kelmelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kelmelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kelmelis“.

Lenkijoje – dar viena Lietuvos irkluotojų pergalė

Bydgoščiuje (Lenkija) savaitgalį įvyko 25-oji aštuonviečių irklavimo regata Brdos taurei laimėti, kurioje dalyvavo dvi lietuvių komandos – vaikinų suaugusiųjų ir jaunių. Suaugusiųjų aštuonvietę irklavo ir Lietuvos pagrindinės rinktinės nariai – Dovydas Nemeravičius bei Armandas Kelmelis. Kartu su jais irklavo Karolis Kamarauskas, Giedrius Bieliauskas, Mantas Juškevičius, Justinas Balašaitis, Arnas Kazlauskas ir Matas Jakubauskas, o vairininkas buvo Edgaras Savickis.
2016-09-26

„Nevėžis“ skolina A. Kelmelį

Kėdainių „Nevėžio“ komanda nusprendė suteikti daugiau galimybių tobulėti Arminui Kelmeliui. Klubas paskolino 20 metų 195 cm ūgio gynėją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujančiai Kauno „Jazz-Diremta“ ekipai. A.Kelmelis per trejas „Nevėžio“ rungtynes šiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone aikštelėje pasirodė tik susitikime su Kauno „Žalgiriu“. Gynėjas per 5 minutes atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.
2014-10-01

Baltijos taurėje Lietuvos rinktinė užėmė penktąją vietą, vienintelį auksą iškovojo A. Kelmelis

Danijos sostinėje Kopenhagoje praėjusį savaitgalį vyko jau trečiosios komandinės „Baltic Cup“ varžybos, kuriose dalyvavo devynių valstybių irkluotojai. Viename paskutinių tarptautinių turnyrų šiemet dalyvavę lietuviai parsivežė penkis medalių komplektus, o komandinėje įskaitoje užėmė aukštą 5-ąją vietą. Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Danijos ir Vokietijos irkluotojai.
2014-10-01

D. Nemeravičius ir A. Kelmelis – pasaulio jaunių irklavimo vicečempionai

Lietuvos dvivietininkai Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis pasaulio jaunių (U-19) čempionate Hamburge (Vokietija) iškovojo sidabro apdovanojimus. 16-metis A. Kelmelis ir 17-metis D. Nemeravičius sekmadienį A finale neprilygo Vokietijos įgulai, kuri laimėjo auksą. Lietuviai 2000 metrų distanciją įveikė per 7 min. 35,26 sek., o aukso medalininkai vokiečiai – 13 sekundžių greičiau. Bronza atiteko kiek daugiau nei sekunde nuo lietuvių atsilikusiai Australijos įgulai.
2014-08-10

„Nevėžis“ sudarė ilgalaikę sutartį su 19-mečiu A. Kelmeliu

Kėdainių „Nevėžio“ komanda galvoja ne tik apie dabartį, bet ir apie ateitį. Gintaro Leonavičiaus treniruojama ekipa sudarė ilgalaikį kontraktą su 19 metų 195 cm ūgio Arminu Kelmeliu. Kėdainiškis pastaruosius dvejus metus praleido JAV, kur baigė 11-12 klases Mount Vernono Presbiterionų mokykloje. „Nevėžį“ pasirinkau, nes norėjau save išbandyti aukštesniame lygyje. JAV negavau pasiūlymų iš didelių universitetų, kur krepšinio lygis būtų aukštas, todėl nusprendžiau grįžti namo.