kasparas lukoševičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kasparas lukoševičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kasparas lukoševičius“.

Lietuvos rinktinė nugalėjo rumunus ir atvertė naują šalies regbio istorijos puslapį

Lietuvos jaunimo (iki 18 metų) regbio-7 rinktinė Panevėžyje vykstančiame elitiniame Europos čempionate įspūdingai iškovojo pirmąją pergalę ir pasiekė istorinį laimėjimą – pirmą kartą pateko tarp 12 stipriausių Senojo žemyno ekipų. Ketvirtfinalyje dėl 9–16 vietų lietuviai po dramatiškos kovos ir pratęsimo 24:19 (5:12) nugalėjo giliomis regbio tradicijomis pasižyminčią Rumuniją. Lietuviai ne tik tęs kovą dėl 9–12 pozicijų, o ir išsaugojo vietą elitiniame divizione kitiems metams.
2018-05-06

„Baltrex-Šiauliai“ apgynė Lietuvos regbio-7 čempionų titulą

Lietingą šeštadienį Šiauliuose praūžė Lietuvos regbio-7 čempionatas, o nugalėtojo titulą apgynė po nesėkmingos sezono pradžios atsigavęs Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Be pralaimėjimų A grupėje žaidusi „Baltrex-Šiaulių“ ekipa pusfinalyje 24:12 nugalėjo Baltijos čempionę Kauno „Žalgirio“ ekipą, o finale po dramatiško trilerio 19:15 įveikė pagrindinį savo varžovą Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubą.