kaupas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kaupas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kaupas“.

Lenktynių Rumunijoje etape G. Kaupas nuo lyderių atsiliko daugiau nei pusvalandį

Rumunijoje vykstančių keturių dienų "Sibiu Cycling Tour" dviratininkų lenktynių antrajame etape "Team Differdange-Losch" komandai atstovaujantis Gediminas Kaupas užėmė 119-ąją vietą ir bendroje įskaitoje nukrito į 102-ąją poziciją. Šeštadienį lietuvis 160 km distancijos finiše net 32 minutes ir 33 sekundes atsiliko nuo pergalę iškovojusio baltarusio Branislavo Samoilovo.
2014-07-19

Rumunijoje prasidėjusių dviratininkų lenktynių prologe G. Kaupas liko 55-as

Rumunijoje vykstančių keturių dienų "Sibiu Cycling Tour" dviratininkų lenktynių pirmajame etape "Team Differdange-Losch" komandai atstovaujantis Gediminas Kaupas užėmė 82-ąją vietą ir bendroje įskaitoje nukrito į 81-ąją poziciją. Penktadienį lietuvis 162,5 km distancijos finiše net 19 minučių ir 19 sekundžių atsiliko nuo pergalę iškovojusio ir lenktynių lyderiu tapusio kroato Radoslavo Roginos.
2014-07-19

I. Konovalovui ir G. Kaupui daugiadienių lenktynių starte sekėsi skirtingai

Trečiadienį Liuksembiurge startavo 74-osios daugiadienės dviratininkų lenktynės “Skoda-Tour de Luxembourge”, kuriose prie starto linijos stojo ir du Lietuvos atstovai – “MTN-Qhubeka” komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas ir “Team Differdange – Losch” komandos atstovas Gediminas Kaupas.
2014-06-05

Daugiadienių dviratininkų lenktynių Maroke ketvirtąjį etapą V. Kaupas vėl baigė 35-as

Maroke vykstančių 27-ųjų "Tour du Maroc" daugiadienių dviratininkų lenktynėse ketvirtąjį etapą "Team Differdange-Losch" komandai atstovaujantis Vytautas Kaupas vėl baigė 35-as. Pirmadienį 180 km distanciją Lietuvos dviratininkas baigė su grupele dviratininkų, kuri nuo etapo nugalėtojo prancūzo Julieno Loubet'o atsiliko net 17 minučių.
2014-04-07

Prancūzijoje – G. Bagdono komandos pergalė

Šeštadienį Prancūzijoje klasikinėse dviratininkų lenktynėse "Classic Loire Atlantique" startavo ir trys lietuviai. Geriausiai sekėsi Gediminui Bagdonui, kurio komandos draugas prancūzas Gougeardas Alexis ("AG2R La Mondiale") tapo lenktynių nugalėtojų, o pats lietuvis finišavo 38-as. Vytautas Kaupas ("Team Differdabge - Losch") ir Darijus Džervus ("Veranclassic - Doltcini") finišo nepasiekė.
2014-03-23

Prancūzijoje vykstančiose dviratininkų lenktynėse abu lietuviai pateko į pirmąjį penketuką

Prancūzijoje vykstančiose daugiadienėse "Tour Cycliste International de la Guadeloupe" dviratininkų lenktynėse ypač sėkmingai "Team Differdange Losch" komandai atstovaujantiems lietuviams susiklostė pirmoji aštuntojo etapo dalis.
2013-08-11

Dviratininkas M. Maniušis lenktynėse Belgijoje – šešioliktas

Belgijoje vykusiose 80-osiose dviračių lenktynėse „Textielprijs“ lietuvis Martynas Maniušis („Fuji“) užėmė 16-ąją vietą. Nugalėjo belgas Jensas Kekeleirė (Jens Keukeleire, „Orica-GreenEdge“). Jis 150 km nuvažiavo per 3 val. 15 min. 10 sek. M. Maniušis nuo nugalėtojo atsiliko 34 sek. Vytautas Kaupas („Differdange–Magic-Sportfood.de“, +1.07) finišavo 24-as, o Marius Bernatonis („Fuji“, +1.23) – 92-as.
2012-09-19

Dviratininkas E. Šiškevičius iškovojo pergalę Prancūzijoje

Lietuvos dviratininkas Evaldas Šiškevičius („La Pomme-Marseille“) penktadienį laimėjo Prancūzijoje vykusias 27-ąsias lenktynes „Grand Prix de la Somme“. 23-ejų metų lietuvis 201,2 km nuvažiavo per 4 val. 47 min. 10 sek. ir artimiausius persekiotojus aplenkė 4 sek. Broliai Vytautas ir Gediminas Kaupai („Differdange - Magic-Sportfood.de“) užėmė atitinkamai 17-ąją ir 23-iąją vietas. Jie nuo nugalėtojo atsiliko 6 min. 50 sek.
2012-09-15

Dviratininkas A. Kruopis lenktynėse Belgijoje – tryliktas

Lietuvos dviratininkas Aidis Kruopis („Orica-GreenEdge“) Belgijoje vykusiose 75-osiose lenktynėse „Grote Prijs Gemeente Kortemark“ užėmė 13-ąją vietą. Nugalėjo belgas Frederikas Amorisonas (Frederic Amorison, „Landbouwkrediet“). Jis 165 km nuvažiavo per 3 val. 42 min. 57 sek. A. Kruopis nuo nugalėtojo atsiliko 55 sek. Gediminas Kaupas („Differdange-Magic-Sportfood.de“) finišavo 18-as (+2.34), o Martynas Maniušis („Fuji“) finišo nepasiekė.
2012-08-31

Dviratininkas G. Kaupas lenktynėse Liuksemburge – 28-as

Liuksemburge vykstančiose 63-iosiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Fleche du Sud“ lietuvis Gediminas Kaupas („Differdange“) po keturių etapų užima 28-ąją vietą. Lenktynių lyderiu tapo Liuksemburgo atstovas Bobas Jungelsas („Leopard-Trek Continental“). G. Kaupas jan pralaimi 8 min. 48 sek. Iš viso klasifikuota 113 dviratininkų. Ketvirtąjį etapą - 14,8 km atskiro starto lenktynes šeštadienį laimėjęs B. Jungelsas distanciją įveikė per 21 min. 2 sek. G. Kaupas užėmė 76-ąją vietą.