų augalų plotai didėja

Aplinkos ministerija rengia planą, kaip kovoti su Lietuvoje toliau plintančiais sosnovskio barščiais, pirmadienį skelbia LRT radijo žinios. Pasak aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos, šių nuodingų invazinių augalų naikinimui nepakankamai dėmesio skiria ir savivaldybės, ir privačių sklypų savininkai. „Sosnovskio barščių plotai matome, kad šiek tiek didėja, jų yra virš 10 tūkst. hektarų.
Aktualijos 2019-06-17

Mažeika sako nesibaiminantis prezidentės sprendimo: „kaip bus, taip bus“

Premjeras Saulius Skvernelis antradienį pateiks prezidentei Daliai Grybauskaitei Seimo Aplinkos komiteto vadovo „valstiečio“ Kęstučio Mažeikos kandidatūrą į aplinkos ministrus. „Šiandien bus pateiktas teikimas ir lauksime, koks bus prezidentės vertinimas, sprendimas“, – antradienį interviu Lietuvos radijui sakė premjeras. Atnaujinta 11:08 val.

Į aplinkos ministrus bus teikiama Kęstučio Mažeikos kandidatūra

  Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vadovo „valstiečio“ Kęstučio Mažeikos kandidatūra bus teikiama į aplinkos ministrus, patvirtino ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio atstovas spaudai.   „Premjeras į aplinkos ministrus teiks Kęstučio Mažeikos kandidatūrą“, – antradienį BNS sakė premjero patarėjas Tomas Beržinskas. K. Mažeika BNS teigė, kad frakcija jo kandidatūrai antradienį pritarė. „Man šiandien ryte tik pasakė frakcijoje. Premjeras pasiūlė. Klausė. Frakcija pritarė.

Gera žinia gyventojams: viena paslauga – nebrangs

Mokestis už nepavojingų atliekų šalinimą sąvartynuose kitais metais nedidės. Tai reiškia, kad gyventojams šiukšlių išvežimas nuo sausio nebrangs. Seimas neleido mokesčio padidinti iki beveik 22 eurų už toną, todėl lieka galioti šiemet taikomas 5 eurų tarifas. Skaičiuojama, kad gyventojai kitąmet sutaupys apie 5,5 mln. eurų.
Aktualijos 2018-12-18
REKLAMA
REKLAMA

Seimas spręs, ar padidinti šiukšlių mokestį gyventojams

Seimas svarstys, ar atsisakyti planų mokestį už nepavojingų atliekų šalinimą sąvartynuose nuo 2019 metų padidinti daugiau kaip 4 kartus iki beveik 22 eurų už toną. Tai leistų gyventojams kitąmet sutaupyti maždaug 5,5 mln. eurų. Į Seimo ketvirtadienio plenarinio posėdžio darbotvarkę įtrauktas Mokesčio už aplinkos teršimą įstatymo pataisos svarstymas. Pataisa numato, kad kitąmet už nepavojingų atliekų šalinimą sąvartynuose tektų mokėti 5 eurus už toną. Toks mokesčio tarifas galioja ir šiemet.
Aktualijos 2018-12-13

Seimo narių turtai: iki Karbauskio milijonų kitiems dar toli

Naujausi Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenys apie politikų turto deklaracijas atskleidžia, kad, kaip ir pernai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis išlieka turtingiausiu Seimo nariu. Seime šiuo metu daugiau nei milijoną eurų turi tik septynių politikų šeimos. Portalas tv3.lt pateikia turtingiausių Seimo narių dešimtuką. LVŽS pirmininkas R. Karbauskis – vis dar turtingiausias Seimo narys. Jo ir žmonos deklaruotas turtas pernai viršijo 15,2 mln. eurų.

Aplinkosaugininkai galės tikrinti ir medžiotojų blaivumą

Aplinkos apsaugos pareigūnai be policininkų pagalbos galės nustatyti medžiotojų blaivumą. Tai numatoma trečiadienį priimtose Aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės įstatymo pataisose. Už tai balsavo 84 parlamentarai, nė vienas nebuvo prieš, vienas susilaikė. Pagal priimtą pataisą, aplinkosaugininkai galės tikrinti medžioklėje dalyvaujančių medžiotojų blaivumą. Tvarką, kaip tai daroma, nustatys Vyriausybė, o alkoholio tikrintuvams reikės atlikti metrologinę patikrą.
Aktualijos 2018-06-27

Seimas spręs, ar didinti mokesčius už medžioklės plotus

Seimui nuo 2018 metų siūloma du kartus padidinti mokesčius už medžiotojų būrelių valdomus medžioklės plotus, bet sumažinti mokesčio dalį, tenkančią savivaldybėms. Seimas antradienį spręs, ar svarstyti tai numatančias Mokesčio už valstybinius gamtos išteklius įstatymo pataisas. Mokestis, kurį moka medžiotojų būreliai, priklauso nuo teritorijos tinkamumo gyventi ir veistis gyvūnams. Aplinkos ministerijos duomenimis, pernai ir užpernai iš medžioklės plotų apmokestinimo surinkta 1,1 mln. eurų.
Aktualijos 2017-11-14
Į viršų