kaspars vecvagars

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kaspars vecvagars“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kaspars vecvagars“.

Dar kartą sunkiai: „Žalgiris“ tik ketvirtajame kėlinyje palaužė „Pieno žvaižgdes“

„Tete-A-Tete Casino LKL“ pirmenybėse eilinę pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris“. Turnyrinės lentelės lyderiai namuose po įtemptos kovos rezultatu 93:88 (22:24, 25:21, 27:24, 19:19) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus. Netikėta pradžia. Rungtynės prasidėjo visiškai kitaip, nei buvo tikėtasi. Per pirmąsias 4 žaidimo minutes svečiai iš Pasvalio spėjo susikrauti 10 taškų pranašumą (2:12). Tam didelę įtaką padarė tragiškas „Žalgirio“ pataikymas.