kavos puodelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kavos puodelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kavos puodelis“.

Atskleidė, kiek kavos galima išgerti per dieną: įsidėmėkite

Dažnas iš mūsų svarsto, kiek puodelių kavos išgerti per dieną yra saugu. Į šiuos klausimus atsakė tyrimas, parodęs, jog per dieną išgėrus tris puodelius kavos, tai gali būti naudinga jūsų širdžiai. Amerikos kardiologijos koledžo atliktame tyrime, kuriame dalyvavo daugiau kaip 340 000 žmonių, atrasta įdomių pastebėjimų. Pasirodo, jog kofeinas neskatina intensyvesnio širdies pompavimo ar greitesnio pavargimo.
2023-12-03

Kava – legalus narkotikas

Daug žmonių geria kavą norėdami gauti daugiau energijos ar prabusti net neįtardami, kad jie taip nuodija save. Dauguma yra priklausomi nuo kavos arba, kitaip tariant, legalūs narkomanai. Mokslininkas Stefanas Černiskis (Stephen Cherniske) 10 metų tyrė kavos ir kofeino poveikį žmogaus organizmui ir atrado šokiruojančius rezultatus, kuriuos plačiai išdėstė savo knygoje “Kofeino sukelta depresija" (angl.
2012-03-14
Į viršų