katie meili

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „katie meili“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „katie meili“.

Karjerą baigia amžina Meilutytės varžovė

„Draugai ir šeimos nariai – dalinuosi šia žinia ir jaučiuosi kupina džiaugsmo ir padėkos. Mano karjera buvo tarsi svajonės išsipildymas, tai buvo nuostabi kelionė“, – tokiais žodžiais antradienio pavakarę apie pasitraukimą iš sporto įrašą pradėjo olimpinė čempionė, amerikietė Katie Meili. Tituluota plaukikė karjerą baigia būdama 28-erių. Ji vien Rio olimpinėse žaidynėse iškovojo auksą ir bronzą plaukimo krūtine rungtyje.
2019-07-09

Skiriasi R. Meilutytės ir trenerio P. Andrijausko keliai

Pajėgiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė baigė darbą su treneriu Pauliumi Andrijausku. Lietuvos plaukimo federacija (LPF) nusprendė nepratęsti sutarties su šiuo plaukimo specialistu, kurio prižiūrima olimpinė čempionė pernai Europos trumpojo baseino čempionate Kopenhagoje iškovojo du aukso medalius, o Pasaulio plaukimo čempionate Budapešte – dvi ketvirtąsias vietas. Pasak LPF prezidento Emilio Vaitkaičio, sprendimas priimtas išanalizavus visų metų darbą.
2018-01-12

Rūtai Meilutytei nepavyko iškovoti medalio: esu šiek tiek nusivylusi

Paskutinę Pasaulio plaukimo čempionato dieną Rūtai Meilutytei nepavyko pelnyti medalio Lietuvai. Sekmadienio vakarą 50 m krūtine rungties finale plaukikė finišavo ketvirta. Čempione tapo amerikietė Lilly King, antrąją vietą užėmė rusė Julija Jefimova, trečioje vietoje liko amerikietė Katie Meili. Finale taip pat pagerintas pasaulio rekordas, nuo 2013 metų priklausęs R. Meilutytei. „Esu šiek tiek nusivylusi, nes galėjau suplaukti geriau.
2017-07-30

Rūta Meilutytė – finale!

Rūta Meilutytė pagerino atrankos plaukime pasiektą rezultatą ir be vargo pateko į pasaulio plaukimo čempionato, vykstančio Vengrijoje, 50 m krūtine finalą. Distanciją įveikusi per 30.40 sek. (asmeninis sezono rekordas), R.Meilutytė pusfinalyje užėmė ketvirtą vietą. Pusfinalį užtikrintai laimėjo amerikietė Lilly King (29.60), kuri sugebėjo pagerinti sezono rekordą. Be to, tai yra penktasis visų laikų rezultatas planetoje.
2017-07-29

Be medalio likusi Rūta Meilutytė: tokių gerų savo rezultatų nesitikėjau

„Gal kiek per daug jaudinausi. Tikiu, kad fiziškai buvau pasiruošusi geresniam rezultatui. Tačiau esu labai patenkinta rezultatu“, – po 100 metrų plaukimo krūtine finalo kalbėjo Rūta Meilutytė. Lietuvė finišavo ketvirta (1:05.05), o aukso medalį ir naująjį pasaulio rekordą pasiekė amerikietė Lilly King (1:04.13). Sidabrą iškovojo Katie Meili (JAV), bronza atiteko rusei Julijai Jefimovai. „Po tokių sudėtingų metų esu žiauriai laiminga, – pabrėžė R. Meilutytė.
2017-07-25

„Amerikietė atsiprašė“: kaip rusus maitina propaganda

Sporto bendruomenės reakcija į dopingo skandalus įsivėlusios Rusijos plaukikės Julijos Jefimovos pasirodymą Rio de Žaneiro olimpinėse varžybose yra vienareikšmiškai neigiama. Tačiau paskaičius Rusijos žiniasklaidos pranešimus atsidurtumėte kreivų veidrodžių karalystėje. Apie dopingu susitepusios sportininkės pasirodymą aiškią nuomonę išsakė šįryt olimpinį auksą iškovojusi 19-metė JAV plaukikė Lilly King.
2016-08-09

Po finalo ašarų netvardžiusi Rūta Meilutytė: leidau emocijoms užimti kūną

„Gal prieš išeidama į startą nesijaučiau geriausiai“, - po šių žodžių ištartų žurnalistams Rūta Meilutytė apsiverkė. Rio de Žaneire vykstančiose vasaros olimpinėse ankstyvą antradienio ji liko be medalio. Lietuvė 100 m krūtine nuplaukė per 1 min. 7.32 sek. ir užėmė vos septintą vietą tarp aštuonių finalo dalyvių. Paklausta, kas lėmė tokį rezultatą, plaukikė atsakė, kad prieš startą jautėsi susikausčiusi. „Tikrai sunku kalbėti, - sakė R. Meilutytė. - Distancija yra labai trumpa.
2016-08-09

Rūtai Meilutytei - pasaulio plaukimo taurės varžybų Singapūre sidabras 100 m rungtyje krūtine

Singapūre vykstančiose pasaulio plaukimo taurės varžybose trumpame (25 metrų ilgio) baseine Rūta Meilutytė šeštadienį iškovojo sidabro medalį 100 m moterų rungtyje krūtine. Antrą vietą finale užėmusios pajėgiausios Lietuvos plaukikės laikas - 1 minutė 03,05 sekundės.