katherine grainger

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „katherine grainger“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „katherine grainger“.

Irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė iškovojo sidabrą Europos čempionate

Pirmąjį medalį - sidabro - Lietuvai kaimyninėje Lenkijoje vykstančiame Europos irklavimo čempionate iškovojo Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė. Sekmadienį moterų porinių dviviečių valčių finale lietuvės 2000 nuotolį įveikė per 6 minutes 57,08 sekundės ir, tik 1,5 sekundės nusileidusios čempionių titulus apgynusioms lenkėms Magdelenai Fularczyk bei Nataliai Madaj, finišavo antros.
2015-05-31

Europos irklavimo čempionato finaluose startuos net penkios lietuvių įgulos

Lenkijoje vykstančiame Europos irklavimo čempionate sekmadienį finaluose matysime net penkias Lietuvos įgulas. Pirmoji kelialapį į finalą iškovojo jauniausia rinktinės narė - 19-metė Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių dalyvė Sonata Petrikaitė.