kerėžaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kerėžaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kerėžaitė“.

Lietuvos šešiolikmetės tenisininkės pirmame Europos čempionato rate kovos su čekėmis

Lietuvos šešiolikmečių merginų teniso rinktinė pradeda kovas neoficialaus komandinio Europos čempionato - „Tennis Europe Winter Cups by Head“ - finaliniame turnyre. Burtai lėmė, kad pirmame rate lietuvės susitiks su varžybų šeimininkėmis - Čekijos rinktine. Trenerio Arūno Balžeko vadovaujamoje komandoje žais Šiaulių teniso mokyklos auklėtinės Justina Mikulskytė ir Greta Kerėžaitė, o taip pat „Balžekas Tennis School“ sportininkė Akvilė Paražinskaitė.
2012-02-17

L. Grigelio ir G. Kerėžaitės duetas parodomojoje kovoje nugalėjo R. Berankį

Geriausi Lietuvos tenisininkai Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis ketvirtadienį Šiauliuose dalyvavo parodomajame mišrių dvejetų mače. Jame susikovė R. Berankio ir Justinos Mikulskytės ir L. Grigelio bei Gretos Kerėžaitės poros. Pastaroji laimėjo dvikovą rezultatu 2:1. Pirmas setas po pratęsimo baigėsi R. Berankio ir J. Mikulskytės poros pergale 5:4. Antrame sete 4:2 nugalėjo L. Grigelio ir G. Kerėžaitės dvejetas.
2011-12-08

G. Kerėžaitė jaunių turnyre Suomijoje įveikė atrankos barjerą

Lietuvos tenisininkė Greta Kerėžaitė Suomijoje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) IV kategorijos turnyre „TATS Open“ įveikė atrankos barjerą ir pateko į pagrindines vienetų varžybas. 14-metė lietuvė (2134-oji pasaulio jaunių raketė) atrankos varžybų antrajame rate 6:4, 6:4 įveikė 17-metę suomę Naomi Holopainen, o trečiajame rate 6:1, 6:1 nugalėjo 17-metę švedę Hanną Elfving.
2011-11-01

Lietuvos tenisininkai Suomijoje sėkmingai įveikė kvalifikacinį jaunių turnyro etapą

Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai Mantas Bugailiškis ir Greta Kerėžaitė sėkmingai įveikė Suomijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) ketvirtos kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyro „Nokia Junior Cup“ kvalifikacinį etapą, teigiama pranešime spaudai. Lemiamame atrankos turnyro mače penkiolikmetis M.Bugailiškis 6:2 6:4 įveikė suomį Panu Virtanen'ą (ITF 1824), o metais jaunesnė G.Kerėžaitė 6:1 6:1 sutriuškino Suomijos tenisininkę Susan Happonen.
2011-10-26

G. Kerežaitė turnyre Šiauliuose iškopė į finalą

Lietuvė Greta Kerežaitė pateko į Šiauliuose vykstančio Europos teniso asociacijos jaunių (iki 14 metų) teniso turnyro „Toyota Cup 2011“ mergaičių vienetų varžybų finalą. Lietuvos tenisininkė pusfinalyje 6:2, 6:4 nugalėjo Rusijos atstovę Jelizavetą Voronovą.
2011-01-14

G. Kerežaitė žais Šiauliuose vykstančio teniso turnyro pusfinalyje

Šiauliuose vykstančio Europos teniso asociacijos turnyro Toyota Cup 2011 vienetų varžybų ketvirtfinalyje Greta Kerežaitė 6:3 6:2 įveikė rusę Eleną Belenovą. Turnyro pusfinayje Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė kovos su Rusijos atstove Elizaveta Voronova.