kendallas wastonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kendallas wastonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kendallas wastonas“.

Vytautas Andriuškevičius prie svarbios pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu

Portlando „Timbers“ tapo Šiaurės Amerikos futbolo lygos (MLS) Vakarų konferencijos reguliariojo sezono nugalėtoja. Prie to gerokai prisidėjo Vytautas Andriuškevičius, paskutiniajame mače atlikęs rezultatyvų perdavimą. „Timbers“ savo aikštėje 2:1 (1:1) nugalėjo iki tol konferencijoje pirmavusią Vankuverio „Whitecaps“. Svečius 29-ąją minutę į priekį išvedė Kendallas Wastonas. „Timbers“ rezultatą išlygino 32-ąją minutę, kai įmušė Liamas Ridgewellas.