kasparas punkrys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kasparas punkrys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kasparas punkrys“.

Dviratininkas Rojus Adomaitis Lenkijoje finišavo dešimtas

Lenkijoje vykstančių daugiadienių jaunimo (iki 23-ejų metų) dviračių lenktynių „Carpathian Couriers Race“ (UCI II kategorija) pirmame etape sekmadienį klaipėdietis Rojus Adomaitis (Lietuvos rinktinė) finišavo dešimtas. Nugalėjo italas Alessandro Pessotas („DT CT Friuli“). Jis 167,5 km nuvažiavo per 3 val. 54 min. 1 sek. (vid. greitis – 42,946 km/h) ir 88 dviratininkų grupę aplenkė 3 sek.
2017-05-01

Dviratininkas Gediminas Kaupas paskutiniame „Tour du Maroc“ etape – septintas

Lietuvos dviratininkas Gediminas Kaupas („Staki-Technorama“) Maroke surengtų 30-ų daugiadienių lenktynių „Tour du Maroc“ (UCI II kategorija) paskutiniame, dešimtame, etape sekmadienį finišavo su pagrindine grupe ir užėmė septintą vietą. Nugalėjo marokietis Ahmedas Amine'as Galdoune'as („Gallina Colosio Eurofeed“). Jis 120 km nuvažiavo per 2 val. 30 min. 31 sek. (vid. greitis – 47,835 km/h). G. Kaupo komandos draugas Paulius Šiškevičius finišavo 27-as.
2017-04-17

Gediminas Kaupas lenktynėse Maroke finišavo šeštas

Maroke vykstančių 30-ų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour du Maroc“ (UCI II kategorija) trečiame etape sekmadienį geriausiai iš Lietuvos komandos „Staki-Technorama“ pasirodė Gediminas Kaupas. Jis finišavo šeštas. Antrą pergalę iš eilės iškovojo amerikietis Luke’as Keoughas („UnitedHealthcare“). Jis 145,1 km nuvažiavo per 3 val. 48 min. 50 sek. (vid. greitis – 38,045 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2–10 vietas užėmusiems dviratininkams.