kenny milleris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kenny milleris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kenny milleris“.

Škotijoje dominuojantis „Celtic“ pergalę išplėšė ir Glazgo derbyje

Škotijos futbolo pirmenybėse įvyko Glazgo derbis. Formaliai svečiuose žaidusi „Celtic“ vienuolikė 2:1 palaužė „Rangers“, nepaisant to, kad pirmieji pasižymėjo šeimininkai. 12-ąją minutę „Rangers“ į priekį išvedė Kenny Milleris, tačiau „Celtic“ 33-ąją minutę rezultatą išlygino. Tai padarė Moussa Dembele. Pergalingą įvartį „Celtic“ įmušė 70 minutę – pasižymėjo Scottas Sinclairas. 58 tašką iškovojęs „Celtic“ Škotijos lygoje tvirtai pirmauja – antroje vietoje esantį „Rangers“ lenkia 19 taškų.
2016-12-31

Škotijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalyje

Trečiąja Škotijos futbolo taurės turnyro pusfinalio dalyve tapo Glazgo "Rangers" ekipa, sekmadienį svečiuose ketvirtfinalio mače 2:1 (0:1) įveikusi "Inverness Caledonian Thistle" komandą. Nugalėtojams įvarčius mačo pabaigoje pelnė Stevenas Pressley (88 min.) ir Kenny Milleris (90+1 min.). Aikštės šeimininkai pirmavo po Grahamo Bayne`o (18 min.) įvarčio.