keremas kanteris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „keremas kanteris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „keremas kanteris“.

Jasikevičius po sėkmingo starto atkrintamosiose: pergalė lengva nebuvo

Kauno „Žalgiris“ pirmajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) atkrintamųjų mače nepaliko vietos staigmenoms ir 89:70 nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“. Po mačo „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius išskyrė dvi skirtingas rungtynių puses bei įvertino savo komandos darbą su 30 taškų surinkusiu Keremu Kanteriu, rašo portalas krepsinis.net. „Pergalė lengva nebuvo, atkrintamosiose to ir nesitikime. Pridėjus koncentracijos ir pakeitus gynybos sistemą išsprendėme reikalus.
2019-05-14

„Žalgiris“ nesustabdė NBA žvaigždės brolio, bet užtikrintai įveikė „Dzūkiją“

Keremo Kanterio sustabdyti nesugebėjęs Kauno „Žalgiris“ du kėlinius kaip reikiant vargo su Alytaus „Dzūkija“, tačiau vis tiek sugebėjo iškovoti pergalę. Brandono Davieso ir Leo Westermanno vedami žalgiriečiai po ilgosios pertraukos atitrūko nuo dzūkų, iškovojo pergalę 89:70 (22:15, 20:26, 27:17, 20:12) ir ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Antrosios serijos rungtynės Alytuje bus žaidžiamos ketvirtadienį.
2019-05-14

Lietuvoje žibantis NBA žvaigždės brolis: tėvas mums norėjo uždrausti krepšinį

Sausio mėnesio pabaigoje Alytaus „Dzūkijos“ komanda paskelbė įsigijusi iš Prancūzijos atvykstantį NBA žvaigždės Eneso Kanterio brolį Keremą. Šiam adaptacija Lietuvoje neužtruko – nuo pat pradžių dominavęs aikštelėje jis tapo naudingiausiu vasario mėnesio lygos krepšininku. Pats K. Kanteris pripažįsta – jau nuo mažens visur sekė brolio pėdomis. „Jis visada buvo mano idealas, darydavau viską, ką darė jis. Žaidė futbolą – žaidžiau ir aš, perėjo prie krepšinio – aš sekiau iš paskos.
2019-03-21

LKL dominuojantis turkas – apie skandalingą brolį ir Eurolygos svajonę

„Galbūt Lietuva nėra didelė šalis, tačiau krepšinis čia didžiulis, o sirgaliai nuostabūs. Žmonės man sakydavo, kad krepšinis Lietuvoje yra lyg antroji religija. Aš tuo įsitikinau vos atvykęs“, – įspūdžiai dalijosi „Betsafe–LKL“ čempionate siautėjantis Alytaus „Dzūkijos“ aukštaūgis Keremas Kanteris. Vidurio puolėjas iš Turkijos įspūdingai debiutavo Andrejaus Urlepo treniruojamoje ekipoje.
2019-03-13

Sėkmingai debiutavęs NBA žvaigždės brolis atvedė „Dzūkiją” į pergalę

Alytaus „Dzūkija“ (7/13) „Betsafe–LKL“ pirmenybėse savų sirgalių akivaizdoje be didesnių problemų 86:73 (25:15, 26:15, 22:22, 13:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (4/16). Turnyrinėje lentelėje abi ekipos yra kaimynės, o dabar jas skiria trys pergalės. Su „Nevėžiu“ atsisveikinantis Chauncey Collinsas paskutinėse savo rungtynėse per 37 minutes pelnė 20 taškų (3/3 dvit., 4/9 trit., 2/3 baud.
2019-02-03

„Dzūkiją“ papildė skandalingojo NBA žaidėjo brolis

Pastaruoju metu Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) gerokai buksuojantis Alytaus „Dzūkijos“ klubas paskelbė apie naujo žaidėjo atvykimą. Aštuntoje turnyro lentelės vietoje esanti komanda pasiekė susitarimą su 23-ęjų metų turku Keremu Kanteriu. 208 cm ūgio vidurio puolėjas 2014-2018 metais žaidė viename iš JAV koledžų, kur paskutiniais studijų metais rinko po 10,9 taško ir atkovojo 4,5 kamuolio.