kazimieras rėksnys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kazimieras rėksnys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kazimieras rėksnys“.

Dukart Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas: „Labai degiau noru laimėti“

Lietuvos kanojininkų treneris Kazimieras Rėksnys po auksinio savo auklėtinio Henriko Žustauto finišo Europos žaidynėse Lenkijoje prisipažino – jis tikėjosi sėkmės. Nes buvo sulaukęs ženklo iš aukščiau. „Kažkada, kai dar buvo net nedrąsu pagalvoti, kad Henrikas gali laimėti pasaulio jaunimo čempionatą, prieš jo finalą radome paukščio apdergtą valtį. Ir laimėjome. Dabar – ta pati istorija.
121
2023-06-23

Lietuvos irkluotojams - planetos baidarių ir kanojų taurės varžybų medaliai

Savaitgalį Lenkijoje vykusiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų etape aukso medalius vyrų dviviečių baidarių 200 m distancijoje iškovojo Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas, finale distanciją įveikę per 34,194 sekundės. Dar vieną apdovanojimą - sidabro - A.Duonėla iškovojo 200 m nuotolyje vienviete baidare (36,958 sek.). Bronzos medalis šioje rungtyje atiteko kitam Lietuvos atstovui Romui Petrukanecui - 37,248 sekundės.