kauno klinikų

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kauno klinikų“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kauno klinikų“.

Medikas atskleidė, kas iš tikrųjų vyksta „narkozės“ metu: kitiems baisu vien pagalvoti

Anesteziologai-reanimatologai, žmonės, kuriems be baimės patikime savo gyvybę. Šios medicinos srities profesija – viena atsakingiausių, tačiau reikalaujanti daugiausiai profesinio darbo aukų. Kokie yra darbo ypatumai bei kodėl ši sritis yra tikras kazino, tv3.lt naujienų portalui papasakojo Kauno klinikų anesteziologas-reanimatologas Ainius Žarskus.
2022-03-29

Šiaulietės akys per kelias savaites pasidengė guzais: supratusi, kas tai, įspėja kitus

Itin nemalonus ir pastebimas kitiems dalykas – akių miežis, neretai tampa bjauriu „aksesuaru“, kuris dažniausiai praeina per savaitę ar net mažiau. Ant savo akių miežį pastebėjo ir į redakciją parašiusi šiaulietė Valentina. Nors visuomenėje nemažai yra paplitę įvairiausių buitinių patarimų kaip gydyti akių miežį, visgi, neretai pasitaiko ir rimtų komplikacijų, kuomet vengiama medicininio gydymo. „Vasaros pabaigoje ėmiau pastebėti kylantį tarsi mažą guzelį virš akies.
2021-12-16

Kartą ir visiems laikams: atsakė, ar COVID-19 galima gydyti antibiotikais

Europos supratimo apie antibiotikus dienos minėjimui į rūpimus klausimus atsakinėjo Kauno klinikų gydytoja klinikinė farmakologė Akvilė Ūsaitė. Gydytoja paaiškino, kokių klaidų reikia vengti vartojant antibiotikus, kokios galimos grėsmės bei svarbiausia – ar galima jais gydyti Covid-19 ligą. Kasmet, lapkričio mėnesį, minint Europos supratimo apie antibiotikus dieną, gydytojai skiria ypatingą dėmesį teisingo antibiotikų vartojimo prevencijai.
2021-11-30

Skelbia apie nemokamą sveikatos paslaugą: nepraleiskite progos

Gydytojai dermatovenerologai kviečia vyresnius nei 16 metų amžiaus asmenis pasinaudoti anonimine paslauga, kurios metu jie turės galimybę išsitirti dėl infekcijų, plintančių lytiniu keliu. Anoniminei konsultacijai šeimos gydytojo siuntimas nereikalingas. Pacientai gali tiesiogiai kreiptis į Kauno klinikų Odos ir venerinių ligų kliniką, tačiau už suteiktas paslaugas turės susimokėti. Mokamų paslaugų sąrašas: https://bit.
2021-11-22
REKLAMA
Trumparegystė (nuotr. Shutterstock.com) Trumparegystė (nuotr. Shutterstock.com)

Geros žinios trumparegiams: jums nebūtina visą likusį gyvenimą nešioti akinius

Susiliejęs vaizdas, sunkiai atpažįstami veidai ir nuolatinis diskomfortas dėl prasto regėjimo itin dažnas reiškinys, kankinantis didelę visuomenės dalį. Akiniai ir kontaktiniai lęšiai yra puikus sprendimo būdas, tačiau šios regos korekcijos priemonės turi savų minusų, kurie kelia papildomų problemų bei apsunkina kasdienybę. Dar viena išeitis – regos korekcija lazeriu, kuri šiandien jau yra atliekama ne tik privačiose, bet ir vienoje iš valstybinių ligoninių. Laidos „Sveikata.
2021-10-06
REKLAMA
Trumparegystė (nuotr. Shutterstock.com) Trumparegystė (nuotr. Shutterstock.com)

Trumparegystės diagnozė: ar tikrai visą likusį gyvenimą teks nešioti akinius?

Refrakcijos sutrikimai – itin dažna problema. 2020 metų Higienos instituto duomenimis, trumparegystės diagnozė patvirtinta daugiau nei 50 tūkst. gyventojų. Ne paslaptis, jog su šiuo sutrikimu susidūrę žmonės yra linkę susitaikyti ir prie jo priprasti. Šeštadienį laidoje „Sveikata.lt“ kalbėsime apie tai, ar tikrai visą likusį gyvenimą turime nešioti akinius.
2021-10-01

Organus gabenantys sraigtasparniai prie ligoninių priversti leistis stadionuose ar pievose

Prie Lietuvos ligoninių kol kas nesant tinkamų aikštelių sraigtasparniams, donorų organus bei medikus skubioms operacijoms gabenantys orlaiviai leidžiasi pievose, mokyklų stadionuose ar transporto žieduose. Artimiausiu metu turėtų būti baigta įrengti tokia aikštelė Vilniaus Santariškių klinikų teritorijoje, Kauno klinikos yra parengusios aikštelės projektą, tačiau kol kas nėra žinoma, kada ji bus pradėta įrengti.
Aktualijos 2017-03-05

Kenčiate nuo migrenos? Naujas gydymo būdas priblokš

Kenčiantiems nuo migrenos – naujas gydymo būdas. Lietuvoje pradėtas naudoti pasaulyje pripažintas metodas – injekcijos botulino toksinu. Šis metodas gali gerokai palengvinti sergančiojo gyvenimą – stipriai sušvelninti ligą ir ją kontroliuoti bei tapti išeitimi tiems, kuriuos varginantys galvos skausmai nuolat verčia gerti vaistus skausmui malšinti.
2016-12-20
Į viršų